О внесении изменений и дополнений в решение Бородулихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2014-2016 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 23-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года № 3262. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 01-13-302)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 01-13-302).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216–V «О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О бюджете Бородулихинского района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 20-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3153, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 17 января 2014 года № 5(6732), «Аудаң тынысы» от 17 января 2014 года № 5(413) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3289193 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 909780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6146 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2365167 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3318086 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -75928 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75928 тысяч тенге»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и1 ветеринарии, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"2014-2016 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 23-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 3262 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 01-13-302 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 24.12.2014 № 01-13-302 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3153 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5(6732), «Аудан тынысы» газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5(413) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3289193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 909780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6146 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8100 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2365167 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3318086 мың теңге»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет (профицит) тапшылығы – - 75928 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 75928 мың теңге»;
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілеріне, егер Қазақстан Республикасының заңдарына өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақылармен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органымен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.»;
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в размере 8200 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2014 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в размере 30048 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 191875 тысяч тенге согласно приложению 1.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа» на 2014 год объем расходов в общей сумме 285789,7 тысяч тенге, согласно приложениям 23456.»;
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий в размере 114172 тысяч тенге.».
Приложения 15789 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 и дополнить приложением 12 согласно приложения 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                               А. Курамысов
Секретарь Бородулихинского
районного маслихата                                У. Майжанов
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата

«Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 8200 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2014 жылға аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 30048 мың теңге көлемінде облыстық бюджеттен трансферттер ескерілсін.»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1 қосышаға сәйкес аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 191875 мың теңге көлемінде ескерілсін;»;
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«23456 қосымшаларға сәйкес 2014 жылға арналған «Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі 285789,7 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
9 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырсын:
«Аудандық бюджетте мемлекеттік қызметшілер емес мемлекеттік мекемесінің жұмысшылары, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорын жұмысшыларының лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайына байланысты ай сайынғы үстемақы төлеуге республикалық бюджеттен 114172 мың теңге мөлшерінде трансферттер есепке алынсын.».
Аталған шешімнің 15789 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын және осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес 12 қосымшаны толықтырсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                   А. Құрамысов
Бородулиха аудандық
мәслихатының хатшысы                                У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының