О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года N 3240. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19 декабря 2014 года № 452/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19.12.2014 № 452/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2013 года, газетах "Дидар" от 6 января 2014 года № 1, "Рудный Алтай" от 7 января 2014 года № 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 209414216,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31506182,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2134992,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 175773042,7 тысяч тенге;
2) затраты – 209023476,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4975923,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6898407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1922483,4 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 19/216-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде N 3240 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы N 452/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3132, 2013 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Дидар" газетінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 1, "Рудный Алтай" газетінің 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209414216,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31506182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2134992,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 175773042,7 мың теңге;
2) шығындар – 209023476,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4975923,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6898407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1922483,4 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 589321,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 589321,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5174504,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5174504,3 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
пункт 12 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16), 17) и
18):
"12) на выплату государственной адресной социальной помощи;
13) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
14) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
15) на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
16) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
17) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
18) на поддержку использования возобновляемых источников энергии.";
пункт 15 дополнить подпунктами 13) и 14):

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 589321,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 589321,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5174504,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5174504,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.";
12 тармақ 12), 13), 14), 15), 16), 17) және 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
13) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
14) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
15) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға;
16) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
17) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
18) жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға.";
15 тармақ 13) және 14) тармақшалармен толықтырылсын:

"13) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020";
14) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Н. Тусупова
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Г. Пинчук

"13) "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
14) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Н. Түсіпова
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы Г. Пинчук

14 746 996,2
253
Управление здравоохранения области
14 746 996,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 063 719,2
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
466 997,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 080 721,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306 469,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
902 281,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
690 722,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 309 590,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
80 042,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 846 455,0
4
Поликлиники
22 737 734,0
253
Управление здравоохранения области
22 737 734,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 924 387,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
596 691,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19 328 555,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
888 101,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 080 969,0
253
Управление здравоохранения области
2 080 969,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 999 160,0
029
Областные базы спецмедснабжения
81 809,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 866 707,1
253
Управление здравоохранения области
6 565 547,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

14 746 996,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 746 996,2
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 063 719,2
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
466 997,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 080 721,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
306 469,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
902 281,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
690 722,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 309 590,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
80 042,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 846 455,0
4
Емханалар
22 737 734,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 737 734,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 924 387,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
596 691,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
19 328 555,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
888 101,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 080 969,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 080 969,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 999 160,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 809,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 866 707,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 565 547,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

121 420,8
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
598 903,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
145 977,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 517,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 801,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 961,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 582 968,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 301 159,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 290 888,3
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 271,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 743 494,5
1
Социальное обеспечение
4 788 709,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 396 466,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
1 165 004,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
210 915,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 410 455,4
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
354 816,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
255 276,0
261
Управление образования области
1 204 052,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 145 899,0
037
Социальная реабилитация
58 153,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
188 190,6
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
188 190,6
2
Социальная помощь
465 968,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
465 968,0
003
Социальная поддержка инвалидов
407 464,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
32 201,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет

121 420,8
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
598 903,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
145 977,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
33 517,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
77 801,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 961,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 582 968,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 301 159,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 290 888,3
083
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
10 271,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 743 494,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 788 709,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 396 466,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 165 004,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210 915,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 410 455,4
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
354 816,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255 276,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 204 052,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 145 899,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 153,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
188 190,6
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
188 190,6
2
Әлеуметтік көмек
465 968,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
465 968,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
407 464,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 201,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26 303,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 488 817,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 377 970,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
144 549,2
007
Капитальные расходы государственного органа
72 268,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 485,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
154 326,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 316,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
489 489,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 845,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
123 206,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 333 486,0
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 097,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 097,0
298
Управление государственной инспекции труда области
73 176,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
73 176,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 954 760,0
1
Жилищное хозяйство
9 134 723,0
253
Управление здравоохранения области
65 522,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
65 522,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 560,0
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 560,0
261
Управление образования области
22 646,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

26 303,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 488 817,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 377 970,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 549,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
72 268,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 485,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
154 326,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 316,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
489 489,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 845,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
123 206,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 333 486,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 097,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 097,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
73 176,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
73 176,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 954 760,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 134 723,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
65 522,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
65 522,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 560,0
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 560,0
261
Облыстың білім басқармасы
22 646,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

22 646,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
8 138,0
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 138,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 391,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 391,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 011 341,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 177 237,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 349 836,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
484 268,0
2
Коммунальное хозяйство
9 820 037,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 820 037,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
84 648,0
005
Капитальные расходы государственного органа
7 327,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 936 212,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 589 083,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 078 133,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
73 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
51 634,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 302 186,7
1
Деятельность в области культуры
3 477 858,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 994 955,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
177 824,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

22 646,0
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
8 138,0
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 138,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 391,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 391,0
288
Облыстың Құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 011 341,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 177 237,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, жайластыру, дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 349 836,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
484 268,0
2
Коммуналдық шаруашылық
9 820 037,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 820 037,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 648,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 327,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 936 212,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
1 589 083,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 078 133,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
51 634,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
7 302 186,7
1
Мәдениет саласындағы қызмет
3 477 858,0
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 994 955,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
177 824,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету

137 174,0
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
126 267,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 316,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 591,0
286
Управление туризма и внешних связей области
123 769,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
48 447,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 608,0
004
Регулирование туристской деятельности
65 714,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8 049 547,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
8 049 547,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 049 547,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
8 000 000,0
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы)
49 547,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 456 625,0
1
Сельское хозяйство
11 541 445,0
255
Управление сельского хозяйства области
11 541 445,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
116 514,0
002
Поддержка семеноводства
443 797,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 311,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 867 352,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
3 524 500,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
323 312,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 984 274,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 445,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
72 225,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

137 174,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
126 267,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 316,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 591,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
123 769,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 447,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 608,0
004
Туристік қызметті реттеу
65 714,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8 049 547,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
8 049 547,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 049 547,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 000 000,0
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
49 547,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 456 625,0
1
Ауыл шаруашылығы
11 541 445,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 541 445,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 514,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
443 797,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 311,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 867 352,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
3 524 500,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
323 312,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 984 274,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 445,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
72 225,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

2 436 256,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 104,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 519,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
4 900,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
25 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 095 545,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
86 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
142 188,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
794 562,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
794 562,0
269
Управление по делам религий области
115 150,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
70 412,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 517,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 390,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
34 831,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 229 081,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
944 707,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
3 010 786,0
037
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
295 085,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
978 503,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 177 290,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 177 290,0
14
Обслуживание долга
8 692,0
1
Обслуживание долга
8 692,0
257
Управление финансов области
8 692,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

2 436 256,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 104,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 519,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
4 900,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
25 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 095 545,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
86 000,0
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
142 188,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
794 562,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
794 562,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
115 150,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 412,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 517,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың күрделi шығыстары
1 390,0
005
Өңiрде дiни ахуалды зерделеу және талдау
34 831,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 229 081,0
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
944 707,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 010 786,0
037
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк инфрақұрылымын дамыту
295 085,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
978 503,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 177 290,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 177 290,0
14
Борышқа қызмет көрсету
8 692,0
1
Борышқа қызмет көрсету
8 692,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
8 692,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету