О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года № 26 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2014 года № 2626. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2014 года N 262
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2014 N 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года № 26 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-136 и официально опубликовано 21 марта 2012 года в № 23 (1994) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 17 августа 2012 года № 73 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года № 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1930 и официально опубликовано 14 сентября 2012 года в № 48 (2019) газеты "Шарайна"), решением Сатпаевского городского маслихата от 13 ноября 2012 года № 92 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года № 26 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2003 и официально опубликовано 14 декабря 2012 года в № 62 (2033) газеты "Шарайна"), решением Сатпаевского городского маслихата от 20 февраля 2013 года № 112 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 21 февраля 2012 года № 26 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2237 и официально опубликовано 29 марта 2013 года в № 13 (2048) газеты "Шарайна"), следующие изменения:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Сатпаев, утвержденных указанным решением:
в пункте 2:
в подпункте 3) знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
подпункт 4) исключить;

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесін бекіту туралы" № 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 242 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 2626 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.08.2014 N 262 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесін бекіту туралы" № 26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-136 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 21 наурыздағы 23 (1994) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы № 73 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1930 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі 48 (2019) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 қарашадағы № 92 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2003 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 62 (2033) нөмірінде ресми жарияланған), "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 ақпандағы "Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесін бекіту туралы" № 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 112 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2237 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2013 жылғы 29 наурыздағы 13 (2048) нөмірінде ресми жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сәтбаев қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау ережесінде:
2 тармақта:
3) тармақшадағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;

пункт 2-1 исключить;
в пункте 21:
в подпункте 8) знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
подпункт 9) исключить;
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных данными Правилами.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения (председатель Конурова Алия Мешитбаевна).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Конурова
Секретарь городского маслихата             Т. Хмилярчук
Согласовано:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Сатпаев"                   Б. Апеков
14 апреля 2014 года

2-1 тармақ алынып тасталсын;
21 тармақта:
8) тармақшадағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
9) тармақша алынып тасталсын;
23 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"23. Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, осы Ережемен белгіленген шығыстарының шекті жол берiлетiн деңгейiнің арасындағы айырма ретінде айқындалады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрайымы Қоңырова Әлия Мешітбайқызы) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы                            Ә. Қоңырова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Т. Хмилярчук
Келісілді:
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Б. Әпеков
2014 жылғы 14 сәуір