Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 535. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2015 года № 11420. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 514.
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 05.10.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Государственной регистрации транспортных средств городского рельсового транспорта".
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Асавбаев А.А.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Е.Досаев
14 мая 2015 года
Утвержден
приказом Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года № 535
Стандарт государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта"

"Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 535 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 маусымда № 11420 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 514 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 05.10.2020 № 514 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті (Ә.А. Асавбаев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімдік баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛГЕН":
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_________________ Е. Досаев
2015 жылғы 14 мамыр
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2015 жылғы 30 сәуірдегі
№ 535 бұйрығымен
бекітілген
"Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

Сноска. Стандарт в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 02.09.2019 № 686 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами городов Алматы, Павлодара, Усть-Каменогорска и Темиртау (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения на портал – 2 (два) рабочих дня.
Услугодатель в течение 1 (одного) рабочего дня с момента получения документов проверяют полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель отказывает в рассмотрении заявления.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная.
6. Результат оказания государственной услуги: свидетельство о государственной регистрации транспортных средств городского рельсового транспорта согласно приложению 1 настоящего стандарта государственной услуги и (или) извещения об исключении транспортных средств городского рельсового транспорта из реестра транспортных средств городского рельсового транспорта, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
На портале результат оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается на платной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
Сбор за государственную регистрацию свидетельства транспортных средств городского рельсового транспорта взимается в порядке и размере, установленных Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и составляет 0,25 месячного расчетного показателя (далее – МРП), действующего на дату оплаты сбора.
Оплата суммы регистрационного сбора в бюджет осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, или через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП).

Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 02.09.2019 № 686 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Алматы, Павлодар, Өскемен және Теміртау қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері портал арқылы жүгінген сәттен бастап - 2 (екі) жұмыс күні.
Көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды алған сәттен бастап 1 (бір) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық еместігі фактісі анықталған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қараудан бас тартады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық түрде.
6. Мемлекет қызмет көрсету нәтижесі: осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1-қосымшасына сәйкес қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын тiркеу туралы куәлік және (немесе) қалалық рельстік көліктің көлік құралдары тізілімінен қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын шығару туралы хабарлама беру осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің нысаны: электрондық түрде.
Порталда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен қол (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) ақылы негізде көрсетіледі.
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тiркеу куәлігі үшін алым "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен және мөлшерде төленеді және алымды төлеу күнінде қолданыстағы 0,25 айлық есептік көрсеткішті құрайды (бұдан әрі - АЕК).
Тіркеу алымының сомасын бюджетке төлеу екінші деңгейдегі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар арқылы қолма-қол және қолма-қол ақшасыз нысанда, немесе "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрi - ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.

8. График работы на портале – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя на портале:
1) заявление по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) электронная копия документа, подтверждающего право собственности;
3) электронная копия технического паспорта (формуляр) завода-изготовителя на каждую единицу транспортного средства городского рельсового транспорта.
Для исключения транспортных средств городского рельсового транспорта:
1) электронная копия заявления в произвольной форме;
2) электронная копия акта о списании либо документа о повреждении, отчуждения транспортных средств городского рельсового транспорта с последующим вывозом для использования за пределами Республики Казахстан.
Сведения о документе, удостоверяющего личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о государственной регистрации индивидуального предпринимателя о регистрации (перерегистрации) транспортных средств городского рельсового транспорта, подтверждающий уплату регистрационного сбора, в случае оплаты через ПШЭП, услугодатель получает из соответствующих информационных систем через шлюз "электронного правительства".
При подаче услугополучателем всех необходимых документов через портал – в "личном кабинете" услугополучателя отображаются статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
10. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным Правилами государственной регистрации транспортных средств городского рельсового транспорта, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 49 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11420);

8. Порталда жұмыс кестесі - жөндеу жұмыстарының жүргізілуіне байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінішті мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күнінде жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету үшін портал арқылы жүгінген кезде қажетті құжаттардың тізбесі:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) меншік құқығын растайтын құжаттың электрондық көшірмесі;
3) дайындаушы зауыттың қалалық рельстік көліктің көлік құралдарының әрбір бірлігіне техникалық паспортының (формулярының) электрондық көшірмесі.
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын шығару үшін:
1) еркін нысандағы өтініштің электрондық көшірмесі;
2) қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын есептен шығару туралы актінің не закымдануы туралы, Қазақстан Республикасының шегінен тыс пайдалану үшін әкете отырып, сату туралы құжаттың электрондық көшірмесі.
Жеке басты растайтын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы, қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын тіркеу (қайта тіркеу) туралы, ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда, тіркеу алымының төленгенiн растайтын құжат туралы мәліметті көрсетілетін қызметті беруші "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде - көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту негіздері:
1) көрсетілетін мемлекеттік қызмет алу үшін көрсетілетін қызметті алушының ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті, ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 49 бұйрығымен бекітілген Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу қағидаларымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10407 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;

