О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2014 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 04 июля 2014 года № 2263. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 12 июня 2014 года № 25-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2242) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2095, опубликовано в газете "Кордайский маяк" от 4 января 2014 года за № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 257 500" заменить цифрами "10 247 326";
цифры "8 667 231" заменить цифрами "8 657 057";
в подпункте 2):

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 шілдеде № 2263 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2242 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық маслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтарында № 1-2 аудандық "Қордай шамшырағы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 257 500" сандары "10 247 326" сандарымен ауыстырылсын;
"8 667 231" сандары "8 657 057" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66155
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
502
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114787
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1642577
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1642577
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
475268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
351264
002
Программа занятости
75112
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41046
005
Государственная адресная социальная помощь
22300
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30367
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45169
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
115000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12635
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32370
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2456
021
Капитальные расходы государственного органа
6522
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
80878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1778
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
66155
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
36780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
114787
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1642577
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1642577
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
475268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
351264
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
75112
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22300
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30367
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
45169
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
115000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12635
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122226
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32370
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2456
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6522
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
80878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1778
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

11466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2183
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17280
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9974
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7027
007
Капитальные расходы государственного органа
279
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
110000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59161
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
59161
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11976
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
46480
015
Капитальные расходы государственного органа
705
12
Транспорт и коммуникации
259981
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259981
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
259981
13
Прочие
220122
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
125112
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
125112
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8128
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8128
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80001
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
48691
013
Капитальные расходы государственного органа
322
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30988
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6881
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

11466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2183
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17280
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9974
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7027
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
279
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
110000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59161
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
59161
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің
сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11976
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
46480
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
705
12
Көлiк және коммуникация
259981
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259981
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
259981
13
Басқалар
220122
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
125112
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
125112
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8128
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8128
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80001
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48691
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30988
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6881
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6916
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6916
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
6916
08
Используемые остатки бюджетных средств
63309
Приложение 2 к решению
Кордайского районного маслихата
от 25 июня 2014 года № 32-2
Приложение 5 к решению
Кордайского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 25-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2014-2016 годы по программам в разрезе сельских округов
тысяч тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского округа)"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
024 "Создание информационных систем"
2014 год
2015 год
2016 год
2014 год
2015 год
2016 год
2014 год
2015 год
2016 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"

6916
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6916
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
6916
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
63309
Қордай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 32-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 5-қосымша
2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
024 "Ақпараттық жүйелер құру"
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі