Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности
Постановление акимата Костанайской области от 25 июня 2014 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июля 2014 года № 4962. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 25 июня 2014 года № 288
Регламент государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
от 25 июня 2014 года № 288
Регламент государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Костанайской области") (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 288 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 4962 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін;
3) алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
4) алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
5) алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 288 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020
бағдарламасы" шеңберінде гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 288 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау
көрсету" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы ("Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказываемой государственной услуги – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – РКС).
4. Форма предоставления результата государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка и пакет документов (далее – пакет документов), указанный в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (далее – Стандарт).
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет регистрацию пакета документов, не более 20 минут, передает пакет документов руководителю услугодателя, 20 минут.
Результат процедуры – регистрация пакета документов;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов, налагает соответствующую визу, 2 часа.
Результат процедуры – виза руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает пакет документов, подготавливает проект результата оказания государственной услуги, 13 календарных дней.
Результат процедуры – проект результата оказания государственной услуги;
4) руководитель услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги, 1 календарный день.
Результат процедуры – подписанный результат оказания государственной услуги;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, не более 20 минут.
Результат процедуры – выданный результат оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;

2. Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы (бұдан әрі – ӨҮК) хаттамасының үзінді көшірмесі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме өтініш және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасы (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттар топтамасын тіркеуді жүзеге асырады, 20 минуттан аспайды, құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, 20 минут.
Рәсімнің нәтижесі – құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттар топтамасымен танысады, тиісті бұрыштама қояды, 2 сағат.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасын қарайды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды, күнтізбелік 13 күн.
Рәсімнің нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдайды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды, күнтізбелік 1 күн.
Рәсімнің нәтижесі - қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді, 20 минуттан аспайды.
Рәсімнің нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға берілген мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;

2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя после регистрации пакета документов, не более 20 минут, передает его руководителю услугодателя, 20 минут;
2) руководитель услугодателя ознакомившись с пакетом документов, передает его с соответствующей визой ответственному исполнителю услугодателя, 2 часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает пакет документов, подготавливает проект результата оказания государственной услуги, передает его руководителю услугодателя для подписания, 13 календарных дней;
4) руководитель услугодателя, подписав проект результата оказания государственной услуги, передает его сотруднику канцелярии услугодателя, 1 календарный день;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, не более 20 минут.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2.
4. Описание порядка взаимодействия
с центром обслуживания населения и (или)
иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в
процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Костанайской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление поддержки
по развитию производственной
(индустриальной) инфраструктуры
в рамках программы "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Блок-схема прохождения каждого
действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление поддержки
по развитию производственной
(индустриальной) инфраструктуры
в рамках программы "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес – процессов оказания
государственной услуги "Предоставление
поддержки по развитию производственной
(индустриальной) инфраструктуры в
рамках программы "Дорожная карта
бизнеса 2020"
Утвержден
постановлением акимата
от 25 июня 2014 года № 288
Регламент государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках
программы "Развитие моногородов
на 2012-2020 годы"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
от 25 июня 2014 года № 288
Регламент государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
"Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
от 25 июня 2014 года № 288
Регламент государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках программы
"Развитие моногородов на
2012 – 2020 годы"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Костанайской области от 27.03.2015 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттар топтамасын тіркегеннен кейін, 20 минуттан аспайды, оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді, 20 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттар топтамасымен танысып, оны тиісті бұрыштамамен көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 2 сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасын қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды, оны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін береді, күнтізбелік 13 күн;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қойып, оны көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді, күнтізбелік 1 күн;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді, 20 минуттан аспайды.
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок-схемасы 1-қосымшада көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігі, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдары 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында қөрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалы және "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
"Бизнестің жол картасы
2020 бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды
дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың
(рәсімнің) өту блок-схемасы
"Бизнестің жол картасы
2020 бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды
дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 288 қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 288 қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау
көрсету" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 288 қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде
сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 27.03.2015 № 115 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).