Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июля 2014 года № 2877. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года № 204
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (далее – государственная услуга) оказывается на основании статьи 10 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2014 года № 64 "О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильных дорог" (далее - Стандарт) структурными подразделениями соответствующих местных исполнительных органов Северо-Казахстанской области, осуществляющих функции в сфере архитектуры и градостроительства, автомобильных дорог (далее – услугодатель) физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).

"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 204 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде N 2877 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің қоса берілген регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 204 қаулысымен бекітілді
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелері
1. "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілітін қызмет) "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 10-бабы және "Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 64 қаулысымен бекітілген "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) сәулет және қала құрылысы, автомобиль жолдары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын, Солтүстік Қазақстан облысының тиісті жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері (бұдан әрі – көрсетілітін қызметті беруші) көрсетеді.

2. Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя:
в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения структурным подразделением местного исполнительного органа в сфере автомобильных дорог, согласно приложению 1 к настоящему регламенту;
в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения структурными подразделениями местного исполнительного органа в сфере автомобильных дорог, согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
в населенных пунктах структурными подразделениями местного исполнительного органа в сфере архитектуры и градостроительства, согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
2) республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН), согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz (далее – портал).
3. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
4. Результатом оказания государственной услуги является выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорта на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения на бумажном носителе или в форме электронного документа.
5. Понятия, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система (далее – ИС) – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса;
2) интегрированная информационная система центров обслуживания населения Республики Казахстан (далее – ИИС ЦОН) – информационная система, предназначенная для автоматизации процесса предоставления услуг населению (физическим и юридическим лицам) через центры обслуживания населения Республики Казахстан, а также соответствующими министерствами и ведомствами;
3) структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ) – перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций и информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги;
4) веб–портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам.

2. Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі:
автомобиль жолдары саласындағы жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшесі осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде;
автомобиль жолдары саласындағы жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде;
сәулет және қала құрылысы жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес елді мекендерде;
2) осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік көрсетілітін қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚКО);
3) "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы немесе "Е-лицензиялау" www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі қағаз тасығышта немесе электрондық құжат нысаны түрінде елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат немесе облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға паспорт беру болып табылады.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар:
1) ақпараттық жүйе (бұдан әрі – АЖ) - аппараттық-бағдарламалық кешенді қолданумен ақпаратты сақтау, өңдеу, іздеу, тарату, тапсыру және беру үшін арналған жүйе;
2) Қазақстан Республикасы халыққа қызмет көрсету орталығының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ХҚКО ЫАЖ) - Қазақстан Республикасы халыққа қызмет көрсету орталықтары, сондай-ақ тиісті министрліктер және ведомстволар арқылы халыққа (жеке және заң тұлғаларға) қызмет көрсету үдерісін автоматтандыруға арналған ақпараттық жүйе;
3) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) - қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, мекемелердің немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі;
4) "электрондық үкіметтің" веб-порталы - нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге қолжетімділіктің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем (либо его представителя по доверенности) заявления и документов услугополучателя, указанных в пункте 9 Стандарта необходимых для оказания государственной услуги либо запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя (запрос) (пакета документов).
7. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги:
1) принятие пакета документов и регистрация работником канцелярии услугодателя заявления либо запроса (в течении 15 (пятнадцати) минут с момента поступления);
2) наложение визы руководителя услугодателя и передача работнику отдела услугодателя (в течении 4 (четыре) часов);
3) рассмотрение работником отдела услугодателя пакета документов услугополучателя, подготовка проекта результата государственной услуги (в течении 4 (четырех) рабочих дней, через ЦОН - в течении 4 (четырех) рабочих дней, и поступившие через - портал в течении 4 (четырех) рабочих дней);
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 (четыре) часа).
5) выдача услугополучателю канцелярией услугодателя готового результата государственной услуги (15 (пятнадцать) минут).
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие пакета документов и регистрация заявления либо запроса услугополучателя канцелярией услугодателя и передача их руководителю услугодателя;
2) виза руководителя услугодателя;
3) оформление проекта результата государственной услуги и передача для подписания руководителю услугодателя;
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги;
5) передача результата государственной услуги услугополучателю через канцелярию услугодателя, информационную систему ЦОН, либо портал.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя, в процессе оказания государственной услуги
9. В процессе оказания государственной услуги задействованы работники услугодателя:

2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдерді (әрекеттерді) бастау үшін негіз, көрсетілетін қызметті алушының (немесе сенімхат бойынша өкілінің) өтінішін және құжаттарын Стандартың 9-тармағында мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын көрсетілетін қызметті берушінің алуы немесе көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу болып табылады (сұрау салу) (құжаттар топтамасын).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі рәсімдер (әрекеттер):
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті не сұратуды тіркеуі (түскен сәттен 15 (он бес) минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет беруші бөлім қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарастырады, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды (4 (төрт) жұмыс күн ішінде, ХҚКО арқылы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде, портал арқылы түскендерді – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде).
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол коюы (4 (төрт) сағат ішінде).
5) көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін беруі (15 (он бес) минут ішінде).
8. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен құжаттар топтамасың қабылдау және көрсетілетін қызметті алушының өтінішін не сұратуды тіркеу және оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын ресімдеу және көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін беру;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қою;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі, ХҚКО ақпараттық жүйесі, немесе портал арқылы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілітін қызметті берушінің қызметкерлері жұмылдырылған:

1) работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) работник отдела услугодателя.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
1) работник канцелярии услугодателя принимает пакет документов и регистрирует заявление либо запрос и передает руководителю услугодателя (в течении 15 (пятнадцати) минут с момента поступления);
При приеме документов работник канцелярии услугодателя сверяет подлинность оригиналов с копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов.
2) руководитель услугодателя рассматривает заявление или запрос услугополучателя, накладывает визу и передает работнику отдела услугодателя (в течении 4 (четыре) часов);
3) работник отдела услугодателя рассматривает пакет документов услугополучателя и подготавливает проект результата государственной услуги (услугополучателя к услугодателю - в течение 4 (четырех) рабочих дней, через ЦОН - в течение 4 (четырех) рабочих дней, и поступившие через - портал в течение 4 (четырех) рабочих дней).
4) руководитель услугодателя подписывает проект результата государственной услуги и направляет в ИИС ЦОН или портал результат государственной услуги в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугодателя или передает в работнику канцелярии результат государственной услуги на бумажном носителе (в течении (4 (четыре) часов).
5) работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги услугополучателю (в день обращения в течении 15 (пятнадцати) минут).
При обращении услугополучателя к услугодателю результат государственной услуги оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.03.2015 N 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Сведения документа, удостоверяющего личность услугополучателя, услугодатель получает из соответствующих государственных систем посредством портала или через информационную систему мониторинга оказания государственных услуг в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных лиц.
Услугодатель получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері.
10. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдайды және өтінішті немесе сұратуды тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізеді (түскен сәттен бастап 15 (он бес) минут ішінде);
Құжаттарды қабылдау кезінде көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері тұпнұсқалардың дұрыстығын құжаттар көшірмелерімен салыстырады, содан кейін тұпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды растаумен тапсырған кезде қағаз тасығышта өтінішті қабылдау көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде құжаттардың топтамасын қабылдаған күн мен уақытын көрсете отырып, оның көшірмесіне қойылған белгі болып табылады.
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін не сұратуды қарайды, бұрыштама койып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлім қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарастырып, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын әзірлейді (көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге өтініш берген кезде) (4 (төрт) жұмыс күн ішінде, ХҚКО арқылы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде, портал арқылы түскендерді – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде).
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қойып ХҚКО ЫАЖ–ға немесе порталға көрсетілетін қызметті берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түріндегі мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жолдайды немесе кеңсе қызметкеріне қағаз тасығышта мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде).
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін береді (өтініш түскен күнде (15 (он бес) минут ішінде).
Көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге өтініш берген кезде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі электрондық форматта ресімделеді, басып шығарылып көрсетілетін қызметті беруші басшысының қолымен және мөрмен куәландырылады.
11. Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттының мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші портал немесе уәкілетті тұлғалардың ЭЦҚ-мен куәлардырылған электрондық құжат нысандағы мемлекеттік қызмет көрсетуді мониторингтеу ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпараттық жүйелердегі мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады.

12. Описание последовательности процедур (действия) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему Регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОН, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
13. Основанием для начала действий по оказанию государственной услуги при обращении в ЦОН является принятие работником ЦОН пакета документов от услугополучателя (либо его представителя по доверенности).
14. Процедуры (действия) процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения:
1) работник ЦОН проверяет правильность заполнения заявления либо запроса и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем (5 (пять минут).
При приеме документов работник ЦОН сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, услугополучателю работником ЦОНа выдается расписка об отказе в приеме документов согласно приложению 3 к Стандарту.
2) работник ЦОН получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан (5 (пять) минут);
3) работник ЦОН идентифицирует личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданных документов в ИИС ЦОН, выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов (5 (пять) минут);
4) работник ЦОН подготавливает пакет документов и направляет услугодателю через курьерскую почту или иную уполномоченную на это связь (1 (один) рабочий день);
5) работник канцелярии услугодателя принимает пакет документов и регистрирует заявление, и передает руководителю услугодателя (в течении 15 (пятнадцати) минут с момента поступления);
6) руководитель услугодателя рассматривает заявление услугополучателя, накладывает визу и передает работнику отдела услугодателя (в течении 4 (четыре) часов);

12. Рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін сипаттау осы "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі
жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде
сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында келтірілген.
4. ХҚКО өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
13. ХҚКО-ға жүгінген кезде, мемлекеттік қызметті көрсету бойынша әрекетті бастау үшін негіз көрсетілетін қызметті алушыдан (не сенімхат бойынша оның өкілінен) ХҚКО қызметкерінің құжаттар топтамасын қабылдауы болып табылады.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету рәсімдері (әрекеттері) және оларды орындау ұзақтығы:
1) ХҚКО қызметкері көрсетілетін қызметті алушының берген өтінішін не сұратуды дұрыс толтыруын және құжаттар топтамасының толық екенін тексереді (5 (бес минут) ішінде).
Құжаттарды қабылдау кезінде ХҚКО қызметкері тұпнұсқалардың дұрыстығын құжаттар көшірмелерімен салыстырады, содан кейін тұпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы Стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға ХҚКО қызметкері Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
2) ХҚКО қызметкері мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпараттық жүйелердегі мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады. (5 (бес) минут ішінде).
3) ХҚКО қызметкері көрсетілетін қызметті алушының тұлғасын идентификациялау, көрсетілетін қызметті алушы және тапсырылған құжаттар тізімі туралы тиісті ақпарат ХҚКО ЫАЖ-ға енгізеді, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді (5 (бес) минут ішінде).
4) ХҚКО қызметкері құжаттар топтамасын әзірлеп, көрсетілетін қызметті берушіге курьерлік пошта арқылы немесе осыған уәкілетті өзгеше байланыс арқылы жолдайды (1 (бір) жұмыс күн ішінде).
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдайды және өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізеді (түскен сәттен бастап 15 (он бес) минут ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарайды, бұрыштама койып, оларды көрсетілетін қызметті беруші бөлім қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);

7) работник отдела услугодателя рассматривает пакет документов услугополучателя и подготавливает проект результата государственной услуги (в течение 4 (четырех) рабочих дней).
8) руководитель услугодателя подписывает проект результата государственной услуги, направляет в ИИС ЦОН и передает в работнику канцелярии результат государственной услуги на бумажном носителе (в течении 4 (четырех) часов).
9) работник канцелярии услугодателя направляет результат государственной услуги работнику ЦОН (в день обращения в течении 15 (пятнадцати) минут).
10) работник ЦОН в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает результат государственной услуги услугополучателю (15 (пятнадцать) минут).
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.03.2015 N 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Максимальное допустимое время ожидания для сдачи пакета документов в ЦОН – 15 минут.
Максимальное допустимое время обслуживания услугополучателя в ЦОН – 15 минут.
16. В ЦОН прием заявлений с документами и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется в порядке "электронной" очереди, без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала.
17. Выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю осуществляется работником ЦОН посредством "безбарьерного обслуживания" на основании расписки, в указанный в ней срок, при личном посещении под роспись и по предъявлению документа, удостоверяющего личность или доверенности.
18. Описание функционального взаимодействия информационных систем через ЦОН, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
19. Порядок действий услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством ЭЦП (2 (две) минуты);
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление документов, указанных в пункте 9 Стандарта (5 (пять) минут);

7) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарастырып, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын әзірлейді (4 (төрт) жұмыс күн ішінде).
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қойып ХҚКО ЫАЖ–ға көрсетілетін қызметті берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түріндегі мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жолдайды немесе кеңсе қызметкеріне қағаз тасығышта мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде).
9) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ХҚКО қызметкеріне мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін береді (өтініш түскен күнде (15 (он бес) минут ішінде).
10) ХҚКО қызметкері тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін береді (15 (он бес) минут ішінде).
15. ХҚО-ға құжаттар топтамасын тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут;
ХҚО-да көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут.
16. ХҚКО-нің өтініштерді құжаттармен қабылдауы және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беруі жедел қызмет көрсетусіз "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады, портал арқылы электрондық кезекті броньдауға болады.
17. Көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беруді ХҚКО қызметкері қолхат негізінде және онда көрсетілген мерзімде "кедергісіз қызмет көрсету" арқылы, жеке өзі келген кезде, қолын қойғызып және жеке басын куәландыратын құжатты немесе сенімхатты ұсыну арқылы жүзеге асырады.
18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге тартылған ХҚКО арқылы ақпараттық жүйелердің қызметтік өзара функционалдық әрекет ету сипаты "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында келтірілген.
19. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезде көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті беруші әрекеттерінің тәртібі:
1) көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ арқылы порталда тіркеуді (авторландыру) жүзеге арысыды (2 (екі) минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуді таңдауы, электрондық сұрату жолдарын толтыру және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды бекітуі (5 (бес) минут);

3) удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя (2 (две) минуты);
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугополучателя(в течении 2 (двух) минут);
5) получение услугополучателем уведомления о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги в истории получения государственных услуг в "личном кабинете" услугополучателя (1 (одна) минута);
6) работник канцелярии услугодателя принимает пакет документов и регистрирует запрос и передает руководителю услугодателя (в течении 15 (пятнадцати) минут с момента поступления);
7) руководитель услугодателя рассматривает запрос услугополучателя, накладывает визу и передает работнику отдела услугодателя (в течении 4 (четыре) часов);
8) работник отдела услугодателя рассматривает пакет документов услугополучателя и подготовливает проект результата государственной услуги (в течение 4 (четырех) рабочих дней).
9) руководитель услугодателя подписывает проект результата государственной услуги и направляет в портал результат государственной услуги в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугодателя (в течении (4 (четыре) часов).
10) обработка и направление в "личный кабинет" услугополучателя результата оказания государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП (в течении 1(одной) минуты);
11) получение услугополучателем результатата оказания государственной услуги в истории получения государственных услуг в "личном кабинете" услугополучателя (1 (одна) минута).
Сноска. Пункт 19 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.03.2015 N 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20. Описание функционального взаимодействия информационных систем через портал, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах".
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Структурное подразделение местного исполнительного органа в сфере автомобильных дорог по выдаче разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения
п\п
Наименование
структурного подразделения местного исполнительного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный телефон, адрес электронной почты
информация
1
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск,
улица Интернациональная, 61.
кабинет 301

3) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үшін электрондық сұратуды куәландыруы;
4) көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұратуын өңдеу (тексеріс, тіркелім) (2 (екі) минут ішінде);
5) көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрату мәртебесі және мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызмет көрсетудің тарихынан алуы (1 (бір) минут ішінде);
6) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдайды және сұратуды тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізеді (түскен сәттен бастап 15 (он бес) минут ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті алушының сұратуды қарайды, бұрыштама койып көрсетілетін қызметті беруші бөлім қызметкеріне жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде);
8) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарастырып, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын әзірлейді (4 (төрт) жұмыс күн ішінде).
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына қол қойып порталға көрсетілетін қызметті берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түріндегі мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жолдайды (4 (төрт) сағат ішінде).
10) көрсетілетін қызметті берушімен көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ койылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" өңдеу және жолдау (1 (бір) минут ішінде);
11) көрсетілетін қызметті алушымен мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін мемлекеттік қызмет көрсетудің тарихында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінен" алу (1 (бір) минут ішінде);
20. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің қызметтік өзара әрекет ету "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында келтірілген.
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру бойынша автомобиль жолдары саласындағы жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі
р/с
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекенжайы
1
"Солтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Интернационал көшесі, 61.
301-кабинет

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00-14.30 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(7152) 338695
Факс 8(7152)338765
trans@sko.kz
http://dptiad.sko.gov.kz.
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Перечень структурных подразделений местного исполнительного органа в сфере автомобильных дорог по выдаче разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения
п/п
Наименование
структурного подразделения местного исполнительного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Айыртауского района"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район
село Саумалколь,
улица Ш.Уалиханова, 44. кабинет 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-33)
2-29-69
gkh-airtau@mail.ru
http://airtau.sko/kz/
2
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Акжарского района"
Северо-Казахстанская область,
Акжарский район
село Талшик,
улица Целинная, 15.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-46)
2-17-68
Akzhar_GKH@ mail.ru
http://azh.sko.kz/
3
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Аккайынского района"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район
село Смирново,
улица Труда, 16.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-32)
2-20-35
akkain.zhilhoz@ sko.kz
http://ak.sko.kz/
4
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Есильского района"
Северо-Казахстанская область,
Есильский район
село Явленка,
улица Ленина, 9.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-43)
2-27-45
Esil-gkh@mail.ru
http://esl.sko.kz/
5
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Жамбылского района"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район
село Пресновка,
улица Шайкина, 30.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье

Күн сайын сағат 9.00 - ден 18.30-ға дейін,
13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс –сенбі және жексенбі
Тел. 8(7152) 338695
Факс 8(7152)338765
trans@sko.kz
http://dptiad.sko.gov.kz
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет регламентіне 2-қосымша
Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру бойынша автомобиль жолдары саласындағы жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі
№ р/с
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны, электрондық
поштаның мекенжайы
1
"Айыртау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы,
Саумалкөл ауылы,
Ш.Уәлиханов көшесі, 44.
5- кабинет
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-33)
2-29-69
gkh-airtau@mail.ru
http://airtau.sko.kz/
2
"Ақжар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 15.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-46) 2-17-68
Akzhar_GKH@mail.ru
http://azh.sko.kz/
3
"Аққайың ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы,
Смирнов ауылы,
Труд көшесі, 16.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-32)
2-20-35
akkain.zhilhoz@sko.kz
http://ak.sko.kz/
4
"Есіл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 9.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-43)
2-27-45
Esil-gkh@mail.ru
http://esl.sko.kz/
5
"Жамбыл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы,
Пресновка ауылы,
Шайкин көшесі, 30.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі

8(715-44)
2-29-68, 2-19-91
jkh_jamb@bk.ru
http://zhb.sko.kz/
6
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
района Магжана Жумабаева"
Северо-Казахстанская область,
район М. Жумабаева
город Булаево,
улица Юбилейная, 56.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-31)
2-28-16
zhum-bulaevo@mail.ru
http://mzh.sko.kz
7
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Кызылжарского района"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район
село Бесколь,
улица Гагарина, 11.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-38)
2-27-84, 2-21-11
Kyzylzhar-zhkh@sko.kz
http://kzh.sko.kz/
8
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Мамлютского района"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район
город Мамлютка,
улица А. Кунанбаева, 5.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-41)
2-26-36
maml-ogkh@mail.ru
http://maml.sko.kz/
9
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства района имени Габита Мусрепова"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова
село Новоишимское,
улица Ленина, 2.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-35)
2-13-63
mzhkkh_08@ yandex.ru
http://gm.sko.kz/
10
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Тайыншинского района"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район
город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 203.
кабинеты 1, 2, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-36)
2-10-12, 2-17-49
zhkh-taiynsha@yandex.ru
http://tsh.sko.kz/
11
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 1. кабинет 313
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-37)
2-14-72
Timiryazevo_gkh@mail.ru
http://tm.sko.kz/
12
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Уалихановского района"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район
село Кишкенеколь,
улица Гагарина, 85.
1 этаж

8(715-44)
2-29-68, 2-19-91
jkh_jamb@bk.ru
http://zhb.sko.kz/
6
"Мағжан Жұмабаев ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-31)
2-28-16
zhum-bulaevo@mail.ru
http://mzh.sko.kz
7
"Қызылжар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-38)
2-27-84, 2-21-11
Kyzylzhar-zhkh@sko.kz
http://kzh.sko.kz/
8
"Мамлют ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы,
Мамлютка қаласы,
А.Құнанбаев көшесі, 5. 2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-41)
2-26-36
maml-ogkh@mail.ru
http://maml.sko.kz/
9
"Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы,
Ленин көшесі, 2.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-35)
2-13-63
mzhkkh_08@ yandex.ru
http://gm.sko.kz/
10
"Тайынша ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы,
Тайынша ауылы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 203.
1, 2, 3-кабинеттер
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-36)
2-10-12, 2-17-49
zhkh-taiynsha@yandex.ru
http://tsh.sko.kz/
11
"Тимирязев ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы,
Тимирязев ауылы,
Ш.Уәлиханов көшесі, 1. 313- кабинет
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-37)
2-14-72
Timiryazevo_gkh@mail.ru
http://tm.sko.kz/
12
"Уәлиханов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл ауылы,
Гагарин көшесі, 85.
1-қабат

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-42)
2-20-85
Ualzhkh-kz@mail.ru
http://ua.sko.kz/
13
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
района Шал акына"
Северо-Казахстанская область,
район Шал акына
город Сергеевка,
улица Победы, 35.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-34)
2-71-37, 2-74-72
sh-gena@mail.ru
http://shn.sko.kz/
14
Государственное
учреждение "Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Петропавловск"
Северо-Казахстанская область,
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23.
кабинеты 125,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-2)
46-18-69,
46-88-71
petropavl-gkx @mail.ru
http://petropavl.
sko.kz/
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Перечень структурных подразделений местного исполнительного органа в сфере архитектуры и градостроительства по выдаче паспорта на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах
Сноска. Заголовок приложения 3 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 16.03.2015 N 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование
структурного подразделения местного исполнительного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный телефон, адрес электронной почты
информация
1
Государственное
учреждение "Отдел строительства
Айыртауского района"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район
село Саумалколь,
улица Ш.Уалиханова, 44.
кабинеты 8, 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-33)
22-561, 2-26-79
danyar_@mail.ru
http://airtau.sko.kz/
2
Государственное
учреждение "Отдел строительства Акжарского района"
Северо-Казахстанская область,
Акжарский район
село Талшик,
улица Целинная, 15.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-46)
2-10-09, 21-99-2
akzhar-stroi@sko.kz
http://azh.sko.kz/
3
Государственное
учреждение "Отдел строительства Аккайынского района"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район
село Смирново,
улица Труда, 16.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-42)
2-20-85
Ualzhkh-kz@mail.ru
http://ua.sko.kz/
13
"Шал ақын ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Победа көшесі, 35.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-34)
2-71-37, 2-74-72
sh-gena@mail.ru
http://shn.sko.kz/
14
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23.
125, 10-кабинеттер
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-2)
46-18-69, 46-88-71
petropavl-gkx@mail.ru
http://petropavl.sko.kz/
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет регламентіне 3-қосымша
Елді мекендердегі сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға паспорт беру бойынша сәулет және қала құрылысы саласындағы жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі
№ р/с
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекенжайы, ақпарат
1
"Айыртау ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы,
Саумалкөл ауылы,
Ш.Уәлиханов көшесі, 44.
8, 7- кабинеттер
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-33)
22-561, 2-26-79
danyar_@mail.ru
http://airtau.sko.kz/
2
"Ақжар ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 15. 1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-46)
2-10-09, 21-99-2
akzhar-stroi@sko.kz
http://azh.sko.kz/
3
Аққайың ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы,
Смирнов ауылы,
Труд көшесі, 16.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,

13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-32)
2-20-35
akkain.stroy@sko. kz
http://ak.sko.kz/
4
Государственное
учреждение "Отдел строительства Есильского района"
Северо-Казахстанская область,
Есильский район
село Явленка,
улица Ленина, 9.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-43)
2-14-87
esilstroi@mail.ru
http://esl.sko.kz/
5
Государственное
учреждение "Отдел строительства Жамбылского района"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район
село Пресновка,
улица Шайкина, 30.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-44)
2-27-12
otdstroijamb@mail.ru
http://zhb.sko.kz/
6
Государственное
учреждение "Отдел строительства района Магжана Жумабаева"
Северо-Казахстанская область,
район М.Жумабаева
город Булаево,
улица Юбилейная, 56.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-31)
2-01-19
mzh-stroitelstvo@sko.kz
http://mzh.sko.kz
7
Государственное
учреждение "Отдел строительства Кызылжарского района"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район
село Бесколь,
улица Гагарина, 11.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-38)
2-10-73, 2-19-86
кyzylzhar-stroi@sko.kz
http://kzh.sko.kz/
8
Государственное
учреждение "Отдел строительства Мамлютского района"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский
город Мамлютка,
улица А. Кунанбаева, 5.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-41)
2-24-48
maml-os@sko.kz
http://maml.sko.kz/
9
Государственное
учреждение "Отдел строительства района
имени Габита Мусрепова"
Северо-Казахстанская область, район имени Г.Мусрепова
село Новоишимское,
улица Ленина, 2.
1 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-35) 21-5-79
os-gm@sko.kz
http://gm.sko.kz/
10
Государственное
учреждение "Отдел строительства Тайыншинского района"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район
город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 206.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-36)
2-20-56, 2-17-30
os.tainsha@sko.kz
http://tsh.sko.kz/
11
Государственное
учреждение "Отдел строительства Тимирязевского района"
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 1. кабинеты 316, 309
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-37)
2-19-43
timstroy@rambler ru
http://tm.sko.kz/
12
Государственное
учреждение "Отдел строительства Уалихановского района"
Северо-Казахстанская область Уалихановский район
село Кишкенеколь,
улица Валиханова, 85.
1 этаж

13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-32)
2-20-35
akkain.stroy@sko.kz
http://ak.sko.kz/
4
"Есіл ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы,
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 9.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-43)
2-14-87
esilstroi@mail.ru
http://esl.sko.kz/
5
"Жамбыл ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы,
Пресновка ауылы,
Шайкин көшесі 30.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-44)
2-27-12
otdstroijamb@mail.ru
http://zhb.sko.kz/
6
"Мағжан Жұмабаев ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56. 1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-31)
2-01-19
mzh-stroitelstvo@sko.kz
http://mzh.sko.kz
7
"Қызылжар ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-38)
2-10-73, 2-19-86
кyzylzhar-stroi@sko.kz
http://kzh.sko.kz/
8
"Мамлют ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы,
Мамлютка қаласы,
А.Құнанбаев көшесі, 5. 1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-41)
2-24-48
maml-os@sko.kz
http://maml.sko.kz/
9
"Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы,
Ленин көшесі, 2.
1-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-35) 21-5-79
os-gm@sko.kz
http://gm.sko.kz/
10
"Тайынша ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 206.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-36)
2-20-56, 2-17-30
os.tainsha@sko.kz
http://tsh.sko.kz/
11
"Тимирязев ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы,
Тимирязев ауылы,
Ш.Уәлиханов көшесі, 1.
316, 309-кабинеттер
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-37)
2-19-43
timstroy@rambler.ru
http://tm.sko.kz/
12
"Уәлиханов ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл ауылы,
Уалиханов көшесі, 85.
1-қабат

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-42)
2-25-05, 22-055
ualos@mail.ru
http://ua.sko.kz/
13
Государственное
учреждение "Отдел строительства района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына
город Сергеевка,
улица Победы, 35.
2 этаж
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-34)
2-03-89
shalakyn-stroi@sko.kz
http://shn.sko.kz/
14
Государственное
учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23.
кабинет 325
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов,
13.00-14.00 обеденный перерыв,
выходной-суббота и
воскресенье
8(715-2)
46-57-81
gor.arhitektura@ sko.kz
http://petropavl.sko.kz/
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Перечень Центров обслуживания населения по оказанию государственной услуги
п\п
Наименование
ЦОН
Юридический адрес
Контак
тный
телефон
График работы
1.
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск,
улица Мухтара Ауэзова, 157
8 (7152)
33-31-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
2.
Отдел №2 филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана 72
8 (7152)
31-06-52
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
3
Отдел по Айыртаускому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Айыртауский район
село Саумалколь
улица Даутлетбая Сыздыкова, 4
8 (71533)
2-01-84
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
4
Отдел по Акжарскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Акжарский район
село Талшык
улица Победы, 67
8 (71546)
2-21-08
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
5
Отдел по Аккайынскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Аккайынский район
село Смирново
улица Труда, 11
8 (71532)
2-25-86
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
6
Отдел по Есильскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Есильский район
село Явленка
улица Ленина, 6
8 (71543)
2-20-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
7
Отдел по Жамбылскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
Жамбылский район
село Пресновка переулок Горького, 10 "Г"
8 (71544)
2-29-16
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
8
Отдел по району имени Габита Мусрепова Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова
село Новоишимское улица Ленина, 7
8 (71535)
2-22-19
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
9
Отдел по Кызылжарскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Кызылжарский район
село Бесколь улица Институтская, 1 "А"
8 (71538)
2-17-46
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
10
Отдел по району Магжана Жумабаева Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
район Магжана Жумабаева
город Булаево
улица Юбилейная, 62
8 (71531)
2-03-76
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
11
Отдел по Мамлютскому району Республиканского государственного предприятия "Центробслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Мамлютский район
город Мамлютка улица С.Муканова, 11
8 (71541)
2-27-48
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
12
Отдел по Тайыншинскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тайыншинский район
город Тайынша улица Конституции Казахстана, 208
8 (71536)
2-36-03
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
13
Отдел по Тимирязевскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Тимирязевский район
село Тимирязево улица Уалиханова, 17
8 (71537)
2-03-02
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
14
Отдел по Уалихановскому району Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область Уалихановский район
село Кишкененколь улица Уалиханова, 80
8 (71542)
2-28-11
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
15
Отдел по району Шал акына Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область
район Шал акына
город Сергеевка улица Желтоксана, 31
8 (71534)
2-73-90
Ежедневно с понедельника по субботу с 9-00 до 20-00 часов без перерыва за исключением выходных и праздничных дней
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
При оказании государственной услуги через ЦОН
При оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения:
- начало или завершение оказания государственной услуги
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ
- вариант выбора
- переход к следующей процедуре (действию)

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-42)
2-25-05, 22-055
ualos@mail.ru
http://ua.sko.kz/
13
"Шал ақын ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Победа көшесі, 35.
2-қабат
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-34)
2-03-89
shalakyn-stroi@sko.kz
http://shn.sko.kz/
14
"Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23.
325-кабинет
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,
13.00-14.00 түскі үзіліс,
демалыс – сенбі және жексенбі
8(715-2)
46-57-81
gor.arhitektura@sko.kz
http://petropavl.sko.kz/
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет қөрсету бойынша халыққа мемлекеттік қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
№ Р/с
ХҚКО
атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Әуезов көшесі, 157
8 (7152) 33-01-03
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
2
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалының №2 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы
Қазақстан
Конституциясы көшесі, 72
8 (7152) 33-06-52
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
3
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Айыртау ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы
Саумалкөл ауылы, Дәулетбай Сыздықов көшесі, 4
8 (71533) 2-01-84
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
4
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ақжар ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданы
Талшық ауылы,
Победа көшесі, 67
8 (71546) 2-21-08
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
5
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Аққайың ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылы,
Труд көшесі, 11
8 (71532) 2-25-86
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
6
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Есіл ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан
Есіл ауданы облысы
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 6
8 (71543) 2-20-03
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
7
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Жамбыл ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы Пресновка ауылы,
Горький қиылысы, 10 "Г"
8 (71544) 2-29-16
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
8
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ғ. Мүсірепов атындағы аудан бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
Новоишимское ауылы,
Ленин көшесі, 7
8 (71535) 2-22-19
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
9
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК Қызылжар ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Бескөл ауылы,
Институт көшесі, 1 "А"
8 (71538) 2-17-46
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
10
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның М.Жұмабаев ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
Булаев қаласы Юбилейная көшесі, 62
8 (71531) 2-03-76
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
11
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Мамлют ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
Мамлют қаласы, С.Мұқанов көшесі, 11
8 (71541) 2-27-48
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
12
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Тайынша ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайнша қаласы,
Казақстан
Тайынша ауданы
Конституциясы көшесі, 208
8 (71536) 2-36-03
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
13
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Тимирязев ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы
Тимирязево ауылы
Уәлиханов көшесі, 17
8 (71537) 2-03-02
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
14
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Уәлиханов ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы
Уәлиханов көшесі, 80
8 (71542) 2-28-11
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
15
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Шал ақын ауданы бойынша бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
Сергеевка қаласы Желтоқсан көшесі, 31
8 (71534) 2-73-90
Түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден сенбі аралығында
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілітін қызмет регламентіне 5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Шартты белгілер:
- мемлекеттік қызметті көрсетудің басталуы немесе аяқталуы
- көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) ҚБФ рәсімінің (іс-қимылының) атауы
- таңдау нұсқасы
- келесі іс-қимылға (әрекетке) ауысу