Об утверждении Правил разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 248. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2015 года № 10926. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 февраля 2019 года № 14 (вводится в действие по истечении шести месяцев после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 14.02.2019 № 14 (вводится в действие по истечении шести месяцев после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий.
2. Департаменту политики управления государственными активами Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа довести его до сведения государственных органов, местных исполнительных органов, осуществляющих управление государственными предприятиями, права владения и пользования государственными пакетами акций акционерных обществ и государственными долями участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет",
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
М. Кусаинов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________Б. Султанов

Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы жөніндегі есептерді әзірлеу және ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 27 наурыздағы № 248 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 30 сәуірде № 10926 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 14 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің 14.02.2019 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін алты ай өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есептерді әзірлеу және ұсыну қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның мемлекеттік кәсіпорындарды басқаруды, акционерлік қоғамдардың мемлекеттік акциялар пакетіне және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдарына мемлекеттік қатысу үлестеріне иелік ету және оны пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың, жергілікті атқарушы органдардың назарына жеткізілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
М. Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________ Б. Султанов

1 апреля 2015 год
Утверждены
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015года № 248
Правила
разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий
Сноска. Правила в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 15.09.2017 № 330 (вводится в действие для городов районного значения, сел, поселков, сельских округов с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для городов районного значения, сел, поселков, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4-2) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и определяют порядок разработки и представления отчетов по исполнению планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий.
2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) исполнительный орган – коллегиальный орган или лицо, единолично осуществляющее функции исполнительного органа, название которого определяется уставом организации;
2) местный исполнительный орган (акимат) – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области (города республиканского значения и столицы), района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории;
3) исполнительные органы, финансируемые из местного бюджета – управления (отделы), наделенные полномочиями на осуществление прав владения и пользования государственным пакетом акций акционерных обществ и долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, субъектами права государственных юридических лиц, в том числе на принятие решений;
4) единый оператор в сфере учета государственного имущества (далее – единый оператор) – юридическое лицо, определенное по решению Правительства Республики Казахстан, на которое возложены задачи по реализации единой технической политики в сфере организации и учета государственного имущества;
5) уполномоченный орган соответствующей отрасли – центральный исполнительный орган, определенный Правительством Республики Казахстан, осуществляющий руководство соответствующей отраслью (сферой) государственного управления и обладающий правами в отношении республиканского имущества на условиях, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и иными законами Республики Казахстан;

2015 жылғы 1 сәуір
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есептерді әзірлеу және ұсыну қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 15.09.2017 № 330 (халық саны екі мың адамнан көп аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер үшін – 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есептерді әзірлеу және ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабының 4-2) тармақшасына сәйкес әзірленген және мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының орындалуы бойынша есептерді әзірлеу және ұсыну тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын негізгі ұғымдар:
1) атқарушы орган – атауы ұйымның жарғысымен айқындалатын атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын алқалы орган немесе тұлға;
2) жергілікті атқарушы орган (әкімдік) – облыстың (республикалық маңызы бар қаланың және астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімі басқаратын, өз құзыреті шегінде тиісті аумақта жергілікті мемлекеттік басқаруды және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;
3) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдар – акционерлік қоғамдардың мемлекеттік акциялар пакетін және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің қатысу үлестерін, мемлекеттік заңды тұлғалар құқығы субъектілерін иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыруға, оның ішінде шешімдер қабылдауға өкілеттіктер берілген басқармалар (бөлімдер);
4) мемлекеттік мүлікті есепке алу саласындағы бірыңғай оператор (бұдан әрі – бірыңғай оператор) – Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімімен айқындалған, мемлекеттік мүлікті ұйымдастыру мен есепке алу саласында бірыңғай техникалық саясатты іске асыру бойынша міндеттер жүктелген заңды тұлға;
5) тиісті саланың уәкілетті органы – Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған, мемлекеттік басқарудың тиісті саласында (аясында) басшылықты жүзеге асыратын және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы мен Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында көзделген шарттарда республикалық мүлікке қатысты құқықтарды иеленетін орталық атқарушы орган;

6) организации (далее – организации) – контролируемые государством акционерные общества, товарищества с ограниченной ответственностью и государственные предприятия.
Глава 2. Порядок разработки, утверждения и представления отчета по исполнению плана развития организации
3. Отчет по исполнению плана развития организации (далее – Отчет) разрабатывается и представляется исполнительным органом организации по итогам каждого календарного года с использованием программного обеспечения, разработанного единым оператором.
4. Разработка Отчета осуществляется в соответствии со структурой разделов, формами, перечнем показателей по формам согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 31 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 23.02.2018 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Проект Отчета вносится на рассмотрение совету директоров, наблюдательному совету товарищества с ограниченной ответственностью, наблюдательному совету государственного предприятия (при наличии), уполномоченному органу соответствующей отрасли или местному исполнительному органу (исполнительному органу, финансируемому из местного бюджета) либо аппарату акима города районного значения, села, поселка, сельского округа:
исполнительным органом организации, не проводящим обязательный или инициативный аудит – не позднее тридцатого числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом;
исполнительным органом организации, проводящим обязательный или инициативный аудит, после утверждения аудированной финансовой отчетности – в течение пятнадцати рабочих дней, но не позднее первого сентября года, следующего за отчетным годом.
Совет директоров, наблюдательный совет товарищества с ограниченной ответственностью, наблюдательный совет государственного предприятия (при наличии), уполномоченный орган соответствующей отрасли или местный исполнительный орган (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа рассматривает проект Отчета в течение пятнадцати рабочих дней.
При наличии замечаний исполнительный орган в течение пятнадцати рабочих дней дорабатывает проект Отчета и повторно представляет его на рассмотрение совету директоров, наблюдательному совету товарищества с ограниченной ответственностью, наблюдательному совету государственного предприятия (при наличии), уполномоченному органу соответствующей отрасли или местному исполнительному органу (исполнительному органу, финансируемому из местного бюджета) либо аппарату акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.
Совет директоров, наблюдательный совет товарищества с ограниченной ответственностью, наблюдательный совет государственного предприятия (при наличии), уполномоченный орган соответствующей отрасли или местный исполнительный орган (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа рассматривает доработанный проект Отчета в течение десяти рабочих дней.

6) ұйымдар (бұдан әрі – ұйымдар) – мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер және мемлекеттік кәсіпорындар.
2-тарау. Ұйымның даму жоспарын әзірлеу, бекіту және оны орындау бойынша есеп беру тәртібі
3. Ұйымның даму жоспарын орындау жөніндегі есепті (бұдан әрі – Есеп) бірыңғай оператор әзірлеген бағдарламалық қамтамасыз етуді пайдаланумен, әрбір күнтізбелік жылдың қорытындылары бойынша ұйымның атқарушы органы әзірлейді және ұсынады.
4. Есепті әзірлеу осы Қағидаларға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-1, 29, 30, 31-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша бөлімдердің құрылымына, нысандарға, көрсеткіштер тізбесіне сәйкес жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 23.02.2018 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Есеп жобасын директорлар кеңесіне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бақылау кеңесіне, мемлекеттік кәсіпорынның бақылау кеңесіне (бар болған жағдайда), тиісті саланың уәкілетті органына немесе жергілікті атқарушы органға (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органға) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратына:
міндетті немесе бастамашылық аудит жүргізбейтін ұйымның атқарушы органы – есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың отызыншы күнінен кешіктірмей;
міндетті немесе бастамашылық аудит жүргізетін ұйымның атқарушы органы аудиттелген қаржы есептілігін бекіткеннен кейін – он бес жұмыс күннің ішінде, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың бірінші қыркүйегінен кешіктірмей қарауға енгізеді.
Директорлар кеңесі, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бақылау кеңесі, мемлекеттік кәсіпорынның бақылау кеңесі (бар болған жағдайда), тиісті саланың уәкілетті органы немесе жергілікті атқарушы орган (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты он бес жұмыс күнінің ішінде Есеп жобасын қарайды.
Ескертулер болған жағдайда, атқарушы орган он бес жұмыс күнінің ішінде Есеп жобасын пысықтайды және оны директорлар кеңесіне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бақылау кеңесіне, мемлекеттік кәсіпорынның бақылау кеңесіне (бар болған жағдайда) тиісті саланың уәкілетті органына немесе жергілікті атқарушы органға (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органға) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратына қайтадан қарауға ұсынады.
Директорлар кеңесі, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің бақылау кеңесі, мемлекеттік кәсіпорындардың бақылау кеңесі (бар болған жағдайда), тиісті саланың уәкілетті органы немесе жергілікті атқарушы орган (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты пысықталған Есептің жобасын он жұмыс күнінің ішінде қарайды.

6. Отчет утверждается советом директоров, наблюдательным советом товарищества с ограниченной ответственностью, уполномоченным органом соответствующей отрасли или местным исполнительным органом (исполнительным органом, финансируемым из местного бюджета) либо аппаратом акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по:
организациям, не проводящим обязательный или инициативный аудит - не позднее пятнадцатого числа пятого месяца, следующего за отчетным периодом;
организациям, проводящим обязательный или инициативный аудит, после утверждения аудированной финансовой отчетности - в течение двадцати рабочих дней со дня внесения его на рассмотрение.
Срок утверждения Отчета продлевается на основании решения совета директоров, наблюдательного совета товарищества с ограниченной ответственностью, уполномоченного органа соответствующей отрасли или местного исполнительного органа (исполнительного органа, финансируемого из местного бюджета) либо аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа, на период не более десяти рабочих дней от срока, установленного настоящим пунктом.
7. Организация в течение пяти рабочих дней со дня утверждения Отчета направляет его в электронном виде единому оператору для включения в реестр государственного имущества, прикрепив сканированное решение совета директоров, наблюдательного совета, уполномоченного органа соответствующей отрасли или местного исполнительного органа (исполнительного органа, финансируемого из местного бюджета) либо аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.
8. Единый оператор в течение пяти рабочих дней со дня поступления Отчета направляет на электронный адрес организации уведомление о включении Отчета в Реестр государственного имущества либо уведомление об отказе в принятии Отчета.
Основанием для отказа в принятии Отчета являются:
1) отсутствие прикрепленного к отчету сканированного решения органа управления, указанного в пункте 7 настоящих Правил, об утверждении плана развития;
2) подписание отчета электронной цифровой подписью, не принадлежащей организации.
В случае отказа, организация устраняет замечания и вносит Отчет повторно в течение десяти рабочих дней со дня получения уведомления об отказе в принятии Отчета, без повторного вынесения на рассмотрение совета директоров, наблюдательного совета товарищества с ограниченной ответственностью, наблюдательного совета государственного предприятия (при наличии), уполномоченного органа соответствующей отрасли или местного исполнительного органа (исполнительного органа, финансируемого из местного бюджета) либо аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.
Приложение 1
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248

6. Есепті директорлар кеңесі, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бақылау кеңесі, тиісті саланың уәкілетті органы немесе жергілікті атқарушы орган (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты:
міндетті немесе бастамашылық аудит жүргізбейтін ұйымдар бойынша – есепті кезеңнен кейінгі бесінші айдың он бесінші күнінен кешіктірмей;
міндетті немесе бастамашылық аудит жүргізетін ұйымдар бойынша аудиттелген қаржылық есептілік бекітілгеннен кейін – ол қарауға енгізілген күннен бастап жиырма жұмыс күнінің ішінде бекітеді.
Есепті бекіту мерзімі директорлар кеңесінің, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің бақылау кеңесінің, тиісті саланың уәкілетті органының немесе жергілікті атқарушы органның (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органның) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының шешімі негізінде осы тармақшада белгіленген мерзімнен он жұмыс күнінен аспайтын кезеңге ұзартылуы мүмкін.
7. Есеп бекітілген күннен бастап бес жұмыс күнінің ішінде ұйым мемлекеттік мүліктің тізіліміне енгізу үшін директорлар кеңесінің, бақылау кеңесінің, тиісті саланың уәкілетті органының немесе жергілікті атқарушы органның (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органның) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының сканерленген шешімін бекіте отырып, электронды түрде бірыңғай операторға жібереді.
8. Бірыңғай оператор Есеп түскен күннен бастап бес жұмыс күні ішінде ұйымның электрондық мекенжайына Есепті мемлекеттік мүлік тізіліміне қосқаны не Есепті қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама жібереді.
Мыналар:
1) осы Қағидалардың 7-тармағында көрсетілген басқару органының есепке қоса бекітілген, даму жоспарын бекіту туралы сканерленген шешімінің болмауы;
2) есепке ұйымға тиесілі емес электрондық цифрлық қолтаңбаның қойылуы Есепті қабылдаудан бас тартуға негіз болып табылады.
Бас тартылған жағдайда ұйым ескертулерді жояды және Есепті қабылдаудан бас тарту туралы хабарламаны алған күннен бастап он жұмыс күнінің ішінде директорлар кеңесінің, жауапкершілігі шектеулі серіктестің бақылау кеңесінің, мемлекеттік кәсіпорынның бақылау кеңесінің (бар болған жағдайда), тиісті саланың уәкілетті органының немесе жергілікті атқарушы органның (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органның) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының қарауына қайта шығармай, Есепті қайта енгізеді.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң 2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Есептің құрылымы

Сноска. Приложение 1 в редакции приказа и.о. Министра национальной экономики РК от 23.02.2018 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Структура Отчета
1.
Титульный лист
2.
Паспорт Организации
3.
Организационная структура
4.
Корпоративная структура
5.
Раздел "Показатели развития"
Главы
Цели, задачи и ключевые показатели
Программа реализации
6.
Раздел "Агрегированные показатели"
Главы
Основные показатели финансово-хозяйственной деятельности
Расходы
Инвестиционный (инновационный) план
Приобретение долевых инструментов
7.
Раздел "Показатели отчетного года"
Главы
Активы
Источники финансирования
Персонал
Требования
Обязательства
Поступление денег
Выбытие денег
Приобретение (создание) активов
Остатки готовой продукции
План производства
Затраты основного производства
Вспомогательное производство
Накладные расходы
Доходы
Административные расходы
Расходы по вознаграждениям
Прочие расходы
Налоги и другие платежи в бюджет
Занимаемая площадь и автотранспорт
8.
Раздел "Пояснительная записка"
Главы
Обзор отчетного периода
Документы
Цели, задачи и ключевые показатели
Программа реализации
Дивиденды (распределение части чистой прибыли)
Показатели деятельности
Инвестиционный (инновационный) план
Персонал
Деньги
Остатки готовой продукции
План производства
Затраты на производство
Доходы
Административные расходы
Расходы по вознаграждениям
Прочие расходы
Налоги и другие обязательные платежи в бюджет
9.
Оборотный баланс
Примечание:
Отчет может быть дополнен другими разделами, главами, параграфами и приложениями, когда такое дополнение уместно для раскрытия итогов деятельности за отчетный период.
В случае дополнения Отчета разделами, разделов главами, а глав параграфами, каждый дополнительно представляемый раздел и (или) глава, и (или) параграф имеют соответствующее обозначение ("раздел" "глава", "параграф"), а также наименование.
Приложение 2
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Форма
Паспорт
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
Наименование
Информация
1
Адрес
Реквизиты
Юридический
Фактический
2
индекс
3
Область
4
город (поселок)
5
улица (микрорайон)
6
дом
7
офис
8
Контактные телефоны
9
10
Электронный адрес (e-mail), веб-сайт
11
БИН (бизнес-индентификационный номер)
12
Вид деятельности по ОКЭД (Общий классификатор видов экономической деятельности)
13
Вид деятельности по ОКЭД (Общий классификатор видов экономической деятельности)
14
Наименование уполномоченного органа соответствующей отрасли
15
Краткая история:
постановление Правительства Республики Казахстан, в соответствии с которым создана Организация
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
16
17
18
Виды деятельности (в соответствии с Уставом)
19
20
21
Регистрация в органах юстиции
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
22
23
Перерегистрация (последняя)
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
24
25
Является ли субъектом естественной монополии
сфера естественной монополии
26
вид регулируемых услуг (товаров, работ)
27
основание включения в Государственный регистр субъектов естественных монополий
28
Является ли субъектом рынка, занимающим доминирующее или монопольное положение
Вид деятельности
Географические границы
29
30
31
32
Является ли природопользователем
Лицензия и (или) разрешение на право природопользования, орган выдавший лицензию и (или) разрешение
33
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
34
35
36
Решение на право природопользования, орган принявший решение (Правительство Республики Казахстан, местный исполнительный орган)
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
37
38
39
Договор (контракт) на право природопользования, орган, заключивший договор (контракт)
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
40
41
42
Характеристика природопользования
постоянное
временное
43
отчуждаемое
неотчуждаемое
44
первичное
вторичное
45
возмездное
безвозмездное
46
Является ли недропользователем
Операции по недропользованию
Вид операции
47
Орган, заключивший контракт (выдавший разрешение)
48
Контракт (разрешение)
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
49
50
51
Вид операции
52
Орган, заключивший контракт (выдавший разрешение)
53
Контракт (разрешение)
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
54
55
56
Является ли водопользователем
Разрешение на право водопользования, орган выдавший разрешение
57
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
58
59
60
Характеристика водопользования
постоянное
временное
61
отчуждаемое
неотчуждаемое
62
первичное
вторичное
63
Является ли землепользователем
Решение на право землепользования, орган принявший решение
64
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
65
66
67
Характеристика землепользователя
постоянное
временное
68
отчуждаемое
неотчуждаемое
69
первичное
вторичное
70
возмездное
безвозмездное
71
Является ли лесопользователем
долгосрочное лесопользование
Протокол о результатах тендера на лесопользование (договор ), орган, заключивший договор
72
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
73
74
75
временное лесопользование
Лесной билет, орган, его выдавший
76
от
день (ДД)
месяц (ММ)
год (ГГГГ)
77
78
79
Уставный капитал, тыс.тенге
в соответствии с уставом
80
неоплаченный
81
Количество акций
Объявленные
Размещенные
Выкупленные
82
Всего
83
в том числе
Простые акции
Всего
84
в том числе
в государственной собственности
Х
Х
85
в частной собственности
Х
Х
86
Привилегированные акции
Всего
87
в том числе
в государственной собственности
Х
Х
88
в частной собственности
Х
Х
89
Стоимость и доходность одной акции
факт предыдущего периода
факт отчетного периода
90
Стоимость одной акции
91
Доходность одной акции
общая
92
без учета доходов, получаемых по государственному заданию и реализации продуктов (продукции) государственным учреждениям
93
Темп прироста стоимости одной акции
94
Сведения о регистраторе
Организационно-правовая форма
наименование
адрес
лицензия
контакты
95
дата выдачи (ДД.ММ.ГГГГ)
номер
Фамилия,
Имя, Отчество
(при наличии)
телефон
96
97
Доли в уставном капитале (ТОО), %
Всего
98
в том числе:
в государственной собственности
99
в частной собственности

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 23.02.2018 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1.
Титулдық парағы
2.
Ұйымның паспорты
3.
Ұйымдық құрылымы
4.
Корпоративтік құрылымы
5.
"Даму көрсеткіштері" бөлімі
Тараулар
Мақсаттар, міндеттер және түйінді көрсеткіштер
Іске асыру бағдарламасы
6.
"Біріктірілген көрсеткіштер" бөлімі
Тараулар
Қаржы-шаруашылық қызметтің негізгі көрсеткіштері
Шығыстар
Инвестициялық (инновациялық) жоспар
Үлестік құралдарды сатып алу
7.
"Есептік кезеңнің көрсеткіштері" бөлімі
Тараулар
Активтер
Қаржыландыру көздері
Персонал
Талаптар
Міндеттемелер
Ақшаның түсуі
Ақшаның кетуі
Активтерді сатып алу (құру)
Дайын өнімнің қалдықтары
Өндіріс жоспары
Негізгі өндірістің шығындары
Қосымша өндіріс
Қосымша шығыстар
Кірістер
Әкімшілік шығыстар
Сыйақылар бойынша шығыстар
Өзге шығыстар
Салық және бюджетке төленетін өзге де төлемдер
Орналасқан жердің алаңы және автокөлік
8.
"Түсіндірме жазба" бөлімі
Тараулар
Есепті кезеңді шолу
Құжаттар
Мақсаттар, міндеттер және түйінді көрсеткіштер
Іске асыру бағдарламасы
Дивидендтер (таза табыстың бір бөлігін тарату)
Қызметтің көрсеткіштері
Инвестициялық (инновациялық) жоспар
Персонал
Ақша
Дайын өнімнің қалдығы
Өндіріс жоспары
Өндіріске арналған шығындар
Кірістер
Әкімшілік шығындар
Сыйақылар бойынша шығындар
Өзге шығындар
Салықтар және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдер
9.
Айналым балансы
Ескерту:
Есеп есептік кезеңдегі қызметтің қорытындыларын ашу үшін мұндай толықтыру орынды болған кезде басқа бөлімдермен, тараулармен, параграфтармен және қосымшалармен толықтырылуы мүмкін.
Есеп бөлімдермен, бөлімдер тараулармен, ал тараулар параграфтармен толықтырылған жағдайда, әрбір қосымша ұсынылатын бөлімнің және (немесе) тараудың және (немесе) параграфтың тиісті белгісі ("бөлім", "тарау", "параграф"), сондай-ақ атауы болуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Паспорт
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган) немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
Атауы
Ақпарат
1
Мекенжай
деректемелер
Заңды
Нақты
2
индекс
3
облыс
4
қала (кент)
5
көше (ықшам аудан)
6
үй
7
кеңсе
8
Байланыс телефондары
9
10
Электрондық мекенжай (e-mail), веб-сайт
11
БСН (бизнес сәйкестендіру нөмірі)
12
КҰЖС бойынша идентификациялық код (Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпы сыныптамасы)
13
ЭҚЖС бойынша қызметтің түрі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптамасы)
14
Тиісті саланың уәкілетті органының атауы
15
Қысқаша тарихы:
сәйкес Ұйым құрылған Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
16
17
18
Қызмет түрлері
(Жарғыға сәйкес)
19
20
21
Әділет органдарында тіркеу
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
22
23
Қайта тіркеу (соңғы)
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
24
25
Табиғи монополияның субъектісі болып табылама
табиғи монополия саласы
26
реттелетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) түрлері
27
Табиғи монополиялар субъектілерінің мемлекеттік тізіліміне қосу негізі
28
Үстем немесе монополиялық жағдайға ие нарық субъектісі болып табылама
Қызметтің түрі
Географиялық шекаралары
29
30
31
32
Табиғат пайдаланушы болып табылама
Табиғат пайдалану құқығына лицензия және (немесе) рұқсат, лицензия және (немесе) рұқсатты берген орган
33
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
34
35
36
Табиғат пайдалану құқығына шешім, шешімді қабылдаған орган (ҚР Үкіметі, СІМ)
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
37
38
39
Табиғат пайдалану құқығына келісімшарт (келісім), келісім жасаған орган
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
40
41
42
Табиғат пайдалану сипаттамасы
тұрақты
уақытша
43
иеліктен шығарылатын
иеліктен шығарылмайтын
44
бастапқы
туынды
45
қайтарымды
қайтарымсыз
46
Жер қойнауын пайдаланушысы болып табылады ма
Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар
Операция түрі
47
Келісім шарт жасаған (рұқсат берген) орган
48
Келісім шарт (рұқсат)
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
49
50
51
Операция түрі
52
Келісім шарт жасаған (рұқсат берген) орган
53
Келісім (рұқсат)
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
54
55
56
Су пайдаланушысы болып табылама
Суды пайдалану құқығына рұқсат, рұқсат берген орган
57
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
58
59
60
Су пайдаланудың сипаттамасы
тұрақты
уақытша
61
алынатын
алынбайтын
62
бастапқы
екіншілік
63
Жер пайдаланушысы болып табылама
Жерді пайдалану құқығына шешім, шешімді қабылдаған орган
64
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
65
66
67
Жер пайдаланушының сипаттамасы
тұрақты
уақытша
68
иеліктен шығарылатын
иеліктен шығарылмайтын
69
бастапқы
екіншілік
70
қайтарымды
қайтарымсыз
71
Орман пайдаланушысы болып табылама
орманды ұзақ мерзімді пайдалану
Орманды пайдалануға тендердің нәтижелері туралы хаттама (келісімшарт), келісім шартты жасаған орган
72
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
73
74
75
орманды уақытша пайдалану
Орман билеті, оны берген орган
76
бастап
күн (КК)
ай (АА)
жыл (ЖЖЖЖ)
77
78
79
Жарғылық капитал, мың теңге
жарғыға сәйкес
80
төленген
81
Акциялар саны
Хабарланған
Орналастырылған
Сатып алынған
82
Барлығы
83
оның ішінде
Жай акциялар
Барлығы
84
оның ішінде
