Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения
Постановление акимата Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 149/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июня 2014 года № 3852. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственной услуги:
"Вызов врача на дом";
"Запись на прием к врачу";
"Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь";
"Выдача справки с наркологического диспансера";
"Выдача справки с психоневрологического диспансера";
"Выдача справки с туберкулезного диспансера";
"Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 27 марта 2013 года № 91/3 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3493, опубликовано 09 апреля 2013 года в газете "Звезда Прииртышья", 09 апреля 2013 года в газете "Сарыарқа самалы").
3. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательном порядке.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги "Вызов врача на дом"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Вызов врача на дом" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) (далее - услугодатель), а так же в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).

Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 06 мамырдағы № 149/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 маусымда № 3852 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
"Дәрігерді үйге шақыру";
"Дәрігердің қабылдауына жазылу";
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу";
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру";
"Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру";
"Туберкулез диспансерінен анықтама беру";
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 91/3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3493 болып тіркелді, 2013 жылғы 9 сәуірде "Звезда Прииртышья" газетінде, 2013 жылғы 9 сәуірде "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының заңнамамен белгіленген тәртіпте ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (учаскелік терапевт/участкелік педиатр/ жалпы практика дәрігері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, сондай–ақ www.egov.kz "электродық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде.

2. Форма государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю – запись в журнале регистрации вызовов услугодателя затем устный ответ с указанием даты, времени посещения врача;
2) в электронном формате при обращении на портал – выдача справки о вызове врача на дом в электронном виде по форме, согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Вызов врача на дом", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт), подписанной электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугодателя.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги физическому лицу (далее - услугополучателю) в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 2 минут), рассмотрение обращения услугополучателя и проверка наличия прикрепления к данному услугодателю, согласно регистру прикрепленного населения (далее – РПН) (не более 5 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю устного ответа с указанием даты, времени посещения врача (не более 3 минут).
6. Результат оказания государственной услуги:
при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю – запись в журнале регистрации вызовов услугодателя затем устный ответ с указанием даты, времени посещения врача;
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги физическому лицу (далее - услугополучатель) в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде - көрсетілетін қызметті берушінің шақыруларды тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің келетін күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) Порталға электрондық форматта жүгінген кезде – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң электрондық-цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрi – ЭЦҚ) қойылған дәрiгердi үйге шақыру туралы анықтама беру (электрондық түрде).
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраныс қабылданғаннан кейін жеке тұлғаға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушыға) белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі (2 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарау және бекітілген халық тіркеліміне сәйкес (бұдан әрі - БХТ) осы көрсетілетін қызметті берушіде тіркеуде болуын тексеру (5 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыға дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру (3 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде - көрсетілетін қызметті берушінің шақыруларды тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің келетін күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраныс қабылданғаннан кейін жеке тұлғаға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушыға) белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
медицинский регистратор.
8. Описание последовательности действий при вызове врача на дом с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 и блок-схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Павлодарской области не оказывается.
10. Государственная услуга в электронном формате оказывается в день обращения на портал.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале "электронного правительства" (далее – ПЭП) с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ПЭП);
2) процесс 1 – процесс авторизации на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (ИИН) и пароль;
4) процесс 2 - формирование сообщения об отказе в авторизации на ПЭП в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 - выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте;
6) процесс 4 - запрос статуса прикрепления к медицинской организации (далее – МО) из единой информационной системы здравоохранения (далее – ЕИСЗ);
7) условие 2 – проверка прикрепления услугополучателя к МО, оказывающей первичную медико-санитарную помощь;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в предоставлении услуги в связи с тем, что услугополучатель не прикреплен ни к одной МО, оказывающей первичную медико-санитарную помощь;

7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
медициналық тіркеуші.
8. Дәрігердің қабылдауына жазылу кезінде әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімі көрсетілген рәсімдер реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында және 2-қосымшасында блок-сызбада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа
қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Электрондық форматта мемлекеттік көрсетілетін қызмет порталға жүгінген күні көрсетіледі.
11. Порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берудің және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы "электрондық үкімет" порталында тіркелуді (бұдан әрі – ЭҮП) жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) және парольдің көмегімен іске асырады (ЭҮП-да тіркелмеген алушылар үшін іске асырылады);
2) 1-үдеріс – көрсетілген мемлекеттік қызметті алу үшін ЭҮП-те авторизациялау үдерісі;
3) 1-шарт – логин (ЖСН) және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЭҮП тексеруі;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты ЭҮП-те авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы;
6) 4-үдеріс – Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінен (бұдан әрі - БҰДСЖ) медициналық ұйымдарға (бұдан әрі – МҰ) тіркелу мәртебесіне сұрау салу;
7) 2-шарт – алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін МҰ-ға көрсетілетін қызметті алушының тіркелуін тексеруі;
8) 5-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушы алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін қандайда бір МҰ-ға тіркелмеуіне байланысты қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

9) процесс 6 - вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
10) процесс 7 – запрос на государственную услугу из ЕИСЗ;
11) процесс 8 – отправка заявки услугополучателя в ЕИСЗ на узел МО;
12) условие 3 – проверка поступивших данных в ЕИСЗ, при несовпадении места постоянного проживания с территорией обслуживания МО, медицинский сотрудник откажет в оказании услуги;

9) 6-үдеріс – қызмет көрсету үшін сұрау салу нысанын экран шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанын толтыруы (деректерді енгізуі);
10) 7-үдеріс – БҰДСЖ-дан электрондық мемлекеттік қызметке сұрау салу;
11) 8-үдеріс – МҰ-ның торабына көрсетілетін қызметті алушының өтінімін БҰДСЖ-ға жіберуі;
12) 3-шарт – БҰДСЖ-дан түскен деректерді тексеруі және МҰ көрсететін аумақпен тұрғылықты орны сәйкес келмеген кезде медициналық қызметкер қызмет көрсетуден бас тартады;

13) процесс 9 - результатом оказания услуги является формирование ПЭПом отказа в предоставлении услуги в связи с несовпадением места постоянного проживания с территорией обслуживания МО;
14) процесс 10 - результатом оказания услуги является формирование ПЭПом информации для получения услуги от МО (медицинская организация, ФИО врача, отделение, номер кабинета, время/дата приема).
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены диаграммой приложении 3 к настоящему регламенту.

13) 9-үдеріс – МҰ-ның көрсетілетін аумағымен тұрғылықты орнының сәйкес келмеуіне байланысты қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны ПЭҮ-те қалыптастыру қызмет көрсету нәтижесі болып табылады;
14) 10-үдеріс – МҰ-дан (медициналық ұйым, дәрігердің ТАЖ, бөлімшесі, кабинет нөмірі, қабылдау уақыты/күні) қызмет алу үшін ақпаратты ПЭҮ-де қалыптастыру қызмет көрсету нәтижесі болып табылады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

12. Результат оказываемой государственной услуги:
в электронном формате при обращении на портал – выдача справки о вызове врача на дом (в электронном виде) по форме, согласно приложению 1 Стандарта, подписанной ЭЦП услугодателя.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги услугополучателю в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.

12. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
порталға электрондық форматта жүгінген кезде – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша (электрондық түрде) көрсетілетін қызметті берушінің ЭЦҚ қойылған дәрігерді үйге шақыру туралы анықтама беру.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраныс қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға белгіленген уақытта үйде медициналық көмек көрсетіледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.

Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 13 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Вызов врача на дом"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения услугополучателя
Рассмотрение наличия прикрепления услугополучателя к услугодателю
Предоставление услугополучателю ответа
4
Форма завершения (вызов врача на дом)
Запись обращения в журнале вызова врача на дом
Рассмотрение обращения услугополучателя
Мотивированный ответ с указанием даты, времени посещения врача
5
Сроки исполнения
Не более 2 минут
Не более 5 минут
Не более 3 минут
Не более 10 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Вызов врача на дом"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги блок – схема
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Вызов врача на дом"
Описание порядка взаимодействия услугодателя,
а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
диаграмма
Условные обозначения
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Вызов врача на дом"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Вызов врача на дом"
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Запись на прием к врачу" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (участковый терапевт/участковый педиатр/врач общей практики) (далее - услугодатель), а так же в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).

Ескерту. 4-бөлім 13-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының) әрекеттері
1
2
3
4
5
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
3
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Көрсетілетін қызмет алушының көрсетілетін қызмет берушіде тіркеуде болуын қарау
Көрсетілетін қызметті алушыға жауап беру
4
Аяқтау нысаны (дәрігердің қабылдауына жазылу)
Өтінішті дәрігерді үйге шақыру журналына жазу
Көрсетілетін қызмет алушының өтінішін қарау
Қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып, дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзімдері
2 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
блок-сызба
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау диаграмма
Шартты белгілер:
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызметкөрсетудің бизнес-процестерінің
Анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"Дәрігердің қабылдауына жазылу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (участкелік терапевт/ участкелік педиатр/ жалпы практика дәрігері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, сондай–ақ www.egov.kz "электродық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде.

2. Форма государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу услугодателя и затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее - график);
2) в электронном формате при обращении на портал – выдача справки о записи на прием к врачу в электронном виде по форме согласно приложению к стандарту государственной услуги "Запись на прием к врачу", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт), подписанной электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугодателя.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги физическому лицу (далее - услугополучатель) в установленное время оказывается медицинская помощь.
При непосредственном обращении или по телефонной связи услугодателя к услугополучателю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно графику.
В электронном формате на портале услугополучателю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно графику.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 2 минут);
рассмотрение обращения услугополучателя и проверка наличия прикрепления к данному услугодателю согласно регистру прикрепленного населения (далее – РПН) (не более 5 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю устного ответа с указанием даты, времени посещения врача (не более 3 минут).
6. Результат оказания государственной услуги:
при непосредственном обращении или по телефонной связи к услугодателю – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу услугодателя и затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги в установленное время услугополучателю оказывается медицинская помощь.
При непосредственном обращении или по телефонной связи услугодателя к услугополучателю при выборе государственной услуги предоставляется возможность выбрать свободное время врача согласно графику.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде – көрсетілетін қызметті берушінің дәрігердің қабылдауына алдын ала жазылу журналында жазылу және одан кейін дәрігерлердің қабылдау кестесіне (бұдан әрі – кесте) сәйкес дәрігердің қабылдайтын күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) Порталға электрондық форматта жүгінген кезде – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған дәрігердің қабылдауына жазылу туралы анықтама беру.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраныс қабылданғаннан кейін жеке тұлғаға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) белгіленген уақытта медициналық көмек көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдау кезде көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдау мүмкіндігі беріледі.
Порталда электрондық форматта көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдау кезде кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдау мүмкіндігі беріледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі (2 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарау және бекітілген халық тіркеліміне сәйкес (бұдан әрі - БХТ) осы көрсетілетін қызметті берушіде тіркеуде болуын тексеру (5 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыға дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру (3 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы өтініш берген кезде – көрсетілетін қызметті берушінің дәрігерінің қабылдауына алдын ала жазылу журналында жазылу және одан кейін кестеге сәйкес дәрігердің қабылдайтын күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру.
Бұл ретте мемлекеттік қызметті көрсетуге сұраныс қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға белгіленген уақытта медициналық көмек көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдау кезде көрсетілетін қызметті берушіге тікелей немесе телефон байланысы арқылы жүгінген кезде кестеге сәйкес дәрігердің бос уақытын таңдау мүмкіндігі беріледі.

3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
медицинский регистратор.
8. Описание последовательности процедур (действий) при записи на прием к врачу с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 и блок-схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Павлодарской области не оказывается.
10. Государственная услуга в электронном формате оказывается в день обращения на портал.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале "электронного правительства" (далее – ПЭП) с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на ПЭП);
2) процесс 1 - процесс авторизации на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (ИИН) и пароль;
4) процесс 2 - формирование сообщения об отказе в авторизации на ПЭП в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 - выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте;
6) процесс 4 - запрос статуса прикрепления к медицинской организации (далее – МО) из единой информационной системы здравоохранения (далее – ЕИСЗ);

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
медициналық тіркеуші.
8. Дәрігердің қабылдауына жазылу кезінде әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімі көрсетілген рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында және 2-қосымшасында блок-сызбада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Электрондық форматта мемлекеттік көрсетілетін қызмет порталға жүгінген күні көрсетіледі.
11. Порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берудің және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы "электрондық үкімет" порталында тіркелуді (бұдан әрі – ЭҮП) жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) және парольдің көмегімен іске асырады (ЭҮП-да тіркелмеген алушылар үшін іске асырылады);
2) 1-үдеріс – көрсетілген мемлекеттік қызметті алу үшін ЭҮП-те авторизациялау үдерісі;
3) 1-шарт – логин (ЖСН) және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын ЭҮП тексеруі;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты ЭҮП-те авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы;
6) 4-үдеріс – Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінен (бұдан әрі - БҰДСЖ) медициналық ұйымдарға (бұдан әрі – МҰ) тіркелу мәртебесіне сұрау салу;

Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 13 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Запись на прием к врачу"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения услугополучателя
Рассмотрение наличия прикрепления услугополучателя к услугодателю
Предоставление услугополучателю возможности выбора врача
4
Форма завершения (запись на прием к врачу)
Запись обращения в журнале предварительной записи на прием к врачу
Рассмотрение обращения услугополучателя
Мотивированный ответ с указанием даты, времени приема
5
Сроки исполнения
Не более 2 минут
Не более 5 минут
Не более 3 минут
Не более 10 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Запись на прием к врачу"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги блок - схема
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Запись на прием к врачу"
Описание порядка взаимодействия услугодателя, а также
порядка использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги диаграмма
Условные обозначения
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги "Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прикрепление к медицинской организации оказывающей медико–санитарную помощь" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее - услугодатель), а так же в рамках единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).

Ескерту. 4-бөлім 13-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Дәрігердің қабылдауына
жазылу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының) әрекеттері
1
2
3
4
5
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
3
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Көрсетілетін қызмет алушының көрсетілетін қызмет берушіде тіркеуде болуын тексеру
Көрсетілетін қызметті алушыға дәрігерді таңдау мүмкіндігін беру
4
Аяқтау нысаны (дәрігердің қабылдауына жазылу)
Өтінішті дәрігердің қабылдауына алдын ала жазылу журналына жазу
Көрсетілетін қызмет алушының өтінішін қарау
Қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып, дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзімдері
2 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
3 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
"Дәрігердің қабылдауына
жазылу" мемлекеттік
көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
блок-сызба
"Дәрігердің қабылдауына
жазылу" мемлекеттік
көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл
тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
диаграмма
Шартты белгілер:
"Дәрігердің қабылдауына
жазылу" мемлекеттік
көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік
қызметкөрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрi – мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетедi, сондай-ақ www.egov.kz "электрондық үкiмет" веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы Қазақстан Республикасының бiрыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесi шеңберiнде көрсетiледi.

2. Форма государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги:
1) справка (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме);
2) в форме электронного документа, подписанной электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугодателя, согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации оказывающей медико–санитарную помощь", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт).
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи физического лица (далее - услугополучатель) пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 5 минут);
рассмотрение обращения услугополучателя и проверка наличия прикрепления к данному услугодателю согласно регистру прикрепленного населения (не более 15 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю справки (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме) (не более 10 минут).
6. Результат оказания государственной услуги – справка (талон) о прикреплении в бумажном виде (в произвольной форме) согласно приложению 1 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
медицинский регистратор.
8. Описание последовательности действий при прикреплении к медицинской организации оказывающей медико–санитарную помощь с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 и блок-схема в приложении 2.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также
порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) қағаз түріндегі (еркін нысанда) тіркеу туралы анықтама (талон);
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің электрондық-цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электронды құжат нысаны.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
жеке тұлға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі (5 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарау және бекітілген халық тіркеліміне сәйкес осы көрсетілетін қызметті берушіде тіркеуде болуын тексеру (15 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыға қағаз түріндегі (еркін нысанда) тіркеу туралы анықтама (талон) беруі (10 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес қағаз түріндегі (еркін нысанда) тіркеу туралы анықтама (талон).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
медициналық тіркеуші.
8. Медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу кезінде әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімі көрсетілген іс-қимылдың реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында және 2-қосымшасында блок-сызбада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

9. Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Павлодарской области не оказывается.
10. Государственная услуга в электронном формате оказывается в день обращения на портал.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале "электронного правительства" (далее – ПЭП) с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и пароля (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН и пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭПом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН указанным в запросе, и ИИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – удостоверение запроса для оказания услуги посредством ЭЦП услугополучателя и направление электронного документа (запроса) через ПЭП услугодателя для обработки услугодателем;

9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Электрондық форматта мемлекеттік көрсетілетін қызмет порталға жүгінген күні көрсетіледі.
11. Порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берудің және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы "электрондық үкімет" порталында тіркелуді (бұдан әрі – ЭҮП) жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) және парольдің көмегімен іске асырады (ЭҮП-да тіркелмеген алушылар үшін іске асырылады);
2) 1-үдеріс – көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭҮП-те ЖСН мен парольді енгізуі (авторизациялау үдерісі);
3) 1-шарт –ЖСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті беруші туралы деректердің түпнұсқалығын ЭҮП-те тексеруі;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті берушінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-да қалыптастыруы;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті берушінің осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығаруы және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сондай-ақ сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігін таңдауы;
6) 2-шарт - ЭҮП-те ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімін және қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сәйкестендіру деректеріне сәйкес келуін тексеру (сұрау салуда көрсетілген ЖСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы);
7) 4-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұрау салынатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 5- үдеріс – қызмет көрсету үшін сұрау салудың толтырылған нысанын көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы куәландыру және көрсетілетін қызметті беруші өңдеу үшін көрсетілетін қызметті берушінің ЭҮП арқылы электрондық құжатты (сұрау салуды) жіберу;

9) процесс 6 – регистрация электронного документа в ПЭП услугодателя;
10) условие 3 – проверка (обработка) услугодателем соответствия электронного документа (запроса) основаниям для оказания услуги;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями;
12) процесс 8 – получение услугополучателем результата услуги (выдача справки (талона) о прикреплении в форме электронного документа), сформированный ПЭП услугодателя. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены диаграммой приложении 3 к настоящему регламенту.
12. Результат оказываемой государственной услуги:
в электронном формате при обращении на портал – справка (талон) о прикреплении в форме электронного документа, подписанной ЭЦП услугодателя согласно приложению 1 Стандарта.

9) 6-үдеріс – қызмет берушінің ЭҮП электрондық құжаттарын тіркеу;
10) 3-шарт - электрондық құжаттың (сұрау салу) қызмет көрсету негіздеріне сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі (өңдеу);
11) 7-үдеріс - бұзушылықтардың болуына байланысты сұрау салынатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8-үдеріс-көрсетілетін қызметті берушінің ЭҮП–де қалыптастырылған қызмет көрсету нәтижесін (электрондық құжат нысанына бекіту туралы анықтама (талон) беруі) көрсетілетін қызметті алушының алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің лауазымды адамының ЭЦҚ-сын пайдалану арқылы қалыптастырылады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде қатыстырылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
порталға электрондық форматта жүгінген кезде – Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің ЭЦҚ қойылған электрондық нысанда тіркеу туралы анықтама (талон).

