Об утверждении Инструкции по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий
Приказ Начальника службы государственной охраны Республики Казахстан от 25 марта 2015 года № 47. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2015 года № 10913. Утратил силу приказом Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 11-190 дсп.
Сноска. Утратил силу приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 30.07.2019 № 11-190 дсп.
Сноска. В заголовок внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
В соответствии с пунктом 6 статьи 25 Закона Республики Казахстан "О дорожном движении" и подпунктом 20) пункта 21 Положения о Службе государственной охраны Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 814 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий (далее - Инструкция).
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
2. Руководителям структурных подразделений Службы государственной охраны Республики Казахстан организовать изучение Инструкции с личным составом подразделений.
3. С настоящим приказом ознакомить личный состав Службы государственной охраны Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
генерал-майор
А. Куренбеков
Утверждена
приказом Начальника
Службы государственной охраны
Республики Казахстан
от 25 марта 2015 года № 47
Инструкция
по согласованию производства всех видов ремонтных,
строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и
прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении
охранных мероприятий
Сноска. В заголовок Инструкции внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по согласованию производства всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий (далее - Инструкция), разработана в соответствии Законом Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года "О дорожном движении" (далее - Закон), Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 814 "Об утверждении Положения о Службе государственной охране Республики Казахстан" и детализирует порядок проведения согласований всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях при проведении охранных мероприятий со Службой государственной охраны Республики Казахстан (далее - СГО РК) в городах Астана и Алматы.

Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2015 жылғы 25 наурыздағы № 47 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 30 сәуірде № 10913 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 11-190 қбп бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 11-190 қбп бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
"Жол жүрісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі туралы ереженің 21-тармағының 20) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің құрылымдық бөлімшелерінің басшылары бөлімшелер жеке құрамының Нұсқаулықты оқып-үйренуін ұйымдастырсын.
3. Осы бұйрықпен Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің жеке құрамы таныстырылсын.
4. Бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Генерал-майор А. Күреңбеков
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметі
бастығының
2015 жылғы 25 наурыздағы
№ 47 бұйрығымен бекітілген
Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және
оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу,
құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің
жүргізілуін келісу бойынша нұсқаулық
Ескерту. Нұсқаулықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін келісу жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) "Жол жүрісі туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 17 сәуірдегі Заңы (бұдан әрі - Заң), "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығына сәйкес әзірленген және Астана және Алматы қалаларында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (бұдан әрі - ҚР МКҚ) Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде арнайы трассалардағы және оларға іргелес жатқан аумақтар мен акваториялардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де жұмыстардың барлық түрлерін келісуді жүргізудің тәртібін нақтылайды.

Сноска. В пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
2. Основные термины и понятия, используемые в настоящей Инструкции:
аварийно-восстановительные работы - деятельность производителя работ на инженерных коммуникациях, иных объектах при их повреждениях, требующая безотлагательного производства работ по восстановлению работоспособности объекта и его эксплуатационных характеристик;
производство работ - деятельность физических или юридических лиц на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях по проведению всех видов ремонтных, строительных, монтажных и иных работ, сопряженная с временным нарушением благоустройства прилегающих территорий, ограничением или приостановлением дорожного движения, а также сопутствующими проектно-изыскательскими, землеустроительными и подготовительными работами (складирование строительных материалов и конструкций, размещение машин, механизмов, возведение временных зданий и сооружений);
согласование - процедура выработки и принятия управленческого решения СГО РК, включающая подготовку письменного ответа на официальное обращение о согласовании производства работ;
инициаторы согласования - физические или юридические лица, планирующие в пределах своей компетенции производство работ на специальных трассах и прилегающих к ним территориях и акваториях.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
2. Порядок согласования
Сноска. Заголовок раздела 2 в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
3. Согласование осуществляется на основании письма инициатора согласования в СГО РК или департамент СГО РК в городе Алматы.
В случае необходимости производства аварийно-восстановительных работ, инициатор согласования производит неотложные работы, но письменно уведомляет СГО РК в течении 12 часов с момента наступления такого случая.
К уведомлению прилагаются документы, указанные в пункте 6 настоящей Инструкции.
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
4. В других административно-территориальных единицах Республики Казахстан согласование осуществляется после актирования специальной трассы в порядке, определенном Правилами использования зон режимных территорий, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 45.