мемлекеттік меншікте
Х
Х
85
жеке меншікте
Х
Х
86
Басым акциялар
Барлығы
87
оның ішінде
мемлекеттік меншікте
Х
Х
88
жеке меншікте
Х
Х
89
Бір акцияның құны мен табыстылығы
бұған дейін кезеңнің фактісі
есептіңк кезеңнің фактісі
90
Бір акцияның құны
91
Бір акцияның табыстылығы
жалпы
92
мемлекетті тапсырысы бойынша және өнімдерді мемлекеттік мекемелерге сатудан түсетін табыстарды есепке алмағанда
93
Бір акция құны өсімінің қарқыны
94
Тіркеушінің мәліметтер
Ұйымдық-құқықтық ынсан
атауы
мекенжай
лицензия
байланыстар
95
берілген күні (КК.АА.ЖЖЖЖ)
нөмірі
Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса)
телефон
96
97
Жарғылық капиталдағы үлесі (ЖШС), %
Барлығы
98
оның ішінде
мемлекеттік меншікте
99
жеке меншікте

108
109
машины и оборудование
110
111
….
_______________            _________________            __________________________
Должность руководителя                  Подпись            Инициалы имени и фамилия
Приложение 3
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Форма
Корпоративная структура
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
Факт отчетного финансового года
Дочерние организации
Организации первого уровня
Организации второго уровня
Организации третьего уровня
Организации четвертого уровня
ОПФ
БИН
наименование
% акций (долей участия)
ОПФ
БИН
наименование
% акций (долей участия)
ОПФ
БИН
наименование
% акций (долей участия)
ОПФ
БИН
наименование
% акций (долей участия)
ОПФ
БИН
наименование
% акций (долей участия)
Количество субъектов квазигосударственного сектора, сформированное Организацией
ОПФ
Дочерние организации
Организации первого уровня
Организации второго уровня
Организации третьего уровня
Организации четвертого уровня
Итого
АО
ТОО
Итого
________________________            __________________            ____________________________
Должность руководителя                  Подпись            Инициалы имени и фамилия
Приложение 4
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Наименование документа, которым утвержден отчет по исполнению Плана развития
Место печати организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
отчетный период
с
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
по
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Раздел "Показатели развития"
Глава "Цели, задачи и ключевые показатели"
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета)
Организация
Цели
Цели
содержание результата
единица измерения
план
корректировка
факт
% выполнения
содержание
содержание
Результат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
конечный
Задача
наименование
Результат
содержание результата
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
конечный
Задача
наименование
Результат
содержание результата
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
прямой
качества (при планировании)
эффективности (при планировании)
________________________            __________________      _____________________
Должность руководителя                  Подпись            Инициалы имени и фамилия
Приложение 5
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Наименование документа, которым утвержден отчет по исполнению Плана развития
Место печати организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
отчетный период
с
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
по
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Раздел "Показатели развития"
Глава "Программа реализации"
Показатели
план
корректировка
факт
% выполнения
№ задачи
Реализуемый продукт
количество
себестоимость единицы реализованной продукции, тысяч тенге
*цена реализации единицы продукции, тысяч тенге
количество
себестоимость единицы реализованной продукции, тысяч тенге
*цена реализации единицы продукции, тысяч тенге
количество
себестоимость единицы реализованной продукции, тысяч тенге
*цена реализации единицы продукции, тысяч тенге
количество
себестоимость единицы реализованной продукции, тысяч тенге
*цена реализации единицы продукции, тысяч тенге
Наименование
единица измерения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Х
Х
___________________________________________      ________            _______________
Должность руководителя исполнительного органа       Подпись             Инициал имени
и фамилия
Примечание: * - если цена реализации выражается в процентах, например, предоставление кредитов, в столбцах "* цена, тысяч тенге" цена размещения указывается с округлением до сотых с указанием знака "%"
Приложение 6
к Правилам разработки и
представления отчетов по
исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных
предприятий, утвержденным
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248

108
109
машиналар мен жабдық
110
111
___________________________________            ________      ____________________
Атқарушы орган басшысының лауазымы            Қолы            Аты-жөні және тегі
Ұйымның мөрінің орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Корпоративтік құрылым
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган) немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
