О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 01 августа 2014 года № 1196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 августа 2014 года № 3463. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2016 года № 748
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06.05.2016 № 748 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление от 1 июня 2006 года № 679 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 июня 2006 года № 5-2-42, опубликовано в газетах "Семей таңы" от 13 июля 2006 года № 28, "Вести Семей" от 13 июля 2006 года № 28).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Исабаеву З. Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей
А. Каримов

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 01 тамыздағы № 1196 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 тамызда № 3463 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 748 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 06.05.2016 № 748 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 30 маусымда № 5-2-42 болып тіркелген, "Семей таңы" газетінде 2006 жылғы 13 шілдедегі № 28, "Вести Семей" газетінде 2006 жылғы 13 шілдедегі № 28 сандарында жарияланған) 2006 жылғы 1 маусымдағы № 679 қаулының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі
А. Кәрімов