5. Письмо инициатора согласования, для рассмотрения которого не требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц либо проверка с выездом на место, рассматривается в течение пятнадцати календарных дней со дня поступления.
Письмо инициатора согласования, для рассмотрения которого требуется получение информации от иных субъектов, должностных лиц либо проверка с выездом на место, рассматривается и по нему принимается решение в течение тридцати календарных дней со дня поступления.
В тех случаях, когда необходимо проведение дополнительного изучения или проверки, срок рассмотрения продлевается не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается инициатору согласования в течение трех календарных дней со дня продления срока рассмотрения.
Срок рассмотрения продлевается руководителем субъекта или его заместителем.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
2. Осы Нұсқаулықта пайдаланылатын негізгі терминдер мен ұғымдар:
авариялық қалпына келтіру жұмыстары - жұмысты өндірушінің инженерлік коммуникацияларда, басқа да объектілерде, егер олар бұзылса, объектінің жұмысқа қабілеттігін және оны пайдаланудың сипаттамаларын қалпына келтіру бойынша кідіртуге болмайтын жұмыс өндірісін талап ететін іс-әрекеті;
жұмыс өндірісі - жеке және заңды тұлғалардың арнаулы трассаларда және оларға іргелес аумақтарда және су айдындарында іргелес аумақтардың абаттандырылуын уақытша бұзумен, жол жүрісін шектеу немесе уақытша тоқтатумен байланысты, сондай-ақ жобалау-іздестіру, жерге орналастыру және дайындық жұмыстарына (құрылыс материалдарын және конструкцияларды қоймаға қою, машиналарды және механизмдерді орналастыру, уақытша ғимараттар мен имараттарды салу) жалғасатын жөндеу, құрылыс, монтаж және басқа да жұмыстардың барлық түрлерін жүргізу бойынша іс-әрекеті;
келісу - жұмыс жүргізушінің жұмыс істеуді келісу туралы ресми өтінішіне жазбаша жауапты дайындауды қамтитын ҚР МКҚ басқарушылық шешімін әзірлеу және қабылдау тәртібі;
келісу бастамашысы - өз құзыретінің шегінде арнаулы трассаларда және оларға іргелес аумақтарда және су айдындарында жұмыс жүргізуді жоспарлайтын жеке және заңды тұлғалар.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
2. Келісу тәртібі
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
3. Келісу келісу бастамашысының ҚР МКҚ-ға немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы департаментіне хаты негізінде жүзеге асырылады.
Апаттық қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу қажеттігі туындаған жағдайда, келісу бастамашысы шұғыл жұмыстарды жүргізеді, бірақ мұндай жағдай туындаған кезден бастап 12 сағат ішінде ҚР МКҚ-ны жазбаша хабардар етеді.
Хабарламаға осы Нұсқаулықтың 6-тармағында көрсетілген құжаттар қоса беріледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
4. Қазақстан Республикасының басқа да әкімшілік-аумақтық бірліктерінде келісу Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 45 қаулысымен бекітілген Режимді аумақтардың аймақтарын пайдалану қағидаларымен белгіленген тәртіпте арнаулы трассалар актіленгеннен кейін жүзеге асырылады.
5. Келісу бастамашысының хатын қарау басқа субъектілерден, лауазымды тұлғалардан ақпарат алуды немесе жұмыс орнына барып тексеруді қажет етпесе, ол келіп түскен бастап күнтізбелік он бес күн ішінде қарастырылады.
Келісу бастамашысының хатын қарау басқа субъектілерден, лауазымды тұлғалардан ақпарат алуды немесе жұмыс орнына барып тексеруді қажет етсе, ол келіп түскен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде қарастырылады және ол бойынша шешім қабылданады.
Қосымша зерделеу және тексеру жүргізу қажет болған жағдайларда, қарастыру мерзімі күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартылады және қарастыру мерзімі ұзартылған күннен бастап күнтізбелік үш күн ішінде келісу бастамашысы хабардар етіледі.
Қарастыру мерзімін субъект басшысы немесе оның орынбасары ұзартады.

Сноска. Пункт 5 в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
6. В тексте письма инициатора согласования отражается краткая характеристика предполагаемых работ, планируемые результаты при их выполнении, способ производства, место и сроки их проведения. К письму инициатора согласования прилагаются следующие документы:
1) список задействованных работников и копии документов, удостоверяющих их личность;
2) список используемых технических средств и копии свидетельства их государственной регистрации;
3) ситуационные схемы объектов планируемых работ, в том числе временные маршруты дорожного движения, если производство работ требует изменения существующих дорожных маршрутов или иных коммуникаций;
4) документ, подтверждающий согласование производства работ уполномоченными государственными органами;
5) справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя;
6) копия лицензии на производство запрашиваемых видов работ с приложением;
7) график производства работ.
В случае изменения списка задействованных работников и специальной техники, инициаторы согласования согласуют их с СГО РК. Замена задействованных работников и специальной техники осуществляется по согласованию со СГО РК.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
3. Порядок изучения и проверки согласования, подготовка
заключения
7. Сотрудник СГО РК (далее - сотрудник) получивший документ на исполнение, изучает его, осуществляет проверочные мероприятия в отношении работников указанной организации и, при необходимости, проводит рабочую встречу с ответственными работниками с выездом на место предполагаемых работ.
8. Результаты проведенных мероприятий оформляются в виде справки по форме, согласно приложению к настоящей Инструкции, в которой сотрудником делаются выводы о возможности проведения заявленных работ и степени их влияния на безопасность охранных мероприятий. При этом по результатам рассмотрения согласования принимается одно из следующих решений:
1) о полном или частичном удовлетворении письма инициатора согласования;
2) об отказе в удовлетворении письма инициатора согласования с обоснованием принятия данного решения или без такового;
3) о внесении предложения по временному переносу сроков проведения работ.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными приказом Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
9. Решения, указанные в подпунктах 2), 3) пункта 8 настоящей Инструкции, принимаются в соответствии с пунктом 6 статьи 25 Закона, а также в случаях предоставления инициатором согласования заведомо недостоверных сведений о виде и сроках планируемых работ, задействованных работников, привлекаемой технике и иных сведений, а также если заявленные работы и (или) их последствия и результаты создают угрозу безопасности охраняемых лиц, либо влекут возникновение условий, фактов и обстоятельств, препятствующих надлежащему выполнению задач по обеспечению безопасности охраняемых лиц.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
6. Келісу бастамашысы хатының мәтінінде болжалды жұмыстың қысқаша сипаттамасы, оларды орындаған кездегі жоспарланған нәтижелері, өндіріс әдісі, жүргізу орны мен мерзімдері көрсетіледі. Келісу бастамашысының хатына мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) жұмысқа тартылған жұмысшылардың тізімі және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелері;
2) пайдаланылатын техникалық құралдардың тізімі және олардың мемлекеттік тіркеу куәліктерінің көшірмелері;
3) жоспарланған жұмыс объектілерінің ахуалдық схемалары, соның ішінде егер жұмыс өндірісі қолданыстағы жол маршруттарын немесе басқа да коммуникацияларды өзгертуді талап етсе, жол жүрісінің уақытша маршруттары;
4) жұмыстардың уәкілетті мемлекеттік органдармен келісілгенін растайтын құжат;
5) жеке тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы анықтама немесе жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік;
6) сұрау салынған жұмыс түрлерін өндіруге лицензиялардың қосымшаларымен бірге көшірмелері;
7) жұмысты өндіру кестесі.
Тартылған жұмысшылар мен арнаулы техникалар тізімі өзгерген жағдайда, келісу бастамашылары оларды міндетті түрде ҚР МКҚ-мен келіседі. Тартылған жұмыскерлер мен арнаулы техникаларды ауыстыру ҚР МКҚ-ның келісімімен жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
3. Келісуді зерделеу және тексеру тәртібі, қорытындыны дайындау
7. Құжатты орындауға алған ҚР МКҚ қызметкері (бұдан әрі - қызметкер) оны зерделейді, аталған ұйымның жұмыскерлеріне қатысты тексеру іс-шараларын жүзеге асырады және қажет болса, болжалды жұмыс орнына барып, жауапты жұмыскерлермен жұмыс кездесуін өткізеді.
