О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Уральска Западно-Казахстанской области от 7 августа 2014 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 августа 2014 года № 3606. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 32-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 32-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3391, опубликованное 16 января 2014 года в газете "Жайық үні–Жизнь города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 420 281 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 599 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 121 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 578 668 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 121 134 тысячи тенге;
2) затраты – 24 391 080 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 157 169 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 157 169 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 127 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 127 968 тысяч тенге:
поступления займов – 1 658 409 тысяч тенге;
погашение займов – 707 930 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 177 489 тысяч тенге";
в пункте 6:
цифру "266 994 тысяч" заменить цифрой "66 994 тысячи";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифру "64 708 тысяч" заменить цифрой "66 308 тысяч";
в абзаце третьем:
цифру "483 701 тысяча" заменить цифрой "491 901 тысяча";
в абзаце седьмом:
цифру "2 011 249 тысяч" заменить цифрой "1 986 249 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 25-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 3606 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2015 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Жайық үні–Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 420 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 599 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 578 668 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 121 134 мың теңге;
2) шығындар – 24 391 080 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 157 169 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 157 169 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 127 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 127 968 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 658 409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 707 930 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 177 489 мың теңге";
6-тармақта:
"266 994 мың" саны "66 994 мың" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
екінші абзацта:
"64 708 мың" саны "66 308 мың" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"483 701 мың" саны "491 901 мың" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"2 011 249 мың" саны "1 986 249 мың" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

15 455
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 028
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 868
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
128 121
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 253
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
145 253
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99 536
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 531
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 552
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 205
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 248
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 248
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 721 723
01
Жилищное хозяйство
5 296 968
455
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 123
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 123
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
173 261
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18 175
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 800
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

15 455
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
119 028
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 868
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
128 121
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 253
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
145 253
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99 536
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 288
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 531
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 552
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 205
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 248
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 248
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 721 723
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5 296 968
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 123
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 123
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі ж?не автомобиль жолдары бөлімі
173 261
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18 175
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2 800
033
Инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу