Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2014 года № 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июля 2014 года № 2952. Утратило силу решением маслихата Жылыойского района Атырауской области от 22 июня 2016 года № 3-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жылыойского района Атырауской области от 22.06.2016 № 3-4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и постановлением районного акимата от 26 июня 2014 года № 299 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Жылыойскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экологии, соблюдения аграрной законности, правопорядка и депутатской этики (А. Сулейменов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХІ сессии
районного маслихата Б. Жайсанбаев
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата У. Жакашев

Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой аудандыҚ мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 21-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 2952 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 3-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 3-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 299 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, аграрлық заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Сүлейменов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХІ
сессиясының төрағасы Б. Жайсаңбаев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Ү. Жақашев

Приложение утверждено решением районного маслихата 23 июля 2014 года № 21-2
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение утилизацию коммунальных отходов по Жылыойскому району
Показатели
Сумма, тенге (без НДС*)
1
Для физических лиц с одного человека в месяц
73,66
Примечание: *НДС – налог на добавленную стоимость
-----------------------------------------------

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 шілдедегі № 21-2 шешімімен бекітілген қосымша
Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері
Көрсеткіштері
Бағасы, теңге (*ҚҚС-сыз)
1
Жеке тұлғаларға айына бір адамнан
73,66
Ескерту: *ҚҚС- қосымша құн салығы
-----------------------------------------------