Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений ведомств Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 251. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2015 года № 11031. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Министра финансов Республики Казахстан от 21 мая 2019 года № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК Министра финансов РК от 21.05.2019 № 470 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы площадей для специфических помещений ведомств Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2015 года № 251
Натуральные нормы
площадей для специфических помещений ведомств
Министерства финансов Республики Казахстан
п/п
Наименование помещения
Единица
измерения
Площадь
помещения
1
2
3
4
Специфические помещения для органов государственных доходов
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и
департаменты государственных доходов по областям, городам Астана и Алматы,
таможня "Достык"
1.
Помещение для хранения оружия, боеприпасов, взрывчатых веществ, специальных и химических средств (на 1 аттестованного сотрудника)
кв.м
0,2
2.
Помещение для размещения дежурной части
кв.м
36
3.
Помещение для временного содержания задержанных лиц
кв.м
18
4.
Кабинет для ведения допроса подследственных
кв.м
18
5.
Помещение для хранения вещественных доказательств
кв.м
36
6.
Центр приема и обработки информации:
Управления государственных доходов по городам: Кокшетау, Актобе, Талдыкорган, Атырау, Усть-Каменогорск, Тараз, Уральск, Кызылорда, Костанай, Актау, Павлодар, Петропавловск
кв.м

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ведомстволарының ерекше үй-жайлары үшін алаңдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 251 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 мамырда № 11031 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 470 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 21.05.2019 № 470 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ведомстволарының ерекше үй-жайлары үшін алаңдардың заттай нормасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуден өткеннен кейін оны күнтізбелік он күн ішінде мерзiмдi баспа басылымдарында және "Әділет" құқықтық-ақпараттық жүйесіне ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді.
Министр
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 251 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ведомстволарының
ерекше үй-жайлары үшін алаңдарының заттай нормалары
№ р/с
Үй-жайлардың атауы
Өлшем бірлігі
Үй-жайлар дың алаңы
1
2
3
4
Мемлекеттік кірістер органдары үшін ерекше үй-жайлар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті және облыстық, Астана, Алматы қалалары, "Достық" Кедені бойынша мемлекеттік кірістер департаменттері
1.
Қару-жарақ, оқ-дәрілерді, жарылғыш заттарды, арнайы және химиялық құралдарды сақтауға арналған үй-жай (1 аттестатталған қызметкерге)
шаршы.м
0,2
2.
Кезекші бөлімді орналастыруға арналған үй-жай
шаршы.м
36
3.
Ұсталған адамдарды уақытша ұстауға арналған үй-жай
шаршы.м
18
4.
Тергеудегілерден жауап алуды жүргізу бөлмесі
шаршы.м
18
5.
Заттай дәлелдемелерді сақтауға арналған үй-жай
шаршы.м
36
6.
Ақпараттарды қабылдау және өңдеу орталықтары:
Көкшетау, Ақтөбе, Талдықорған, Атырау, Өскемен, Тараз, Орал, Қызылорда, Қостанай, Ақтау, Павлодар, Петропавл қалалары бойынша мемлекеттік кірістер басқармалары
шаршы.м