Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2014 года № 4952. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 2 марта 2020 года № 87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 02.03.2020 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории Костанайской области карантинную зону с введением карантинного режима в очагах распространения карантинных объектов в разрезе районов и города Аркалык на общей площади 802827,945 гектара согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жакупова Б.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Костанайская областная
территориальная инспекция Комитета
государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
________________ Б. Мирманов
Приложение
к постановлению акимата

Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 286 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 4952 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 02.03.2020 № 87 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9–1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысының аумағында аудандар мен Арқалық қаласының кескінінде карантиндік объектілердің таралу ошақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес жалпы аумағы 802827,945 гектарда карантиндік аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ш. Жақыповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Қостанай облыстық аумақтық
инспекциясы" мемлектік
мекемесінің басшысы
_______________Б. Мейірманов
Әкімдіктің

от 25 июня 2014 года
№ 286
Перечень очагов распространения карантинных объектов
в разрезе районов и города Аркалык
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайской области от 17.04.2017 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование районов и города
Площадь заражения (гектар)
Площадь под обработку (гектар)
1
Алтынсаринский

2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 286 қаулысына қосымша
Арқалық қаласы мен аудандар бөлінісінде карантинді
объектілердің таралу ошақтарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 17.04.2017 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с№
Аудандар мен қаланың атауы
Залалдану алаңы (гектар)
Өңдеуге арналған алаңы (гектар)
1
Алтынсарин