3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги.
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц, по вопросам оказания государственных услуг:
жалоба подается на имя руководителя услугодателя, либо на имя руководителя соответствующего местного исполнительного органа (далее – акимат) по адресам, указанным в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба принимается в письменной форме по почте или в электронном виде либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, или акимата, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону единого контакт-центра: 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
В жалобе:
физического лица – указываются его фамилия, имя, а также по желанию отчество (при наличии), почтовый адрес;
юридического лица – его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение должно быть подписано услугополучателем.
12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги оказываемой в электронной форме

3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты заңды күшіне енген сот шешімінің бар болуы, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға байланысты арнаулы құқығынан айырылды.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану тәртібі
11. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, іс-әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану:
шағым осы мемлекеттік қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына не тиісті жергілікті атқарушы орган (бұдан әрі - әкімдік) басшысының атына беріледі.
Шағым жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электрондық түрде немесе көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы жұмыс күндері қолма-қол беріледі.
Шағымның қабылданғанын растау шағымды қабылдаған адамның тегі және аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орнын көрсете отырып оны көрсетілетін қызметті берушінің немесе әкімдіктің кеңсесінде тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) болып табылады.
Портал арқылы жүгінген кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс-орталығының 1414 телефоны арқылы алуға болады.
Шағымды портал арқылы жіберген кезде көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетінен" шағым туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті беруші шағымды өңдеген кезде жаңартылып отырады (жеткізу, тіркеу, орындау туралы белгі, шағымды қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап).
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
Шағымда:
жеке тұлғаның - тегі, аты, сондай-ақ, қалауы бойынша әкесінің аты (бар болған кезде), пошталық мекенжайы көрсетіледі;
заңды тұлғаның - атауы, пошталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Шағымға көрсетілетін қызметті алушының қол қоюға тиіс.
12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Электрондық нысанда мемлекеттік қызметті көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар

13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на портале (в разделе "Государственные услуги").
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
15. Информацию о порядке оказания государственной услуги также можно получить по телефону единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной регистрации
транспортных средств
городского рельсового транспорта
Форма
____________________________________________
____________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от __________________________________________
(наименование организации, юридический адрес или фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица, дата рождения, домашний адрес, телефон) (сведения об услугополучателе автоматически подтягиваются через государственную базу данных "Физические лица" или государственную базу данных "Юридические лица")
Заявление
Прошу зарегистрировать транспортные средства городского рельсового транспорта, принадлежащие на праве ____________________________________________________________________,
(собственности, имущественного найма, аренды или лизинга)
в количестве ___ единиц.
Адрес:
город _______________, улица ____________________
индивидуальный идентификационный номер, бизнес идентификационный номер: ____________________________
контактные телефоны (факс), ________________
Перечень прилагается на ___ листах.
Приложение 2
к стандарту государственной регистрации
транспортных средств
городского рельсового транспорта
Форма
____________________________________________
____________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о государственной регистрации транспортных средств
городского рельсового транспорта
Настоящее свидетельство выдано в соответствии с Законом Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан"
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(полное наименование владельца, фамилия, имя, отчество (при наличии) находящегося на праве,
___________________________________________________________________
(указать права на транспортные средства городского рельсового транспорта) и подтверждает государственную регистрацию транспортных средств городского рельсового транспорта
___________________________________________________________________
заводской номер ____________________________________________________
инвентарный номер _________________________________________________
секция ____________________________________________________________
год постройки __________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи "___" _________ 20___ год.
Должностное лицо местного исполнительного органа ____________________

13. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары порталда ("Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде) орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсетудің мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны арқылы да алуға болады.
Қалалық рельстік көліктің
көлік құралдарын мемлекеттік
тіркеу стандартына
1-қосымша
Нысан
________________________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
________________________________________________________________________________
(ұйым атауы, заңды тұлғаның атауы немесе жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) туған күні, үй мекенжайы, телефоны)
Өтініш
________________________________________________________________________________
(меншік, мүліктік жалдау, жалға алу немесе лизинг) құқығында тиесілі қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын тіркеуді сұраймын.
Мекенжайы:
__________________________ қаласы____________________________ көшесі
жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі: __________________________
байланыс телефондары (факс)________________________________________________
Тізбе __________________________________________________ парақта қоса беріледі.
Қалалық рельстік көліктің
көлік құралдарын мемлекеттік
тіркеу стандартына
2-қосымша
Нысан
_____________________________________________
_____________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу туралы
КУӘЛІК
Осы куәлік "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес
________________________________________________________________________________
(қалалық рельстік көліктің көлік құралдарына құқықтар көрсетілсін) құқығындағы
________________________________________________________________________________
(иесінің толық атауы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) берілді және
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
қалаалық рельстік көліктің көлік құралдарының мемлекеттік тіркелгенін растайды.
зауыттық нөмірі ____________________________________________________________
мүкәммалдық нөмірі ________________________________________________________
секциясы __________________________________________________________________
жасалған жылы
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Берілген күні 20___жылғы "___"_______
Жергілікті атқарушы органның лауазымды адамы _______________________________