Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление Жамбылского районного акимата Жамбылской области от 25 июня 2014 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 июля 2014 года № 2276. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 21 августа 2015 года № 523
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 21.08.2015 № 523.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 292 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде № 2276 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 523 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 21.08.2015 №523 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Найманову Үміткен Капановну.

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 25 июня 2014 года № 292
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ(мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
республиканских целевых трансфертов
Местного бюджета
республиканских целевых трансфертов (тенге)
Местного бюджета (тенге)
1
Детские сады (село)

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Дәулет
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 292 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері мың (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Балабақшалар (ауыл)