О приватизации городских госдурственных предприятий как имущественных комплексов
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 сентября 2014 года № 2317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 сентября 2014 года № 4767. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 января 2016 года № 4861
Сноска. постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29.01.2016 № 4861 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 280 "О некоторых вопросах приватизации" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать городские государственные предприятия как имущественные комплексы по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ахатову Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
Кызылординской области"
Жакипбаев Талгат Умирзакович
___________________________
"08" сентября 2014 год
Приложение
к постановлению акимата
города Кызылорды
от "08" сентября 2014 года № 2317
Перечень приватизируемых городских государственных предприятий как имущественных комплексов
№ п/п
Наименование юридических лиц
Срок приватизации
Вид приватизации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария"
ноябрь,
2016 года
коммерческий тендер
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской парк культуры и отдыха городского отдела культуры и развития языков"
ноябрь,
2016 года
коммерческий тендер

Қалалық мемлекеттік кәсіпорындары мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 2317 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте № 4767 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4861 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 29.01.2016 № 4861 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына, "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 280 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізім бойынша қалалық мемлекеттік кәсіпорындар мүліктік кешен ретінде жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Ахатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ Н.НӘЛІБАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының қаржы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Жақыпбаев Талғат Өмірзақұлы
__________________________
"08" қыркүйек 2014 жыл
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "08" қыркүйек
№2317 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін қалалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізімі
№ р/с
Заңды тұлғалардың атауы
Жекешелендіру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1.
"Сырдария" балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
қараша,
2016 жыл
коммерциялық тендер
2.
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық мәдени және демалыс паркі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қараша,
2016 жыл
коммерциялық тендер