8. Жүргізілген іс-шаралардың нәтижелері осы Нұсқаулыққа қосымшаға сәйкес нысан бойынша анықтама түрінде ресімделеді және онда қызметкер өтініш білдірілген жұмыстарды жүргізу мүмкіндігі және олардың күзет іс-шараларының қауіпсіздігіне әсер ету деңгейі туралы тұжырым жасайды. Бұл ретте, келісуді қарау нәтижесі бойынша мынадай шешімдердің бірі қабылданады:
1) келісу бастамашысының хатын толық немесе ішінара қанағаттандыру туралы;
2) өтінішті қанағаттандырудан бас тарту туралы, мұндай шешімнің қабылдануын дәлелдеп немесе дәлелдеместен;
3) жұмысты жүргізудің мерзімдерін уақытша ауыстыру бойынша ұсыныстар енгізу туралы.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
9. Осы Нұсқаулықтың 8-тармағының 2), 3) тармақшаларында көрсетілген шешімдер, Заңының 25-бабының 6-тармағына сәйкес, сондай-ақ келісу бастамашысы жоспарланған жұмыстардың түрі және мерзімдері, тартылған жұмысшылар, техника мен басқа да мәліметтер туралы көрінеу дұрыс емес мәліметтер берген, сондай-ақ егер өтініш білдірілген жұмыстар және (немесе) олардың салдарлары мен нәтижелері күзетілетін адамдардың қауіпсіздігіне қауіп-қатер төндірсе немесе күзетілетін адамдарың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі міндеттерді тиісінше орындауға кедергі келтіретін шарттардың, фактілердің және жағдайлардың туындауына әкеп соқтыратын жағдайда қабылданады.

10. О принятом решении письменно информируется инициатор согласования.
Сноска. Пункт 10 в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
11. В случае выявления нарушений в процессе производства работ, которые могут повлечь угрозу охраняемым лицам, при фактическом изменении сроков их выполнения, а также производства несанкционированных СГО РК работ, СГО РК вправе направить производителю работ предписание о необходимости устранения выявленных нарушений.
12. При продлении сроков производства работ, инициатор согласования повторно направляет письмо в СГО РК или департамент СГО РК в городе Алматы.
Сноска. Пункт 12 в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
4. Заключительные положения
13. В период проведения охранных мероприятий все виды ремонтных, строительных, монтажных и иных работ на специальных трассах при необходимости приостанавливаются.
14. За достоверность, полноту и правильность оформления документов, направляемых в СГО РК, ненадлежащее исполнение заявленных работ, ответственность, установленную законодательством Республики Казахстан, несет инициатор согласования.
Приложение
к Инструкции по согласованию
производства всех видов
ремонтных, строительных,
монтажных и иных работ на
специальных трассах и
прилегающих к ним территориях
и акваториях при проведении
охранных мероприятий
Сноска. Приложение в редакции приказа Начальника Службы государственной охраны РК от 31.03.2016 № 9.
Форма
СПРАВКА
____________________________________
(общее название работ и организации)
1. Дата поступления/№ входящего документа:___________________________
(номер входящего документа)
2. Инициатор запроса: _______________________________________________
(компания, которая планирует проведение работ,
Ф.И.О. (при его наличии) отв. лица, конт. тел)
3. Резолюция руководства: ___________________________________________
(виза руководства СГО РК)
4. Приложение: ______________________________________________________
(какие документы приложены к основному письму,
схемы, список рабочих и техники, согл.
с др. органами и т.д.)
5. Сроки исполнения: ________________________________________________
(срок исполнения в контрольной карточки)
6. Краткое содержание: ______________________________________________
(описание и характер планируемых работ,
_____________________________________________________________________
сроки исполнения по заявке организации, место проведения, а также
возможные негативные последствия режиму безопасности охраняемых лиц)
7. Результаты проверки (проверка по учетам персонал, проверка на
идентичность реквизитов, иных документов) ___________________________
_____________________________________________________________________
(по каким базам осуществлялась проверка и наличие
_____________________________________________________________________
компрометирующего материала на сотрудника организации)

10. Қабылданған шешім туралы келісу бастамашысы жазбаша хабардар етіледі.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
11. Жұмысты орындау барысында күзетілетін адамдарға қауіп-қатер төндіруі мүмкін бұзушылықтар, оларды орындау мерзімі іс жүзінде өзгергені, сондай-ақ ҚР МКҚ санкцияламаған жұмыстар жүргізілгені айқындалған жағдайда, ҚР МКҚ жұмысты өндірушіге айқындалған бұзушылықтарды жою қажеттігі туралы нұсқама жолдауға құқылы.
