О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 22 апреля 2014 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2014 года № 2179. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 23-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2160) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2095, опубликовано в газете "Кордайский маяк" от 4 января 2014 года за № 1 - 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 777 721" заменить цифрами "10 257 500";
цифры "1 412 540" заменить цифрами "1 436 824";
цифры "34 115" заменить цифрами "99 306";
цифры "53 345" заменить цифрами "54 139";
цифры "8 277 721" заменить цифрами "8 667 231";
в подпункте 2):
цифры "9 777 721" заменить цифрами "10 320 809";
в подпункте 3):
цифры "50 207" заменить цифрами "48 644";
цифры "57 123" заменить цифрами "55 560";
в подпункте 5):
цифры "-50 207" заменить цифрами "-48 644";
в подпункте 6):
цифры "50 207" заменить цифрами "48 644";
цифры "57 123" заменить цифрами "55 560";

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2179 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтарында № 1-2 аудандық "Қордай шамшырағы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 777 721" сандары "10 257 500" сандарымен ауыстырылсын;
"1 412 540" сандары "1 436 824" сандарымен ауыстырылсын;
"34 115" сандары "99 306" сандарымен ауыстырылсын;
"53 345" сандары "54 139" сандарымен ауыстырылсын;
"8 277 721" сандары "8 667 231" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 777 721" сандары "10 320 809" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"50 207" сандары "48 644" сандарымен ауыстырылсын;
"57 123" сандары "55 560" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-50 207" сандары "-48 644" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"50 207" сандары "48 644" сандарымен ауыстырылсын;
"57 123" сандары "55 560" сандарымен ауыстырылсын;

14698
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66155
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
406
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114787
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1653628
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1653628
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
475268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
351264
002
Программа занятости
70712
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41046
005
Государственная адресная социальная помощь
26700
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30367
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45169
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
115000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12635
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32208
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2456
012
Создание информационных систем
162
021
Капитальные расходы государственного органа
6522
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Орлеу"
80878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14698
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
66155
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
406
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
36780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
114787
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1653628
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1653628
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
475268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
351264
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
70712
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26700
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30367
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45169
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
115000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12635
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122226
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32208
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2456
012
Ақпараттық жүйелер құру
162
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6522
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
80878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі