Об утверждении тарифов на вывоз коммунальных отходов по Жалагашскому району
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09 апреля 2014 года № 30-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2014 года № 4651. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 мая 2017 года № 11-2
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.05.2017 № 11-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить согласно приложению тарифы на вывоз коммунальных отходов по Жалагашскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХ сессии
Жалагашского районного
маслихата БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от "09" апреля 2014 года № 30-10
Тарифы на вывоз коммунальных отходов по Жалагашскому району
Вывоз коммунальных отходов для юридических лиц за 1 м3
850 тенге
Вывоз коммунальных отходов с одного человека в месяц
120 тенге

Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 30-10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 4651 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 мамырдағы № 11-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.05.2017 № 11-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХХ
сессиясының төрағасы Ә. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. СҮЛЕЙМЕНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
2014 жылғы "09" cәуірдегі
N 30-10 шешiмiне қосымша
Жалағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтері
1 м3 коммуналдық қалдық әкету үшiн заңды тұлғаларға
850 теңге
коммуналдық қалдықтарды әкету үшiн айына бір адамнан
120 теңге