12. Жұмыс өндірісінің мерзімі ұзартылған жағдайда, келісу бастамашысы ҚР МКҚ-ға немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы департаментіне қайтадан хат жолдайды.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
4. Қорытынды ережелер
13. Күзет іс-шараларын өткізу кезеңінде арнаулы трассалардағы жөндеу, құрылыс, монтаж және басқа да жұмыстардың барлық түрлері қажет болса уақытша тоқтатылады.
14. ҚР МКҚ-ға жолданатын құжаттардың растығы, толықтығы және дұрыстығы, өтініш білдірілген жұмыстарды тиісінше орындалмағаны үшін келісудің бастамашысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапкершілік атқарады.
"Күзет іс-шараларын жүргізу кезінде
арнайы трассалардағы және оларға іргелес
жатқан аумақтар мен акваториялардағы
жөндеу, құрылыс, монтаж және өзге де
жұмыстардың барлық түрлерінің жүргізілуін
келісу жөніндегі нұсқаулыққа қосымша
Нысан
АНЫҚТАМА
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 31.03.2016 № 9 бұйрығымен.
_______________________________________
(жұмыстың және ұйымның жалпы атауы)
1. Түскен күні/құжаттың кіріс №:_____________________________________
(құжаттың кіріс нөмірі)
2. Сұрау салу бастамашысы:___________________________________________
(жұмыс жүргізуді жоспарлаған компания,
жауапты адамның Т.А.Ә. (ол болған
жағдайда), байл.тел.)
3. Басшылықтың резолюциясы___________________________________________
(ҚР МКҚ басшылығының бұрыштамасы)
4. Қосымша:__________________________________________________________
(негізгі хатқа қоса берілген құжаттар, схемалар,
жұмыскерлер мен техниканың тізімі, басқа органдармен
келісу және т.б.)
5. Орындау мерзімі:__________________________________________________
(бақылау карточкасындағы орындау мерзімі)
6. Қысқаша мазмұны:__________________________________________________
(жоспарланған жұмыстардың сипаты мен сипаттамасы,
ұйымның өтінімі бойынша орындау мерзімі, өткізу
орны, сондай-ақ күзетілетін адамның қауіпсіздік
режиміне ықтимал жағымсыз салдарлар)
7. Тексеру нәтижелері (есептер бойынша персоналды тексеру,
реквизиттердің сәйкестігін, өзге де құжаттарды тексеру):_____________
_____________________________________________________________________
(тексеру қандай базалар арқылы жүзеге асырылды және ұйым
_____________________________________________________________________
қызметкерінің беделіне нұқсан келтіретін материалдың бар-жоғы)

8. Особые отметки: __________________________________________________
(срочность исполнения документа, продление
сроков выполнения работ и т.д.)
9. Согласование с заинтересованными подразделениями СГО РК:
_____________________________________________________________________
10. Выводы исполнителя: _____________________________________________
(мотивация исполнителя по разрешению
или отказу данных видов работ)
11. Мероприятия: ____________________________________________________
(комплекс мер по контролю за данными видами работ)
12. Подпись исполнителя: ____________________________________________
(должность, звание и фамилия исполнителя)
13. Подпись начальника подразделения: _______________________________
14. Подпись руководства Третьего департамента СГО РК или департамента СГО РК в городе Алматы: ____________________________________________

8. Ерекше белгілер:__________________________________________________
(құжатты орындау жеделдігі, жұмысты орындау
мерзімдерін ұзарту және т.б.)
9. ҚР МКҚ мүдделі бөлімшелерімен келісу:_____________________________
10. Орындаушының тұжырымы:___________________________________________
(орындаушының жұмыстардың осы түрлеріне
рұқсат беру немесе бас тарту бойынша негіздемесі)
11. Іс-шаралар:______________________________________________________
(жұмыстардың аталған түрлеріне бақылау бойынша
шаралар кешені)
12. Орындаушының қолы:_______________________________________________
(орындаушының лауазымы, атағы және тегі)
13. Бөлімше бастығының қолы:_________________________________________
14. ҚР МКҚ Үшінші департамент немесе ҚР МКҚ-ның Алматы қаласындағы
басшысының қолы:____________________________________________________"