Об образовании избирательных участков в городе Рудном
Решение акима города Рудного Костанайской области от 7 февраля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2014 года № 4486. Утратило силу решением акима города Рудного Костанайской области от 28 мая 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима города Рудного Костанайской области от 28.05.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с Рудненской городской избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Рудного, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Рудного от 16 ноября 2011 года № 11 "Об образовании избирательных участков в городе Рудном" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-2-193, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете "Рудненский рабочий").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Рудного Умирбаева А.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие после истечения десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Рудненской
городской избирательной комиссии
___________________ Ю. Нагерняк
Приложение
к решению акима
от 7 февраля 2014 года № 3
Избирательные участки на территории города Рудного
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима города Рудного Костанайской области от 01.10.2014 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.07.2015 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 128
В границах города Рудного: кварталы № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47.
Избирательный участок № 129
В границах города Рудного: кварталы № 14, 16, 17.
Избирательный участок № 130
В границах города Рудного: кварталы № 7, 8, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 131
В границах города Рудного: кварталы № 39, 39-а: улица Ленина, дом № 1, улица Костанайская, дома № 2-а, 2-б, 2-в, 4, 6, улица Восточная, дом № 7.
Избирательный участок № 132
В границах города Рудного: кварталы № 18, 40, 39-а: улица Парковая, дома № 2-а, 2-б, с 5 по 23-а (нечетные), улица Костанайская, дома № 8, 10, 12, 14, 16, 18, улица Восточная, дом № 13; микрорайон "Южный".
Избирательный участок № 133

Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 4486 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 28.05.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Рудный қалалық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері құрылсын.
2. Рудный қаласы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 11 "Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-2-193 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашада "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысы А.Т. Өмірбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________ Ю. Нагерняк
Әкімнің
2014 жылғы 7 ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 01.10.2014 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.07.2015 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 128 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47 кварталдар.
№ 129 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 14, 16, 17 кварталдар.
№ 130 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7, 8, 11, 13, 15 кварталдар.
№ 131 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 39, 39-а кварталдар: Ленин көшесі, № 1 үй, Қостанай көшесі, № 2-а,2-б, 2-в, 4, 6 үйлер, Восточная көшесі, № 7 үй.
№ 132 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 18, 40, 39-а кварталдар: Парк көшесі, № 2-а, 2-б, 5-тен 23-а-ға дейінгі үйлер (тақ сандар), Қостанай көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер, Восточная көшесі, № 13 үй; "Южный" шағын ауданы.
№ 133 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: кварталы № 24, 30, улица Парковая, дома № 41, 43, 45.
Избирательный участок № 134
В границах города Рудного: микрорайон № 2.
Избирательный участок № 135
В границах города Рудного: микрорайон № 1.
Избирательный участок № 136
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица Ленина, дома с № 111 по 117, с 123 по 149, улица Горняков, дома с № 68 по 94, улица Парковая, дома № 62, 64.
Избирательный участок № 137
В границах города Рудного: микрорайон № 8: улица Парковая, дома с № 68 по 102, улица Гагарина, дома с № 9, 9-а по 21.
Избирательный участок № 138
В границах города Рудного: микрорайон № 9.
Избирательный участок № 139
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Ленина, дома с № 153, 153-а по 185, улица Фрунзе, дома № 4, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 140
В границах города Рудного: микрорайон № 10: улица Парковая, дома № 118, 120, улица Фрунзе, дома № 20, 22, 24, улица И. Франко, дома с № 1 по 23.
Избирательный участок № 141
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица Ленина, дома с № 187, 187-а по 207, улица 50 лет Октября, дома с № 19 по 27.
Избирательный участок № 142
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома с № 5 по 17, улица И. Франко, дома с № 2 по 24.
Избирательный участок № 143
В границах города Рудного: микрорайон № 16: улица 50 лет Октября, дома № 1, 1-а, 3, 3-а, улица Парковая, дома с № 124 по 134, улица И. Франко, дома с № 26 по 30; поселок Алексеевка.
Избирательный участок № 144
В границах города Рудного: микрорайоны № 18, 23, 28, 29.
Избирательный участок № 145
В границах города Рудного: микрорайон № 13.
Избирательный участок № 146
В границах города Рудного: микрорайон № 14 (за исключением домов по улице 50 лет Октября, № 49, 51, 53).
Избирательный участок № 147
В границах города Рудного: микрорайон № 15: улица 50 лет Октября, дома с № 29 по 39, проспект Комсомольский, дома с № 6 по 14.
Избирательный участок № 148
В границах города Рудного: микрорайон № 15: проспект Комсомольский, дома № 16, 18, с 28 по 40.
Избирательный участок № 149
В границах города Рудного: микрорайоны № 19, 22, 26, 27.
Избирательный участок № 150
В границах города Рудного: микрорайон № 17, микрорайон № 20: улица П. Корчагина дома с № 100 по 112, 162, 164, 166.
Избирательный участок № 151
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица 50 лет Октября, дома № 49, 51, 53, с 66 по 98 (за исключением 86-а и 88-а).
Избирательный участок № 152

