Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, а также критерий и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению
Постановление акимата Костанайской области от 19 сентября 2014 года № 465. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 октября 2014 года № 5118. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12 мая 2015 года № 191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 12.05.2015 № 191.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;
2) критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 19 сентября 2014 года
№ 465
Норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов
2 400
Утверждены
постановлением акимата
от 19 сентября 2014 года
№ 465
Критерии и требования
к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного
поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Наличие в Реестре субъектов в области племенного животноводства.
Наличие специальных инструментов и оборудования для осуществления искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах.

Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі, сондай-ақ көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 465 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда № 5118 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 12.05.2015 № 191 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған:
1) жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі;
2) қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 465 қаулысымен бекітілген
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
1
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
2 400
Әкімдіктің
2014 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 465 қаулысымен бекітілген
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал
басын қолдан ұрықтандыру жөнінде көрсетілетін қызметті жеткізушілерге
қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыты
Өлшемдер мен талаптар
1
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілер тізілімінде бар болуы.
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруын жүзеге асыру үшін арнайы құралдардың және жабдықтардың бар болуы.