Ағымдағы қаржылық жылды бағалау
Еншілес ұйымдар
Бірінші деңгейлі ұйымдар
Екінші деңгейлі ұйымдар
Үшінші деңгейлі ұйымдар
Төртінші деңгейлі ұйымдар
ҰҚН
БСН
атауы
% акциялар (қатысу үлестері)
ҰҚН
БСН
атауы
% акциялар (қатысу үлестері)
ҰҚН
БСН
атауы
% акциялар (қатысу үлестері)
ҰҚН
БСН
атауы
% акциялар (қатысу үлестері)
ҰҚН
БСН
атауы
% акциялар (қатысу үлестері)
Ұйыммен құрылған, квазимемлекеттік секторындағы субъектердің көлемі
ҰҚН
Еншілес ұйымдар
Бірінші деңгейлі ұйымдар
Екінші деңгейлі ұйымдар
Үшінші деңгейлі ұйымдар
Төртінші деңгейлі ұйымдар
Итого
АҚ
ЖШС
Жиыны
___________________________________            ________      ____________________
Атқарушы орган басшысының лауазымы            Қолы            Аты-жөні және тегі
Ұйымның мөрінің орны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Бекітілген
дан
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын орындау бойынша есеп бекітілген құжаттың атауы
Ұйымның мөрін қою орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыдандырылатын атқарушы орган) немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
есептік кезең
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
дейін
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
"Даму көрсеткіштері" бөлімі "Мақсаттар, міндеттер және басты көрсеткіштер" тарауы
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыдандырылатын атқарушы орган)
Ұйым
мақсаттар
мақсаттар
нәтиженің мазмұны
өлшем бірлігі
жоспар
түзету
факт
орындалу %
мазмұн
содержание
нәтиже
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
соңғы
Міндет
атауы
нәтиже
нәтиженің мазмұны
тікелей
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
тікелей
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
тікелей
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
соңғы
Міндет
атауы
нәтиже
нәтиженің мазмұны
тікелей
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
тікелей
сапа (жоспарлаған кезде)
тиімділік (жоспарлаған кезде)
___________________________________            ________      ____________________
Атқарушы орган басшысының лауазымы            Қолы            Аты-жөні және тегі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Бекітілген
дан
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын орындау бойынша есеп бекітілген құжаттың атауы
Ұйымның мөрін қою орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыдандырылатын атқарушы орган) немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
есептік кезең
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
дейін
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
"Даму көрсеткіштері" бөлімі "Іске асыру бағдарламасы" тарауы
Көрсеткіштер
жоспар
түзету
факт
орындалу %
№ міндет
Сатылатын өнім
саны
сатылған өнім бірлігінің өзіндік құны, мың теңге
*сатылған өнім бірлігінің құны, мың теңге
саны
сатылған өнім бірлігінің өзіндік құны, мың теңге
*сатылған өнім бірлігінің құны, мың теңге
саны
сатылған өнім бірлігінің өзіндік құны, мың теңге
*сатылған өнім бірлігінің құны, мың теңге
саны
сатылған өнім бірлігінің өзіндік құны, мың теңге
*сатылған өнім бірлігінің құны, мың теңге
Атауы
өлшем бірлігі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Х
Х
Атқарушы орган басшысының лауазымы            Қолы                  Аты-жөні және тегі
Ескерту: * - сату бағасы пайызбен берілсе, мысалы, несиелерді ұсыну, бағандарда "* бағасы, мың теңге" тапсыру бағасы жүздеген белгіге дейін бөлшектей отырып "%" белгісін қою
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң 2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
6-қосымша
Нысан

Приложение 28-1
к Правилам разработки и
представления отчетов
по исполнению планов развития
контролируемых государством
акционерных обществ,
товариществ с ограниченной
ответственностью и
государственных предприятий,
утвержденным приказом
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Сноска. Правила дополнены приложением 28-1 в соответствии с приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 23.02.2018 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Наименование документа, которым утвержден отчет по исполнению Плана развития
Место печати организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
отчетный период
с
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
по
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
единица измерения
тысяч тенге
Раздел "Показатели отчетного года"
Глава "Занимаемая площадь и автотранспорт"
№ п/п
Наименование показателей
единица измерения
план
корректировка
факт
% выполнения
1
2
3
4
5
6
7
1
Общая площадь, занимаемая административным персоналом
квадратный метр
в том числе арендуемая
квадратный метр
2
Штатная численность административного персонала
единица
3
Площадь, рассчитанная в соответствии с утвержденными нормами площадей для размещения административного персонала
квадратный метр
4
Всего расходы по аренде помещений, занимаемыми административным персоналом за год
тысяч тенге
5
Общее количество служебных автомобилей для административного персонала
единица
в том числе арендуемые
единица
6
Количество служебных автомобилей для административного персонала по нормативу положенности в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года № 145 "Об определении механизма проведения мониторинга административных расходов государственных предприятий, акционерных обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, и товариществ с ограниченной ответственностью, размеры государственных долей участия в которых позволяют государству определять решения общего собрания участников, с целью их оптимизации"
единица
7
Всего расходы по аренде автомобилей для административного персонала
тысяч тенге
_______________________________ __________ _______________________
Должность руководителя      Подпись      Фамилия, имя и отчество
исполнительного органа                        (при его наличии)
Приложение 29
к Правилам разработки и представления отчетов
по исполнению планов развития контролируемых
государством акционерных обществ, товариществ
с ограниченной ответственностью и государственных
предприятий, утвержденным приказом
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 248
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
Наименование документа, которым утвержден отчет по
исполнению Плана развития                               Место печати
организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли (исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета) либо аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Организация
организационно-правовая форма
название
отчетный период
с
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
по
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
единица измерения
тысяч тенге
Оборотный баланс Организации
№ п/п
Подраздел
Группа счетов
Сальдо на начало отчетного периода
Обороты
Сальдо на конец отчетного периода
номер
наименование
номер
наименование
Д-т
К-т
Д-т
К-т
Д-т
К-т
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Раздел 1 "Краткосрочные активы", итого по разделу
2

28-1-қосымша
Нысан
Ескерту. Қағида 28-1-қосымшамен толықтырылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 23.02.2018 № 73 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бекітілген:
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын орындау бойынша есеп бекітілген құжаттың атауы
Ұйымның мөрін қою орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыдандырылатын атқарушы орган) не аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
есепті кезең
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
дейін
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
өлшем бірлігі
мың теңге
"Есептік кезеңнің көрсеткіштері" бөлімі "Орналасқан жердің алаңы және автокөлік" тарауы
р/с №
Көрсеткіштердің атаулары
өлшем бірлігі
жоспар
түзету
факт
орындалу
1
2
3
4
5
6
7
1
Әкімшілік персонал орналасқан жердің алаңы
шаршы метр
оның ішінде жалға алынып отырғаны
шаршы метр
2
Әкімшілік персоналдың штат саны
бірлігі
3
Әкімшілік персоналды орналастыру үшін алаңдардың бекітілген нормаларына сәйкес есептелеген алаң
шаршы метр
4
Бір жылда әкімшілік персонал орналасқан үй-жайларды жалға алу бойынша барлық шығыстар
мың теңге
5
Әкімшілік персоналға арналған қызметтік көліктің жалпы саны
бірлігі
оның ішінде жалға алынғаны
бірлігі
6
"Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындарды, акционерлік қоғамдарды және олардағы мемлекеттік қатысу үлестерінің мөлшері қатысушылардың жалпы жиналысының шешімін анықтауға мемлекетке мүмкіндік беретін жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді оңтайландыру мақсатымен олардың әкімшілік шығыстарының мониторингін жүргізу тетігін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 ақпандағы № 145 қаулысына сәйкес әкімшілік персоналға арналған қызметтік көліктің нормативтік тиістілік бойынша саны
бірлігі
7
Әкімшілік персонал үшін автомобильдерді жалға алу бойынша барлық шығыстар
мың теңге
__________________________________      _______      _____________________________ Атқарушы орган басшысының лауазымы      Қолы             Тегі, аты және әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрiнiң
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 248 бұйрығымен бекітілген
Мемлекет бақылайтын
акционерлік қоғамдардың,
жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің және
мемлекеттік кәсіпорындардың
даму жоспарларының
орындалуы бойынша есептерді
әзірлеу және ұсыну
қағидаларына
29-қосымша
Нысан
Бекітілген:
бастап
күн
КК
ай
жыл
жыл
АА
ЖЖЖЖ
ГГГГ
Даму жоспарын орындау бойынша есеп бекітілген құжаттың атауы
Ұйым мөрінің орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыдандырылатын атқарушы орган) немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
есептік кезең
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
дейін
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
өлшем бірлігі
мың теңге
Ұйымның айналым теңгерімі
р/с
Кіші бөлім
Шоттар тобы
Есептік кезеңнің басындағы сальдо
Айналымдар
Есептік кезеңнің сонындағы сальдо
нөмір
атауы
нөмір
атауы
Д-т
К-т
Д-т
К-т
Д-т
К-т
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
"Қысқа мерзімді активтер" 1-бөлімі, бөлім бойынша барлығы
2