Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2014 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 декабря 2014 года № 3701. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12.04.2019 № 90 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 16.06.2015 № 146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1456 "Об утверждении Правил предоставления права недропользования" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 16.06.2015 № 146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области" (Джакупов А. К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Каримова М. Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
А. Бадашев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 ноября 2014 года № 288
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые,
подлежащих выставлению на тендер или аукцион
Сноска. Заголовок приложения в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 16.06.2015 № 146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
№
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид операций по недропользованию
Район
Географические координаты
Северная широта
Восточная долгота
1
2
3
4
5
6
7
1
Суглинок
Володарское
Зеленовский

Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге немесе аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 288 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 3701 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.04.2019 № 90 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2015 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Жер қойнауын пайдалану құқығын беру қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1456 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге немесе аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2015 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А. Қ. Жақыпов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыс әкімінің орынбасары М. Ш. Кәрімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
А. Бадашев
2014 жылғы 11 қарашадағы № 288
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен бекітілді
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге немесе аукционға шығаруға
жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2015 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№
Пайдалы қазбалардың түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операциялары-ның түрі
Ауданы
Географиялық координаталары
Солтүстік ендік
Шығыс бойлық
1
2
3
4
5
6
7
1
Суглинка
Володарск
Зеленов

51°21ʹ51,27″
51°34ʹ15″
Добыча
51°21ʹ39″
51°34ʹ23″
51°21ʹ28,1″
51°34ʹ06,8″
51°21ʹ32,7″
51°34ʹ04,5″
51°21ʹ44,25″
51°34ʹ06,3″
2
Глина и суглинок
Макаровское
Зеленовский
51°22ʹ00,34″
51°27ʹ25,24″
Добыча
51°21ʹ56,41″
51°27ʹ38,12″
51°21ʹ47,89″
51°27ʹ32,24″
51°21ʹ52,02″
51°27ʹ19,88″
3
Суглинок
Мичуринское
Зеленовский
51°15ʹ53,93″
51°22ʹ24,37″
Добыча
51°15ʹ53,82″
51°22ʹ31,83″
51°15ʹ49,26″
51°22ʹ31,62″
51°15ʹ49,04″
51°22ʹ23,09″
4
Суглинок
Чувашинское
Зеленовский
51°22ʹ43,22″
51°31ʹ12,61″
Добыча
51°22ʹ46,47″
51°31ʹ13,42″
51°22ʹ46,01″
51°31ʹ18,51″
51°22ʹ42,70″
51°31ʹ17,90″
5
Глинистые породы
Мостовое 3
Теректинский
51°10ʹ27,80″
51°32ʹ03,10″
Добыча
51°10ʹ21,80″
51°32ʹ07,60″
51°10ʹ25,24″
51°32ʹ16,30″
51°10ʹ28,50″
51°32ʹ13,50″
51°10ʹ28,20″
51°32ʹ10,50″
51°10ʹ26,90″
51°32ʹ09″
51°10ʹ26,70″
51°32ʹ07,40″
51°10ʹ26,70″
51°32ʹ06″
6
Глинистые породы
Мостовое 4
Теректинский
51°08ʹ06,40″
51°28ʹ39,50″
Добыча
51°08ʹ00,80″
51°28ʹ54,90″
51°07ʹ32,00″
51°28ʹ26,80″
51°07ʹ35,20″
51°28ʹ17,90″
51°07ʹ40,80″
51°28ʹ22,90″
51°07ʹ51,20″
51°28ʹ25,50″
7
Гравийно-песчаная смесь
Уральский (мясокомбинат № 1 участок)
город Уральск
51°14ʹ06″
51°29ʹ16″
Добыча
8
Песок строительный
Каменское
Таскалинский
51°05ʹ53,94″
50°28ʹ23,72″
Добыча
51°05ʹ55,38″
50°29ʹ01,64″
51°06ʹ18,90″
50°29ʹ08,13″
51°06ʹ17,89″
50°28ʹ30,33″
9
Опока
Шиповское
Таскалинский
51°04ʹ54,0″
50°18ʹ58,30″
Добыча
51°04ʹ55,61″
50°19ʹ20,0″
51°04ʹ52,71″
50°19ʹ25,50″
51°04ʹ43,87″
50°19ʹ27,70″
51°04ʹ19,30″
50°19ʹ40,90″
51°04ʹ14,97″
50°19ʹ37,80″
51°04ʹ11,03″
50°19ʹ20,50″
51°04ʹ12,97″
50°19ʹ14,0″
51°04ʹ36,90″
50°19ʹ00,50″
51°04ʹ50,65″
50°18ʹ54,50″
10
Гравийно-песчаная смесь
Участок Аксу
Бурлинский
50°53ʹ14″
53°15ʹ17″
Разведка
50°53ʹ10″
53°17ʹ24″
50°52ʹ22″
53°20ʹ20″
50°52ʹ11″
53°20ʹ07″
50°52ʹ51″
53°17ʹ26″
50°52ʹ55″
53°15ʹ14″
11
Гравийно-песчаная смесь
Участки в русле реки Урал
город Уральск
1 участок
Разведка
51°12ʹ36,54″
51°25ʹ19,78″
51°12ʹ37,27″
51°25ʹ17,65″
51°12ʹ36,03″
51°25ʹ20,72″
51°12ʹ17,94″
51°25ʹ16,42″
51°12ʹ56,55″
51°25ʹ32,66″
51°12ʹ18,16″
51°25ʹ18,88″
51°12ʹ54,64″
51°25ʹ35,46″
2 участок
51°13ʹ14,11″
51°26ʹ51,25″
51°13ʹ15,10″
51°26ʹ51,90″
51°13ʹ13,28″
51°26ʹ50,64″
51°13ʹ16,89″
51°26ʹ30,35″
51°13ʹ6,15″
51°27ʹ7,93″
51°13ʹ15,02″
51°26ʹ30,77″
51°13ʹ4,79″
51°27ʹ6,10″
3 участок
51°10ʹ7,24″
51°20ʹ1,69″
51°10ʹ7,72″
51°19ʹ59,98″
51°10ʹ6,92″
51°20ʹ2,67″
51°9ʹ50,83″
51°20ʹ9,40″
51°10ʹ22,94″
51°20ʹ18,82″
51°9ʹ51,68″
51°20ʹ11,01″
51°10ʹ20,50″
51°20ʹ20,36″
12
Мел
Участок мела расположенный в 7 километрах к северо-востоку от города Аксай
Бурлинский
51°11ʹ08,6″
53°05ʹ46,6″
Разведка
51°11ʹ17,6″
53°05ʹ53,5″
51°11ʹ16,6″
53°06ʹ9,6″
51°11ʹ07,5″
53°06ʹ2,7″
13
Опока
Участок расположенный севернее месторождения "Шиповское"
Таскалинский
51°5ʹ29,87″
50°18ʹ39,21″
Разведка
51°5ʹ4,53″

51°21ʹ51,27″
51°34ʹ15″
Өндіру
51°21ʹ39″
51°34ʹ23″
51°21ʹ28,1″
51°34ʹ06,8″
51°21ʹ32,7″
51°34ʹ04,5″
51°21ʹ44,25″
51°34ʹ06,3″
2
Саз және суглинка
Макаровск
Зеленов
51°22ʹ00,34″
51°27ʹ25,24″
Өндіру
51°21ʹ56,41″
51°27ʹ38,12″
51°21ʹ47,89″
51°27ʹ32,24″
51°21ʹ52,02″
51°27ʹ19,88″
3
Суглинка
Мичуринск
Зеленов
51°15ʹ53,93″
51°22ʹ24,37″
Өндіру
51°15ʹ53,82″
51°22ʹ31,83″
51°15ʹ49,26″
51°22ʹ31,62″
51°15ʹ49,04″
51°22ʹ23,09″
4
Суглинка
Чувашинск
Зеленов
51°22ʹ43,22″
51°31ʹ12,61″
Өндіру
51°22ʹ46,47″
51°31ʹ13,42″
51°22ʹ46,01″
51°31ʹ18,51″
51°22ʹ42,70″
51°31ʹ17,90″
5
Сазды жыныстар
Мостовое 3
Теректі
51°10ʹ27,80″
51°32ʹ03,10″
Өндіру
51°10ʹ21,80″
51°32ʹ07,60″
51°10ʹ25,24″
51°32ʹ16,30″
51°10ʹ28,50″
51°32ʹ13,50″
51°10ʹ28,20″
51°32ʹ10,50″
51°10ʹ26,90″
51°32ʹ09″
51°10ʹ26,70″
51°32ʹ07,40″
51°10ʹ26,70″
51°32ʹ06″
6
Сазды жыныстар
Мостовое 4
Теректі
51°08ʹ06,40″
51°28ʹ39,50″
Өндіру
51°08ʹ00,80″
51°28ʹ54,90″
51°07ʹ32,00″
51°28ʹ26,80″
51°07ʹ35,20″
51°28ʹ17,90″
51°07ʹ40,80″
51°28ʹ22,90″
51°07ʹ51,20″
51°28ʹ25,50″
7
Қиыршық тас-құм қоспасы
Орал
(Ет комбинаты № 1 учаске)
Орал қаласы
51°14ʹ06″
51°29ʹ16″
Өндіру
8
Құрылыс құм
Каменск
Тасқала
51°05ʹ53,94″
50°28ʹ23,72″
Өндіру
51°05ʹ55,38″
50°29ʹ01,64″
51°06ʹ18,90″
50°29ʹ08,13″
51°06ʹ17,89″
50°28ʹ30,33″
9
Опока
Шиповск
Тасқала
51°04ʹ54,0″
50°18ʹ58,30″
Өндіру
51°04ʹ55,61″
50°19ʹ20,0″
51°04ʹ52,71″
50°19ʹ25,50″
51°04ʹ43,87″
50°19ʹ27,70″
51°04ʹ19,30″
50°19ʹ40,90″
51°04ʹ14,97″
50°19ʹ37,80″
51°04ʹ11,03″
50°19ʹ20,50″
51°04ʹ12,97″
50°19ʹ14,0″
51°04ʹ36,90″
50°19ʹ00,50″
51°04ʹ50,65″
50°18ʹ54,50″
10
Қиыршық тас-құм қоспасы
Ақсу учаскесі
Бөрлі
50°53ʹ14″
53°15ʹ17″
Барлау
50°53ʹ10″
53°17ʹ24″
50°52ʹ22″
53°20ʹ20″
50°52ʹ11″
53°20ʹ07″
50°52ʹ51″
53°17ʹ26″
50°52ʹ55″
53°15ʹ14″
11
Қиыршық тас-құм қоспасы
Жайық өзені сағасындағы учаскелер
Орал қаласы
1-учаске
Барлау
51°12ʹ36,54″
51°25ʹ19,78″
51°12ʹ37,27″
51°25ʹ17,65″
51°12ʹ36,03″
51°25ʹ20,72″
51°12ʹ17,94″
51°25ʹ16,42″
51°12ʹ56,55″
51°25ʹ32,66″
51°12ʹ18,16″
51°25ʹ18,88″
51°12ʹ54,64″
51°25ʹ35,46″
2-учаске
51°13ʹ14,11″
51°26ʹ51,25″
51°13ʹ15,10″
51°26ʹ51,90″
51°13ʹ13,28″
51°26ʹ50,64″
51°13ʹ16,89″
51°26ʹ30,35″
51°13ʹ6,15″
51°27ʹ7,93″
51°13ʹ15,02″
51°26ʹ30,77″
51°13ʹ4,79″
51°27ʹ6,10″
3-учаске
51°10ʹ7,24″
51°20ʹ1,69″
51°10ʹ7,72″
51°19ʹ59,98″
51°10ʹ6,92″
51°20ʹ2,67″
51°9ʹ50,83″
51°20ʹ9,40″
51°10ʹ22,94″
51°20ʹ18,82″
51°9ʹ51,68″
51°20ʹ11,01″
51°10ʹ20,50″
51°20ʹ20,36″
12
Бор
Ақсай қаласынан солтүстік-шығысқа қарай 7 шақырым қашықтықта орналасқан бор учаскесі
Бөрлі
51°11ʹ08,6″
53°05ʹ46,6″
Барлау
51°11ʹ17,6″
53°05ʹ53,5″
51°11ʹ16,6″
53°06ʹ9,6″
51°11ʹ07,5″
53°06ʹ2,7″
13
Опока
"Шиповск" кен орнынан солтүстікке қарай орналасқан учаске
Тасқала
51°5ʹ29,87″
50°18ʹ39,21″
Барлау
51°5ʹ4,53″