Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2014 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2014 года № 2581. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 24 сентября 2014 года № 522
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 24.09.2014 № 522.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Толебийскому району на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя.акима.района С.Д. Дуйсебаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   М.Пернебеков
Приложение к
постановлению
акимата Толебийского
района от «14» февраля
2014 года № 82
Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Толебийскому району на 2014 год
Виды сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки
Примечание
начало
конец
1
Яровая пшеница
15.03.2014 г
15.04.2014 г
Богара
2
Яровой ячмень
15.03.2014 г
15.04.2014 г
Богара
3
Сафлор
15.03.2014 г
25.04.2014 г
Богара
4
Люцерна
25.03.2014 г
20.04.2014 г
Богара и на поливе
5
Кукуруза
25.04.2014 г
20.05.2014 г
На поливе
6
Озимая пшеница
25.09.2014 г
25.11.2014 г
На поливе
15.10.2014 г
30.11.2014 г
Богара

2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 82 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2014 жылғы 20 наурызда № 2581 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 522 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 24.09.2014 № 522 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Д.Дүйсебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы   М.Пернебеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «14» ақпандағы
№ 82 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақыл түрлері
Оңтайлы мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай
15.03.2014ж
15.04.2014ж
Тәлімі жер
2
Жаздық арпа
15.03.2014ж
15.04.2014ж
Тәлімі жер
3
Мақсары
15.03.2014ж
25.04.2014ж
Тәлімі жер
4
Жоңышқа
25.03.2014ж
20.04.2014ж
Тәлімі және суармалы жер
5
Жүгері
25.04.2014ж
20.05.2014ж
Суармалы жер
6
Күздік бидай
25.09.2014ж
25.11.2014ж
Суармалы жер
15.10.2014ж
30.11.2014ж
Тәлімі жер