Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2014 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 января 2014 года N 1518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 февраля 2014 года N 4595. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2014 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 17 апреля 2013 года N 193 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 4447, опубликовано в газетах "Кызылорда таймс" от 24 мая 2013 года, "Ақмешіт апталығы" от 23 мая 2013 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кызылорда Р. Рустемову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда от
"28" января 2014 года N 1518
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2014 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица, старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работающего.
4. Лица, длительное время, более одного года не работающие.
5. Выпусники учебных заведений технического и профессионального образования.

2014 жылға арналған Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы N 1518 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 18 ақпанда N 4595 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі N 193 "2013 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4447 болып тіркелген, 2013 жылғы 23 мамырда "Ақмешiт апталығы", 2013 жылғы 24 мамырда "Кызылорда Таймс" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасары Р. Рүстемовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қала әкімдігінің
2014 жылғы "28" қаңтардағы
N 1518 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бірі жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.