О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата от 24 ноября 2014 года № 27/278. Зарегестрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 декабря 2014 года № 2572. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 июля 2021 года № 6/42
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21.07.2021 № 6/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законадательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Себепбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С.Битан
Секретарь районногомаслихата
Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Мунайлинскому району"
М. Таңатар
24 ноября 2014 года
Утвержден решением
Мунайлинского районного маслихата
от 24 ноября 2014 года № 27/278
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
1. В решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/159 "О границах ценнового зонирования и поправочных коэффицентов к базавым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-43, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в оглавлении и в пункте 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашада № 27/278 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 2572 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 6/42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 21.07.2021 № 6/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Битан
Аудандық мәслихат хатшысы
Б. Назар
КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
24 қараша 2014 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 27/278 шешімімен бекітілген
Мұнайлы аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Басқұдық селолық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/159 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 11-7-43 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және 1 тармағында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 1-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 2-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.

2. В решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/160 "О схем зонирования и поправочных коэффицентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения по сельскому округу Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-44, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в оглавлении и в пункте 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
3. В решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года №15/163 "О границах ценнового зонирования и поправочных коэффицентов к базавым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Атамекен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-47, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в оглавлении и в пункте 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
4. В решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/164 "О схем зонирования и поправочных коэффицентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения по сельскому округу Атамекен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-48, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в оглавлении и в пункте 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

2. "Басқұдық селолық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/160 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 11-7-44 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және 1 тармағында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 1-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 2-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. "Атамекен селолық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/163 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 11-7-47 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және 1 тармағында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 1-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 2-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
4. "Атамекен селолық округін салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/164 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 11-7-48 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған) шешіміне:
мемлекеттік тілдегі шешімнің тақырыбында және 1 тармағында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 1-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген мемлекеттік тілдегі шешімнің 2-қосымшасында "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.