О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2013 год"
Решение ХХVI сессии маслихата города Алматы V созыва от 24 апреля 2014 года N 219. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 мая 2014 года за N 1042. Утратило силу решением очередной XXIV сессии маслихата города Алматы от 29 ноября 2024 года № 172.
Сноска. Утратило силу решением очередной XXIV сессии маслихата города Алматы от 29.11.2024 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 961, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "на 2013 год" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А. (по согласованию).
3. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVІ-й сессии,
секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы Е. Шорманов
Руководитель налогового департамента
по городу Алматы Ж. Инкербаев
Руководитель Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы А. Рахимбетов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы А. Касымова

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 "2013 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІ сессиясының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 219 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда N 1042 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының кезекті XXIV сессиясының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 172 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының кезекті XXIV сессиясының 29.11.2024 № 172 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1..V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2012 жылғы 12.желтоқсандағы № 78 "2013 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 961 нөмірімен енгізілген, 2013.жылғы 12.қаңтарда "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және бүкіл мәтін бойынша "2013 жылға арналған" деген сөздер алынып тасталсын.
2..Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы№С.А..Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә.Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
3..Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.-Мұқашев нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4.-Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХVI сессиясының төрағасы,
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің басшысы Ж. Инкербаев
Алматы қаласы Табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының басшысы А. Рахимбетов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы А. Қасымова