О внесении изменения в решение Курчатовского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/66-V "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2014 года № 21/153-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2014 года № 3232. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года № 20/153-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.05.2018 № 20/153-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с подпунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести изменение в заголовок решения Курчатовского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/66-V "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)":
заголовок решения изложить в следующей редакции "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии
В. Дмитропавленко
Секретарь Курчатовского
городского маслихата
Г. Карымбаева

"Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлердің салық ставкалары туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/66-V Курчатов қалалық мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 21/153-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде № 3232 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 20/153-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.05.2018 № 20/153-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 381-бабы, 386-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 17-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлердің салық ставкалары туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/66-V Курчатов қалалық мәслихаты шешімінің тақырыбына өзгеріс енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын: "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлердің салық ставкаларын белгілеу туралы".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Дмитропавленко
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы
Г. Қарымбаева