13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Сноска. Раздел 4 дополнен пунктом 13 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей
первичную
медико–санитарную помощь"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
Медицинский регистратор
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения услугополучателя
Рассмотрение наличия прикрепления к услугодателю
Подготовка к выдаче справки (талона)
4
Форма завершения (выдача справки (талона) о прикреплении к услугодателю)
Запись обращения услугополучателя в журнале регистрации
Передача обращения услугополучателя ответственному исполнителю
Выдача справки (талона)
5
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 1 рабочего дня
Не более 10 минут
Не более 1 рабочего дня
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей
первичную
медико–санитарную помощь"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
блок–схема
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей
первичную
медико–санитарную помощь"
Описание порядка взаимодействия услугодателя,
а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
диаграмма
Условные обозначения:
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей
первичную
медико-санитарную помощь"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную
медико-санитарную помощь"
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 26.08.2014 № 282/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги
"Выдача справки с наркологического диспансера"

13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 4-бөлім 13-тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының) әрекеттері
1
2
3
4
5
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
Медициналық тіркеуші
3
Іс-қимылдың (үдеріс-тің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Көрсетілетін қызмет берушіде тіркеуде болуын тексеру
Анықтама (талон) беруге дайындық
4
Аяқтау нысаны (дәрігердің қабылдауына жазылу)
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу журналына жазу
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін жауапты орындаушыға беру
Анықтаманы (талон) беру
5
Орындау мерзімдері
5 минуттан аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
10 минуттан аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
"Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
блок–сызба
"Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға
тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
диаграмма
Шартты белгілер:
"Медициналық-санитариялық
алғашқы
көмек көрсететін медициналық
ұйымға тіркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.08.2014 № 282/8 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки с наркологического диспансера" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, где по штатному расписанию предусмотрен врач-нарколог (далее - услугодатель).
2. Форма государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги - справка с наркологического диспансера по форме, согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Выдача справки с наркологического диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт) в бумажной форме, подписанная врачом-наркологом и медицинским регистратором, выдавшими справку, и заверенная печатью врача и услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 10 минут);
проведение тестирования и собеседования с услугополучателем (не более 100 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю справки с наркологического диспансера в бумажном виде по утвержденной форме (не более 10 минут).
6. Результат оказания государственной услуги – справка с наркологического диспансера по форме, согласно приложению 1 Стандарта в бумажной форме, подписанная врачом-наркологом и медицинским регистратором, выдавшими справку, и заверенная печатью врача и услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) штат кестесі бойынша нарколог-дәрігер көзделген медициналық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - нарколог-дәрігер мен анықтаманы берген медициналық тіркеуші қол қойған және дәрігер мен көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып, расталған Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес қағаз түріндегі наркологиялық диспансердің анықтамасы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі (10 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушыны тестілеуден және әңгімелесуден өткізу (100 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға наркологиялық диспансерден бекітілген нысан бойынша қағаз түріндегі анықтаманы ұсынады (10 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - нарколог-дәрігер мен анықтаманы берген медициналық тіркеуші қол қойған және дәрігер мен көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес қағаз түріндегі наркологиялық диспансердің анықтамасы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
врач-нарколог;
медицинский регистратор.
8. Описание последовательности процедур (действий) при выдаче справки с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 1 и блок-схема в приложении 2 к настоящему регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 03.11.2014 N 339/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
нарколог-дәрігер;
медициналық тіркеуші.
8. Анықтама беру кезінде рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау, әрбір іс-қимылды орындау мерзімін көрсете отырып, осы регламенттің 1-қосымшасында және 2-қосымшасының блок-сызбасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.11.2014 N 339/11 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Павлодарской области не оказывается.
10. Государственная услуга через рамки единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Выдача справки с
наркологического диспансера"
Описание действий структурного подразделения
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинский регистратор
Врач-нарколог
Медицинский регистратор
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения услугополучателя
Проверка в базе данных лиц, состоящих на наркологическом учете, проведение клинического осмотра, тестирование биологических сред на наличие психоактивных веществ
Подготовка к выдаче справки
4
Форма завершения (выдача справки с наркологического диспансера)
Запись обращения получателя в журнале регистрации
Запись в справке установленного диагноза услугополучателя, заверенная печатью
Выдача справки
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 100 минут
Не более 10 минут
Не более 2 часов
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Выдача справки с
наркологического диспансера"
блок – схема
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки с
наркологического диспансера"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справки с наркологического диспансера"
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 03.11.2014 N 339/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги
"Выдача справки с психоневрологического диспансера"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки с психоневрологического диспансера" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями, где по штатному расписанию предусмотрен врач-психиатр (далее - услугодатель).
2. Форма государственной услуги: бумажная.

4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа
қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге
де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара
іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық
жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетілмейді.
"Наркологиялық диспансерден
анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентке
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің іс-қимылын сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының) іс-қимылдары
1
2
3
4
5
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Медтіркеуші
Нарколог дәрігер
Медтіркеуші
3
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілген қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Наркологиялық есепте тұрған тұлғаларды мәліметтер базасында тексеру, клиникалық қарау жүргізу, психикалық белсенді заттардың болуына биологиялық ортаны тестілеу
Анықтаманы беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (наркологиялық диспансерден анықтама беру)
Көрсетілген қызметті алушының өтінішін тіркеу журналына жазу
Анықтамада көрсетілетін қызметті алушының белгіленген диагнозын жазу, мөрмен растау
Анықтама беру
5
Орындау мерзімдері
10 минуттан аспайды
100 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
2 сағаттан аспайды
"Наркологиялық диспансерден
анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентке
2-қосымша
Блок-сызба
"Наркологиялық диспансерден
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Наркологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.11.2014 N 339/11 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – қағаз түрінде.

3. Результатом оказываемой государственной услуги – справка с психоневрологического диспансера по форме, согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Выдача справки с психоневрологического диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт) в бумажной форме, подписанная врачом-психиатром и медицинским регистратором, выдавшими справку, и заверенная печатью врача и услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 10 минут);
проведение тестирования и собеседования с услугополучателем (не более 100 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю справки с психоневрологического диспансера в бумажном виде по утвержденной форме (не более 10 минут).
6. Результат оказания государственной услуги – справка с психоневрологического диспансера в бумажном виде по форме, согласно приложению 1 Стандарта, подписанная врачом-психиатром и медицинским регистратором, заверенная личной врачебной печатью и печатью услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – психиатр-дәрігер мен анықтаманы берген медициналық тіркеуші қол қойған және дәрігер мен көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Психоневрологиялық диспансерден анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып, расталған Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес қағаз түріндегі психоневрологиялық диспансердің берген анықтамасы.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әр рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі – (10 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті алушыны тестілеуден және әңгімелесуден өткізу (100 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға психоневрологиялық диспансердің бекітілген нысан бойынша қағаз түріндегі анықтаманы ұсынады (10 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – психиатр-дәрігер мен анықтаманы берген медициналық тіркеуші қол қойған және дәрігер мен көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен Стандарттың 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып расталған Стандарттың 1-қосымшаға сәйкес қағаз түріндегі психоневрологиялық диспансердің берген анықтамасы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

2. Форма государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги – справка с туберкулезного диспансера в бумажном виде по форме, согласно приложению 1 стандарту государственной услуги "Выдача справки с туберкулезного диспансера", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт), подписанная врачом-фтизиатром, заверенная личной врачебной печатью и печатью услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
Справка с туберкулезного диспансера выдается после проверки в базе данных "Национальный регистр больных туберкулезом".
Срок действия справки – 10 дней.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя:
с момента сдачи услугополучателем пакета документов услугодателю, принимается и регистрируется обращение (не более 15 минут);
рассмотрение представленных результатов рентгена и флюорографических исследований и проверка данных по базе "Национального регистра больных туберкулезом" по Павлодарской области (не более 30 минут);
предоставление услугодателем услугополучателю справки с туберкулезного диспансера в бумажном виде по утвержденной форме (не более 15 минут).
6. Результат оказания государственной услуги – справка с туберкулезного диспансера в бумажном виде по форме, согласно приложению 1 Стандарта, подписанная врачом-фтизиатром, заверенная личной врачебной печатью и печатью услугодателя, с регистрацией справки в журнале регистрации оказания государственной услуги, согласно приложению 2 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – фтизиатр дәрігер қол қойған, жеке дәрігерлік мөрмен және көрсетілген қызметті берушінің мөрімен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып, расталған Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі туберкулез диспансерінен анықтама.
Туберкулез диспансерінен анықтама "Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімі" деректер базасында тексеруден кейін беріледі.
Анықтаманың жарамдылық мерзімі – 10 күн.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап өтініш қабылданады және тіркеледі – (15 минуттан аспайды);
ұсынылған рентген және флюрографиялық зерттеулер нәтижелерін қарау және Павлодар облысы бойынша "Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімі" базасы бойынша мәліметтерді тексеру (30 минуттан аспайды);
көрсетілетін қызмет беруші көрсетілетін қызмет алушыға бекітілген нысан бойынша туберкулез диспансерінен анықтама ұсынады (15 минуттан аспайды).
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – фтизиатр дәрігер қол қойған, жеке дәрігерлік мөрмен және көрсетілген қызмет берушінің мөрімен Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуді тіркеу журналында анықтаманы тіркей отырып, расталған Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз түріндегі туберкулез диспансерінен анықтама.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Павлодарской области не оказывается.
10. Государственная услуга через рамки единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Выдача справки с
туберкулезного диспансера"
Описание действий структурного подразделения
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинский регистратор
Участковый фтизиатр
Медицинский регистратор
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения услугополучателя
Рассмотрение представленных результатов рентгена и флюорографических исследований. Проверка данных "Национального регистра больных туберкулезом" по Павлодарской области
Подготовка к выдаче справки
4
Форма завершения (выдача справки с туберкулезного диспансера)
Запись обращения услугополучателя в журнале регистрации
Запись в справке установленного диагноза услугополучателя, заверенная печатью
Выдача справки
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 30 минут
Не более 15 минут
Не более 60 минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Выдача справки с
туберкулезного диспансера"
Блок-схема
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача справки с
туберкулезного диспансера"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача справки с туберкулезного диспансера"
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Павлодарской области от 03.11.2014 N 339/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 06 мая 2014 года № 149/5
Регламент государственной услуги
"Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное
медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции" (далее – государственная услуга), оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико - санитарную помощь, Государственным учреждением "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИДом" (далее – услугодатель).

4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
10. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетілмейді.
"Туберкулез диспансерінен
анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің іс-қимылын сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының) іс-қимылдары
1
2
3
4
5
1
Іс-қимыл (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Медтіркеуші
Учаскелік фтизиатр
Медтіркеуші
3
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Ұсынылған рентген және флюрографиялық зерттеулер нәтижелерін қарау. Павлодар облысы бойынша "Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімінің" мәліметтерін тексеру
Анықтаманы беруге әзірлеу
4
Аяқталу нысаны (туберкулез диспансерінен анықтама беру)
Көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеу журналына жазу
Көрсетілетін қызметті алушының белгіленген диагнозын анықтамада жазу, мөрмен растау
Анықтама беру
5
Орындау мерзімдері
15 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
60 минуттан аспайды
"Туберкулез диспансерінен
анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара іс-қимыл ету сұлбасы
"Туберкулез диспансерінен
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Туберкулез диспансерінен анықтама беру" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.11.2014 N 339/11 (жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 06 мамырдағы
№ 149/5 қаулысымен
бекітілді
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын
және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "Павлодар облыстық ЖИТС-тың алдын алу және күресу жөніндегі орталығы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

2. Форма государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги:
справка-сертификат, подтверждающая отрицательные результаты государственной услуги, согласно приложению стандарта государственной услуги "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 253 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт).
Справка-сертификат действительна в течение 3 (трех) месяцев с момента ее выдачи.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является перечень документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги через услугодателя при условии отрицательного результата:
проведение услугодателем психосоциального консультирования, прием, регистрация обращения, забор крови на тестирование (не более 1 рабочего дня);
проведение тестирования на наличие антител к ВИЧ (не более 1 рабочего дня);
проведение послетестового консультирования, выдача справки-сертификата (не более 1 рабочего дня).
при условии положительного результата:
проведение повторного забора крови (не более 1 рабочего дня);
повторного тестирования на наличие антител к ВИЧ (не более 18 рабочих дней);
выдача письменного уведомления услугополучателю лично на руки (не более 1 рабочего дня).
6. Результат оказания государственной услуги - справка-сертификат, подтверждающий отрицательный результат государственной услуги.
При получении первичного положительного результата услугодателем обеспечивается забор крови для повторного тестирования на наличие антител к ВИЧ.
В случае окончательного положительного результата обследования результат оказания государственной услуги выдается в виде письменного уведомления услугополучателю лично на руки.
Результаты оказания государственной услуги несовершеннолетним и недееспособным услугополучателям выдаются услугодателем их родителям или иным законным представителям.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
врач–психотерапевт кабинета психосоциального консультирования; медицинская сестра кабинета забора крови;
врач-лаборант.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 253 қаулысымен бекітілген "АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің теріс нәтижелерін растайтын анықтама-сертификат.
Анықтама-сертификат берілген сәтінен бастап 3 (үш) ай бойы жарамды болады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың тізбесі болып табылады.
5. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
көрсетілетін қызметті берушінің психоәлеуметтік консультация өткізуі, өтінішті қабылдауы, тіркеуі, тестілеуге қан алуы (1 жұмыс күнінен аспайды);
АИТВ-ға антиденелердің болуына тестілеу өткізу (1 жұмыс күнінен аспайды);
тестілеуден кейін консультация өткізу, анықтама-сертификат беру (1 жұмыс күнінен аспайды).
Оң нәтиже болған жағдайда:
қайтадан қан алу (1 жұмыс күнінен аспайды);
АИТВ-ға антиденелердің болуына қайта тестілеу өткізу (18 жұмыс күнінен аспайды);
көрсетілетін қызметті алушының өз қолына жазбаша түрде хабарлама беру (1 жұмыс күнінен аспайды).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің теріс нәтижелерін растайтын анықтама-сертификат.
Бастапқы оң нәтижені алу кезінде көрсетілген қызметті беруші АИТВ-ға антиденелердің болуына қайта тестілеу үшін қан алуды қамтамасыз етеді.
Зерттеп-қарау нәтижесі нақты оң болған жағдайда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілген қызметті алушының өзінің қолына жазбаша хабарлама түрінде беріледі.
Кәмелетке толмаған және әрекетке қабiлетсiз көрсетiлетiн қызметтi алушыларға мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижелерiн көрсетiлетiн қызметтi берушi олардың ата-аналарына немесе өзге заңды өкiлдерiне бередi.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
психоәлеуметтік консультация беру кабинетінің психотерапевт-дәрігері;
қан алу кабинетінің медициналық бикесі;
зертханашы-дәрігер.

8. Описание последовательности процедур (действий) при оказании добровольного анонимного и обязательного конфиденциального медицинского обследования на наличие ВИЧ-инфекции с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложениях 1, 2 и блок-схема в приложении 3 к настоящему регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.

8. АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу қызметін көрсету кезінде әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімі көрсетілген рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1, 2-қосымшаларында және 3-қосымшасында блок-сызбада келтірілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.

