О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-7 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2014 года N 25/178-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2014 года N 3386. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/149-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/149-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-7 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-149, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 18 января 2012 года № 8) следующее изменение:
заголовок данного решения изложить в новой редакции:
"О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) и об установлении категории автостоянок (паркингов) по Аягозскому району".
2. Отменить решение Аягозского районного маслихата от 19 апреля 2014 года № 24/168-V О внесении изменении в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-7 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Д.Жакенбаев
Секретарь Аягозского
районного маслихата
Т.Бозтаев

Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-7 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы N 25/178-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 маусымда N 3386 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/149-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/149-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-7 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-149 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2012 жылы 18 қаңтарда № 8 жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы және Аягөз ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу туралы".
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 24/168-V "Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-7 "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Д.Жакенбаев
Аягөз аудандық
мәслихатының хатшысы
Т.Бозтаев