О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Акимата Курмангазинского района Атырауской области от 09 сентября 2014 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2014 года № 2993
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества Курмангазинской районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.

Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 414 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2993 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.

3. Отменить постановление акимата района от 12 августа 2014 года № 398 "О приватизации имущества районной коммунальной собственности".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баракатов
Приложение к постановлению акимата района от 9 сентября 2014 года № 414
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год постройки
Балансодержатель
1

3. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № 398 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баракатов
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 414 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Салынған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1

Здание гостиницы (общая площадь 163,6 квадратных метров)
1973
Государственное учреждение "Аппарат акима Азгирского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
2
Здание котельной (общая площадь 54,0 квадратных метров, путем сноса)
1992
Государственное учреждение "Средняя казахская школа имени Ы. Алтынсарина"
3
Здание котельной (общая площадь 56,0 квадратных метров, путем сноса)
1984
Государственное учреждение "Средняя школа имени С. Муканова"

Қонақ үй ғимараты (жалпы ауданы 163,6 шаршы метр)
1973
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Азғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Жылу қазандығы ғимараты ( жалпы алаңы 54,0 шаршы метр, бұзып алу жолымен)
1992
"Ы. Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
3
Жылу қазандығы ғимараты (жалпы ауданы 56,0 шаршы метр, бұзып алу жолымен)
1984
"С. Мұқанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі