Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2014 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2014 года № 3388. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года № 77
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18.02.2016 № 77 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 14-1), 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-2), 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест от общей численности рабочих мест:
1) для инвалидов в размере трех процентов;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно- исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мауадинова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С.Жакаев

Жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 182 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 маусымда № 3388 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 18.02.2016 № 77 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14-1), 14-3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2), 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес Тарбағатай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының:
1) мүгедектер үшiн үш процент мөлшерiнде;
2) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін бір процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ. Мауадиновқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы С.Жақаев