О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V "О бюджете города Семей на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года № 29/152-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года № 3249. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 января 2015 года № 01-26/3)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 01-26/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V «О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2013 года № 26/137-V «О бюджете города Семей на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года № 3136, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 10 января 2014 года № 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 24 897 255 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 337 589 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 128 232 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 534 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 897 255 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 24 890 697,3 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 16 335,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 419,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 084 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-) 9 777,8 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 777,8 тысяч тенге:

Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-V "Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 29/152-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 3249 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01-26/3 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 06.01.2015 № 01-26/3 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3240 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26/137-IV «Семей қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 3136 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 24 897 255 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 337 589 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 232 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 534 179 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 897 255 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 24 890 697,3 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 16 335,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 419,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 084 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 9 777,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 777,8 мың теңге:

поступление займов – 19 404 тысяч тенге;
погашение займов – 253 084 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 243 457,8 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 236 491,8 тысяч тенге.»;
в пункте 9:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 243 411 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем четвертым в следующей редакции:
«на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой – 6 131 тысяч тенге.»;
в пункте 9-2:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на предоставление специальных социальных услуг – 12 282 тысяч тенге, из них на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 457 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 616 128 тысяч тенге, из них на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 10 579 тысяч тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 443 902 тысяч тенге, из них на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 30 362 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем восьмым в следующей редакции:
«на выплату государственной адресной социальной помощи – 6 530 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем девятым в следующей редакции:
«на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 900 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем десятым в следующей редакции:
«на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 391 378 тысяч тенге.»;

қарыздардың түсімі – 19 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 253 084 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 243 457,8 мың теңге.»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 236 491,8 мың теңге.»;
9-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 243 411 мың теңге;»;
төртінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық жануарлардың құнын өтеуге (50% дейін) – 6 131 мың теңге.»;
9-2-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге – 12 282 мың теңге, оның ішінде 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы – 457 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 616 128 мың теңге, оның ішінде 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы – 10 579 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға – 443 902 мың теңге, оның ішінде 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы – 30 362 мың теңге;»;
сегізінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 6 530 мың теңге;»;
тоғызыншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 900 мың теңге;»;
оныншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 391 378 мың теңге.»;