Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2014 года № 2367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 декабря 2014 года № 3012. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 09 марта 2017 года № 463
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 09.03.2017 № 463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 2, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года № 476 "Об автомобильном транспорте" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф 65 тенге на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска по автобусным и микроавтобусным маршрутам.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, осуществляемые на территории города Петропавловска" от 1 июля 2011 года № 958 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-1-199 от 1 июля 2011 года, опубликовано в газетах "Қызылжар Нұры" от 8 июля 2011 года № 29 (345) и "Проспект СК" от 8 июля 2011 № 30).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
Согласовано
Решением сессии
городского маслихата
от 05.12.2014 года № 2
Секретарь городского
маслихата
Л. Жалмуканова

Петропавл каласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 2367 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 желтоқсанда N 3012 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 09 наурыздағы № 463 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 06.03.2017 № 463 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 476 Заңының 19-бабы 2, 5-тармақтарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Автобус және шағын автобус бағыттары бойынша Петропавл қаласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты қалалық автомобильмен тасымалдау тарифі 65 теңге етіп белгіленсін.
2. "Петропавл каласы аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильмен тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 958 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 1 шілдедегі № 13-1-199 тіркелген, 2011 жылғы 8 шілдедегі "Қызылжар Нұры" газетінде № 29 (345) және 2011 жылғы 8 шілдедегі "Проспект СК" газетінде № 30 жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
Келісілді
Қалалық маслихат сессиясының
2014 жылғы 05.12. № 2 шешімі
Қалалық мәслихат хатшысы Л. Жалмұқанова