Рудный қаласының шекараларында: № 24, 30 кварталдар, Парк көшесі, № 41, 43, 45 үйлер.
№ 134 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 2 шағын аудан.
№ 135 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 1 шағын аудан.
№ 136 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 8 шағын аудан: Ленин көшесі, № 111-ден 117-ге дейінгі, 123-тен 149-ға дейінгі үйлер, Горняков көшесі, № 68-ден 94-ке дейінгі үйлер, Парк көшесі, № 62, 64 үйлер.
№ 137 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 8 шағын аудан: Парк көшесі, № 68-ден 102-ге дейінгі үйлер, Гагарин көшесі, № 9, 9-а-дан 21-дейінгі үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 9 шағын аудан.
№ 139 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 10 шағын аудан: Ленин көшесі, № 153, 153-а-дан 185-ке дейінгі үйлер, Фрунзе көшесі, № 4, 8, 10, 12 үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 10 шағын аудан: Парк көшесі, № 118, 120 үйлер, Фрунзе көшесі, № 20, 22, 24 үйлер, И. Франко көшесі, № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: Ленин көшесі, № 187, 187-а-дан 207-ге дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 19-дан 27-ге дейінгі үйлер.
№ 142 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 5-тен 17-ге дейінгі үйлер, И.Франко көшесі, № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 1, 1-а, 3, 3-а үйлер, Парк көшесі, № 124-тен 134-ке дейінгі үйлер, И.Франко көшесі, № 26-дан 30-ға дейінгі үйлер; Алексеевка кенті.
№ 144 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында:№ 18, 23, 28, 29 шағын аудандар.
№ 145 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 13 шағын аудан.
№ 146 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 14 шағын аудан (50 лет Октября көшесі бойындағы № 49, 51, 53 үйлерді қоспағанда).
№ 147 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 15 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 29-дан 39-ға дейінгі үйлер, Комсомол даңғылы, № 6-дан 14-ке дейінгі үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 15 шағын аудан: Комсомол даңғылы, № 16, 18, 28-ден 40-қа дейінгі үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 19, 22, 26, 27 шағын аудандар.
№ 150 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 17 шағын аудан, № 20 шағын ауданы: П.Корчагин көшесі, № 100-ден 112, 162, 164, 166-ға дейінгі үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 49, 51, 53 үйлер, № 66-дан 98-ге дейінгі үйлер (86-а және 88-а қоспағанда).
№ 152 сайлау учаскесі

В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло Н.Ф., дома с № 62 по 74, улица 50 лет Октября, дома № 76-а, 86-а, 88-а, 102-б, 102-в, 102-г.
Избирательный участок № 153
В границах города Рудного: микрорайон № 7: улица Сандригайло Н.Ф., дома № 58, 60, улица 50 лет Октября, дома с № 102 по 114, (за исключением 102-б, 102-в, 102-г).
Избирательный участок № 154
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома с № 114 по 156.
Избирательный участок № 155
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома № 160, с 178 по 194, улица Качарская, дома с № 25 по 39.
Избирательный участок № 156
В границах города Рудного: микрорайон № 20: улица П. Корчагина, дома № 158, 170, 172, 174, улица Качарская, дома с № 41 по 53, улица Сандригайло Н.Ф., дома с № 88 по 100; микрорайоны № 24, 24-а.
Избирательный участок № 157
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46; микрорайон № 2: дома № 65, 75, 76, 83-а.
Избирательный участок № 158
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 40, 41, 42, 47, 48; микрорайон № 2: дома № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87.
Избирательный участок № 159
В границах поселка Качар: микрорайон № 1: дома № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15; микрорайон № 2: дома № 77, 78, 79, 80; улица Степная, улица Первостроителей, улица Привольная, улица Солнечная, переулок Тихий.
Избирательный участок № 160
В границах поселка Качар: микрорайон № 3.
Избирательный участок № 161
В границах: поселка Горняцкий.
Избирательный участок № 162
В границах: села Перцевка.
Избирательный участок № 163
В границах: поселка Станция Железорудная, Хлебоприемного пункта.
Избирательный участок № 164
В границах: поселка Фабрично заводское обучение.
Избирательный участок № 165
В границах города Рудного: микрорайоны № 6, 6-а.
Избирательный участок № 166
В границах города Рудного: микрорайоны № 4, 5.
Избирательный участок № 167
В границах города Рудного: кварталы с № 51 по 59, улица П. Корчагина, дома с № 20 по 34 (четные), улица Транспортная, переулок Вишневый.
Избирательный участок № 168
В границах города Рудного: микрорайон № 3.
Избирательный участок № 169
В границах города Рудного: кварталы № 34, 35, 44, 48, 49, 50.
Избирательный участок № 170
В границах города Рудного: кварталы № 1, 6, 36, 37.
Избирательный участок № 171
В границах города Рудного: кварталы № 2, 3, 3-а, 38.
Избирательный участок № 172
В границах города Рудного: кварталы № 4, 4-а, 9, район Автовокзала.
Избирательный участок № 173
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дом № 49, коммунальное государственное предприятие "Рудненская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 174
В границах города Рудного: проспект Комсомольский, дом № 51, коммунальное государственное предприятие "Рудненский родильный дом" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 175

Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 62-ден 74-ке дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 76-а, 86-а, 88-а, 102-б, 102-в, 102- г үйлер.
№ 153 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 58, 60 үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 102-ден 114-ке дейінгі үйлер (102-б, 102-в, 102-г қоспағанда).
№ 154 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 114-тен 156-ға дейінгі үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 160, 178-ден 194-ке дейінгі үйлер, Қашар көшесі, № 25-тен 39-ға дейінгі үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 158, 170, 172, 174 үйлер, Қашар көшесі, № 41-ден 53-ке дейінгі үйлер, Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 88-ден 100-ге дейінгі үйлер; № 24, 24-а шағын аудандар.
№ 157 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46 үйлер; № 2 шағын аудан: № 65, 75, 76, 83-а үйлер.
№ 158 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 40, 41, 42, 47, 48 үйлер; № 2 шағын аудан: № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87 үйлер.
№ 159 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 1 шағын аудан: № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15 үйлер; № 2 шағын аудан: № 77, 78, 79, 80 үйлер; Степная көшесі, Первостроителей көшесі, Привольная көшесі, Солнечная көшесі, Тихий тұйық көшесі.
№ 160 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: № 3 шағын аудан.
№ 161 сайлау учаскесі
Шекараларында: Горняцк кенті.
№ 162 сайлау учаскесі
Шекараларында: Перцев ауылы.
№ 163 сайлау учаскесі
Шекараларында: Железорудная стансасы кенті, Нан қабылдау пункті.
№ 164 сайлау учаскесі
Шекараларында: Фабрика зауыт оқыту кенті.
№ 165 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 6, 6а шағын аудандар.
№ 166 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 4,5 шағын аудандар.
№ 167 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 51-ден 59-ға дейінгі кварталдар, П. Корчагин көшесі, № 20-дан 34-ке дейінгі үйлер (жұп сандар), Транспортная көшесі, Вишневый тұйық көшесі.
№ 168 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 3 шағын аудан.
№ 169 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 34, 35, 44, 48, 49, 50 кварталдар.
№ 170 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 1, 6, 36, 37 кварталдар.
№ 171 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 2, 3, 3-а, 38 кварталдар.
№ 172 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: № 4, 4-а, 9 кварталдар, Автовокзал ауданы.
№ 173 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Комсомол даңғылы, № 49 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 174 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Комсомол даңғылы, № 51 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный перзентханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 175 сайлау учаскесі

исключен решением акима города Рудного Костанайской области от 01.10.2014 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 176
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 51, коммунальное государственное учреждение "Рудненский противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 177
В границах поселка Качар: 1 микрорайон, дом № 44, государственное коммунальное казенное предприятие "Качарская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 849
В границах города Рудного: улица Парковая, дом № 45, коммунальное государственное учреждение "Рудненский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа" Управления координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 850
В границах города Рудного: улица Ленина, дом № 68, коммунальное государственное учреждение "Рудненский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа №2" Управления координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области.

алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 01.10.2014 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 176 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Парк көшесі, № 51 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Рудный туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 177 сайлау учаскесі
Қашар кентінің шекараларында: 1-шағын ауданы, № 44 үй, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қашар қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 849 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Парк көшесі, № 45 үй, Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Рудный интернат үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 850 сайлау учаскесі
Рудный қаласының шекараларында: Ленин көшесі, № 68 үй, Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Рудный № 2 интернат үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.