Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2014 год
Постановление акимата Карагандинской области от 26 марта 2014 года № 14/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2014 года № 2577. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 4 ноября 2014 года № 59/01

"Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 14/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 2577 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 59/01 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 04.11.2014 № 59/01 (вводится в действие со дня опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 04.11.2014 № 59/01 қаулысымен (жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким Карагандинской области                Б. Абдишев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от марта 2014 года № 14/02
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 064 "Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Управление экономики и финансов Карагандинской области" на 2014 год
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертизтехнико-экономических обоснований концессионных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов (тысяч тенге)
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Карагандинской области"
1
Разработка технико-экономического обоснования проекта "Строительство и эксплуатация поликлиники на 500 посещений в смену в городе Караганде (Юго-Восток)"
0
20 174
0
ВСЕГО по государственному учреждению "Управление здравоохранения Карагандинской области"
0
20 174
0
ИТОГО
0
20 174
0

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі                  Б. Әбдішев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 14/02 қаулысына
қосымша
"Қарағанды облысының экономика және қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылға арналған "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" 064 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру, бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың
тізбесі
№ р/с
Жобаның атауы
Жергілікті бюджеттiк инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеудi қаржыландыру көлемi
(мың теңге)
"Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
"Қарағанды қаласында (Оңтүстік шығыс) ауысымына 500 адам қабылдайтын емхана салу және пайдалану" жобасының техникалық-экономикалық негіздемесі
0
20 174
0
"Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі бойынша БАРЛЫҒЫ
0
20 174
0
ЖИЫНЫ
0
20 174
0