Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2014 года № 364-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 января 2015 года № 3085. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 103-VIII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.12.2023 № 103-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и на основании решений от 23 декабря 2014 года акима Ганюшкинского сельского округа № 348, акима Орлинского сельского округа № 63, акима Нуржауского сельского округа № 30, акима Кировского сельского округа № 43, акима Шортанбайского сельского округа № 18, акима Дынгызылского сельского округа № 17, акима Сафонского сельского округа № 12, акима Аккольского сельского округа № 59, акима Енбекшинского сельского округа № 79, акима Байдинского сельского округа № 29, акима Тенизского сельского округа № 49, акима Бирликского сельского округа № 18, акима Кигашского сельского округа № 22, акима Макашского сельского округа № 31, акима Суюндукского сельского округа № 11, акима Азгирского сельского округа № 4, акима Асанского сельского округа № 9, решений от 24 декабря 2014 года акима Коптогайского сельского округа № 4 и акима Кудряшовского сельского округа № 20 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Құрманғазы согласно приложению 1.

Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 3085 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 103-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес және 2014 жылғы 23 желтоқсандағы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің № 348, Орлы ауылдық округі әкімінің № 63, Нұржау ауылдық округі әкімінің № 30, Киров ауылдық округі әкімінің № 43, Шортанбай ауылдық округі әкімінің № 18, Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің № 17, Сафон ауылдық округі әкімінің № 12, Ақкөл ауылдық округі әкімінің № 59, Еңбекші ауылдық округі әкімінің № 79, Байда ауылдық округі әкімінің № 29, Теңіз ауылдық округі әкімінің № 49, Бірлік ауылдық округі әкімінің № 18, Қиғаш ауылдық округі әкімінің № 22, Мақаш ауылдық округі әкімінің № 31, Сүйіндік ауылдық округі әкімінің № 11, Азғыр ауылдық округі әкімінің № 4, Асан ауылдық округі әкімінің № 9 шешімдері, 2014 жылғы 24 желтоқсандағы Көптоғай ауылдық округі әкімінің № 4 және Кудряшов ауылдық округі әкімінің № 20 шешімдері негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 424-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Орлинского сельского округа согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Нуржауского сельского округа согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 3 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Жаңаталап согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 424-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Шортанбайского сельского округа согласно приложению 5.

Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 424-VI (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Орлы ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Нұржау ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жаңаталап ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 424-VI (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Шортанбай ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 5 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Дынгызылского сельского округа согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 6 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Сафонского сельского округа согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 7 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Аккольского сельского округа согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 8 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Енбекшинского сельского округа согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 9 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Байдинского сельского округа согласно приложению 10.

Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Дыңғызыл ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Сафон ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Ақкөл ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Еңбекші ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Байда ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 10 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Тенизского сельского округа согласно приложению 11.
Сноска. Пункт 11 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Бирликского сельского округа согласно приложению 12.
Сноска. Пункт 12 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Кигашского сельского округа согласно приложению 13.
Сноска. Пункт 13 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Макашского сельского округа согласно приложению 14.
Сноска. Пункт 14 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Суюндукского сельского округа согласно приложению 15.

Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Теңіз ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 11 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Бірлік ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 12 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Қиғаш ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Мақаш ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 14 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Сүйіндік ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 15 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 15 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
16. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Азгирского сельского округа согласно приложению 16.
Сноска. Пункт 16 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Асанского сельского округа согласно приложению 17.
Сноска. Пункт 17 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Коптогайского сельского округа согласно приложению 18.
Сноска. Пункт 18 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Кудряшовского сельского округа согласно приложению 19.
Сноска. Пункт 19 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Курмангазинского районного маслихата от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (председатель Ш. Жалелов) районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права.

Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Азғыр ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 16 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 16-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Асан ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 17 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Көптоғай ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 18 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. Кудряшов ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасы 19 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 19-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Ш. Жәлелов) жүктелсін.

21. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХІІІ сессии
районного маслихата
Ж. Шакупов
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Құрманғазы
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Для проведения раздельного схода местного сообщества сельского округа делятся на улицы села.
2. На раздельных сходах местного сообщества для участия в сходе местного сообщества избираются представители в количестве не более трех человек.

21. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХХІІІ
сессиясының төрағасы
Ж. Шакупов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Құрманғазы ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін округтің аумағы көшелерге бөлінеді.
2. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін саны үш адамнан аспайтын өкілдер сайланады.

3. Раздельный сход местного сообщества созывается и организуется акимом сельского округа.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом сельского округа через средства массовой информации или иными способами не позднее чем за десять календарных дней до даты их проведения.
5. Проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села, улицы организуется акимом сельского округа.

3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын ауылдық округінің әкімі шақырады және ұйымдастырады.
4. Жергілікті қоғамдастықтың халқына жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы, ауылдық округ әкімі бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабарлайды.
5. Бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуді ауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.

6. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей соответствующего села, улицы имеющих право в нем участвовать.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии в нем не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе, на улице, в многоквартирном доме и имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом сельского округа или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким сельского округа или уполномоченное им лицо .
Для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.

6. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының ашылуы алдында тиісті ауыл көшелерінің қатысып отырған, оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы ауылда, көшеде тұратын және оған қатысуға құқығы бар тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
7. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жергілікті қоғамдастық жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс берумен хатшы сайланады.

8. Кандидатуры представителей жителей села, улицы для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным маслихатом района.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре самостоятельно. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.
10. На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима сельского округа.

8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын ауданның мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жергілікті қоғамдастық жиынына қатысушылар ұсынады.
9. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп даусын жинаған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және ауылдық округ әкімінің аппаратына беріледі.

117
41
1
59
Шаттық
62
17
45
1
Приложение 2 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Орлы
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

117
41
1
59
Шаттық
62
17
45
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Орлы ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

114
68
46
1
Приложение 3 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества Нуржауского сельского округа
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

114
68
46
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 3 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Нұржау ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

117
72
3
21
Ж.Нығметов
12
4
8
1
Приложение 4 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Жанаталап
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

117
72
3
21
Ж.Нығметов
12
4
8
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 4 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Жаңаталап ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре самостоятельно. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества:
10. На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима сельского округа.
11. Определить следующий порядок определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества:
Сельский округ Жанаталап
п/н
Название улицы
Количество жители
Количество лиц, участвующих в раздельном сходе местного сообщества
Несовершеннолетние лица, лица признанные судом недееспособными и лица содержащиеся в местах лишение свободы по приговору суда
Количество представите лей
1
Ораз Сәрсенов

9. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп даусын жинаған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және ауылдық округ әкімінің аппаратына беріледі.
11. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің саны келесідей болып айқындалсын:
Жаңаталап ауылдық округі
р/с
Көше атаулары
Тұрғындар саны
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынға қатысатын адамдар саны
Кәмелетке толмағандар, сот әрекетке қабілетсіз деп таныған және сот үкімімен бас бостандығынан айыру орындарындағы адамдар саны
Өкілдер саны
1
Ораз Сәрсенов

104
82
2
25
Өріс
117
66
51
1
Приложение 5 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Шортанбай
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

104
82
2
25
Өріс
117
66
51
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 5 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Шортанбай ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

290
191
99
1
Приложение 9 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Енбекши
Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

290
191
99
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 9 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Еңбекші ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

128
83
45
3
Приложение 12 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Бирлик
Сноска. Приложение 12 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

128
83
45
3
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 12 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Бірлік ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

210
113
3
15
Ынтымақ
11
6
5
1
Приложение 15 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества Суюндукского сельского округа
Сноска. Приложение 15 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

210
113
3
15
Ынтымақ
11
6
5
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 15 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Сүйіндік ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

129
66
2
20
Сұлтан Бейбарыс
157
98
59
1
Приложение 17 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества Асанского сельского округа
Сноска. Приложение 17 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

129
66
2
20
Сұлтан Бейбарыс
157
98
59
1
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 17 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Асан ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 17-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

352
246
106
2
Приложение 19 к решению районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Утверждены решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей улицы для участия в сходе местного сообщества сельского округа Кудряшов
Сноска. Приложение 19 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10.03.2022 № 128-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

352
246
106
2
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешіміне 19 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V шешімімен бекітілген
Кудряшов ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көше тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
Ескерту. 19-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 128-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.