Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 февраля 2014 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2014 года № 4470. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 мая 2018 года № 200
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 04.05.2018 № 200 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мендыкаринского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Гизбрехт
Секретарь районного маслихата В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое
управление по Мендыкаринскому
району Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
_____________________ К. Сальник
Приложение
к решению маслихата
от 7 февраля 2014 года № 205
Единые ставки фиксированного
налога для всех налогоплательщиков,
осуществляющих деятельность на
территории Мендыкаринского района
Порядковый
номер
Наименование объекта
налогообложения
Размеры единых
ставок
фиксированного
налога (в месячных
расчетных
показателях) в
месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 наурызда № 4470 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 200 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 04.05.2018 № 200 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 340 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабынның 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Меңдіқара ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 340 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Леонов
КЕЛЕСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ К. Сальник
Мәслихаттың
2014 жылғы 7 ақпан
№ 205 шешіміне қосымша
Қызметін Меңдіқара ауданы аумағында
жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер
үшін бірыңғай тіркелген салық
мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 340 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Реттік
нөмірі
Салық салу объектісінің атауы
Айына бірынғай
тіркелген салық
мөлшерлемелерінің
мөлшері (айлық
есептік
көрсеткіштерде)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3