10. Государственная услуга через рамки единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги
"Добровольное анонимное и
обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование
на наличие ВИЧ-инфекции"
Описание действий структурного подразделения
а) при отрицательном результате
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
6
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
4
2
Наименование структурного подразделения
Врач–психотерапевт кабинета психосоциального консультирования
Медицинская сестра кабинета забора крови
Врач-лаборант
Врач–психотерапевт кабинета психосоциального консультирования
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проведение психосоциального консультирования, прием, регистрация обращения услугополучателя
Забор крови на анализ
Проведение тестирования на наличие антител к ВИЧ
В случае отрицательного результата обследования проведение послетестового консультирования, подготовка к выдаче сертификата
4
Форма завершения
Информированное согласие на тестирование, на наличие антител к ВИЧ
Передача анализов в лабораторию СПИД центра
Результат отрицательный: выдача результата
Выдача сертификата
5
Сроки исполнения
Не более 1 рабочего дня
Не более 20 минут
Не более 1 рабочего дня
Не более 1 рабочего дня
Не более 3 дней
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги
"Добровольное анонимное и
обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование
на наличие ВИЧ-инфекции"
Описание действий структурного подразделения
а) при положительном результате
Действия основного процесса (хода работ)
1
2
3
4
5
1
№ действия (хода работ)
1
2
3
2
Наименование структурного подразделения
Медицинская сестра кабинета забора крови
Врач-лаборант
Врач–психотерапевт кабинета психосоциального консультирования
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Повторный забор крови на анализ
Проведение повторного тестирования на наличие антител к ВИЧ
В случае положительного результата обследования проведение послетестового консультирования, подготовка к выдаче сертификата
4
Форма завершения
Результат положительный: отправка пробы крови в референс-лабораторию Республиканского центра по профилактике и борьбе со СПИД
Результат направляется услугодателю
Выдается письменное уведомление лично на руки услугополучателю
5
Сроки исполнения
Не более 1 рабочего дня
Не более 18 рабочих дней
Не более 1 рабочего дня
Не более 20 рабочих дней
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги
"Добровольное анонимное и
обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование
на наличие ВИЧ-инфекции"
Блок-схема
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Добровольное анонимное и
обязательное конфиденциальное
медицинское обследование
на наличие ВИЧ-инфекции"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное
медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции"

10. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы Қазақстан Республикасының бірыңғай ақпараттық денсаулық сақтау жүйесі шеңберінде көрсетілмейді.
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті
түрде жасырын және міндетті
түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің іс-қимылын сипаттау
а) теріс нәтиже кезінде
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының) әрекеттері
1
2
3
4
5
6
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының) №
1
2
3
4
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Психоәлеуметтік консультация беру кабинетінің психотерапевт-дәрігері
Қан алу кабинетінің медициналық бикесі
Зертханашы-дәрігер
Психоәлеуметтік консультация беру кабинетінің психотерапевт-дәрігері
3
Іс-қимылдың (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Психоәлеуметтік консультация беру, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Талдауға қан алу
АИТВ-ға антиденелердің болуына тестілеу өткізу
Тексеру нәтижесі теріс болған жағдайда тестілеуден кейін консультация беру, сертификат беруге дайындық
4
Аяқтау нысаны
АИТВ-ға антиденелердің болуын тестілеуге ақпараттық келісім
ЖИТС орталығының зертханасына талдауды беру
Теріс нәтиже:
нәтижені беру
Сертификат беру
5
Орындалу мерзімдері
1 жұмыс күнінен аспайды
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
3 жұмыс күнінен аспайды
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті
түрде жасырын және міндетті
түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің іс-қимылын сипаттау
б) оң нәтиже кезінде
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының) әрекеттері
1
2
3
4
5
1
Іс-әрекет (жұмыс барысының) №
1
2
3
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Қан алу кабинетінің медициналық бикесі
Зертханашы-дәрігер
Психоәлеуметтік консультатция кабинетінің психотерапевт-дәрігері
3
Іс-қимылдың (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Талдауға қайтадан қан алу
АИТВ-ға антиденелердің болуына қайтадан тестілеу өткізу
Тексеру нәтижесі оң болған жағдайда тестілеуден кейін консультация беру, сертификат беруге дайындық
4
Аяқтау нысаны
Оң нәтижесі: ЖИТС-тың профилактикасы және оған қарсы күрес жөнiндегi республикалық орталығының референс-зертханасына қан сынамасын жіберу
Нәтижесі көрсетілетін қызметті берушіге жіберіледі
Көрсетілетін қызмет алушының өз қолына жазбаша хабарлама беріледі
5
Орындалу мерзімдері
1 жұмыс күнінен аспайды
18 жұмыс күнінен аспайды
1 жұмыс күнінен аспайды
20 жұмыс күнінен аспайды
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті
түрде жасырын және міндетті
түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Блок-сызба
"АИТВ-инфекциясының
бар-жоғына ерікті түрде
жасырын және міндетті
түрде құпия медициналық
зерттеліп-қаралу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"АИТВ-инфекциясының бар-жоғына ерікті түрде жасырын және
міндетті түрде құпия медициналық зерттеліп-қаралу" мемлекеттік
қызметін көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы