Об утверждении Правил частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 июня 2015 года № 4-1/549. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2015 года № 12015. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 4-6/1112.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 24.12.2015 № 4-6/1112 (вступает в силу со 02.01.2016).
В соответствии с подпунктом 32-3) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
23 июня 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Е. Досаев
4 августв 2015 года
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 19 июня 2015 года № 4-1/549
Правила
частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка

Астықты қайта өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 4-1/549 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 3 қыркүйекте № 12015 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-6/1112 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.12.2020 № 4-6/1112 (Осы бұйрық 2016 жылғы 2 қаңтардан бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
"Астық туралы" 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 32-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Астықты қайта өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 23 маусым
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2015 жылғы 4 тамыз
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 4-1/549 бұйрығымен
бекітілген
Астықты қайта өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында
олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік
тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу қағидалары

1. Общие положения
1. Настоящие Правила частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка (далее - Правила) определяют порядок частичного возмещения зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка за счет и в пределах средств, предусмотренных в местном бюджете областей, города республиканского значения и столицы на соответствующий финансовый год по соответствующей бюджетной программе на частичное возмещение зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка.
2. Средства на частичное возмещение зерноперерабатывающим организациям стоимости приобретаемого ими зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов (далее - средства на частичное возмещение) предназначаются для стабилизации цен на муку и хлеб.
3. Средства на частичное возмещение выплачиваются зерноперерабатывающим организациям, определенным местным исполнительным органом области, города республиканского значения и столицы на тендерной основе.
Обязательным условием допуска к участию в тендере по определению зерноперерабатывающих организаций для реализации зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка должно являться принятие зерноперерабатывающими организациями обязательств по целевому использованию реализуемого зерна.
4. Агент по управлению государственными ресурсами зерна (далее - агент) заключает с зерноперерабатывающими организациями договоры по форме, утвержденной приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 197 "Об утверждении типовой формы договора поставки зерна из государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка между агентом и зерноперерабатывающей организацией" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6191), на условиях стопроцентной предварительной оплаты.
5. Агент осуществляет поставку зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерноперерабатывающим организациям после надлежащего исполнения ими обязательств по стопроцентной предварительной оплате зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов.

1. Жалпы ережелер
1. Осы Астықты қайта өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) астық өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеуге арналған тиісті бюджеттік бағдарлама бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың тиісті қаржы жылына арналған жергілікті бюджетінде көзделген қаражат есебінен және шегінде астық өңдеу ұйымдарына ішкі нарықты реттеу мақсатында олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеу тәртібін айқындайды.
2. Астық өңдеу ұйымдарына олар сатып алатын мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстары астығының құнын ішінара өтеуге арналған қаражат (бұдан әрі - ішінара өтеуге арналған қаражат) ұн мен нанның бағаларын тұрақтандыруға арналады.
3. Ішінара өтеуге арналған қаражат облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органы тендерлік негізде айқындаған астық өңдеу ұйымдарына төленеді.
Астық өңдеу ұйымдарының өткізілетін астықты мақсатты пайдалану жөнінде міндеттемелер қабылдауы ішкі нарықты реттеу мақсатында мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығын сату үшін астық өңдеу ұйымдарын айқындау жөніндегі тендерге қатысуға жіберудің міндетті шарты болып табылуға тиіс.
4. Мемлекеттік астық ресурстарын басқару жөніндегі агент (бұдан әрі - агент) астық өңдеу ұйымдарымен алдын ала жүз пайыз төлем жасау шартымен "Агент пен астықты қайта өңдеу ұйымы арасындағы ішкі нарықты реттеу мақсатында мемлекеттік сатылатын және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстарынан астық жеткізу шартының үлгі нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 197 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6191 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген нысан бойынша шарттар жасасады.
5. Агент астық өңдеу ұйымдарына мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарының астығына алдын ала жүз пайыз төлем жасау бойынша міндеттемелерін тиісінше орындағаннан кейін оларға мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарының астығын жеткізуді жүзеге асырады.

6. В реализационную стоимость зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов входят закупочная цена, расходы по хранению зерна, комиссионное вознаграждение агента.
7. Размер средств на частичное возмещение определяется исходя из разницы между рыночной ценой 1 тонны зерна и ценой 1 тонны зерна, обеспечивающей производство муки и хлеба по цене, доступной для социально уязвимых слоев населения.
2. Порядок выплаты средств на частичное возмещение
8. Для получения средств на частичное возмещение зерноперерабатывающие организации ежемесячно до 10 числа представляют в Управление сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы:
1) заявку на получение средств на частичное возмещение стоимости приобретенного зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка (далее - заявка) по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) копии актов поставки агентом зерна в зерноперерабатывающие организации, приходно-кассовые ордера, платежные поручения банка;
3) нотариально заверенные копии договоров поставки зерна из государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов, заключенных с агентом.
9. Управление сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы:
1) по мере поступления документов, указанных в пункте 8 настоящих Правил, в течение трех рабочих дней с момента поступления проверяет представленные документы;
2) в случае поступления от зерноперерабатывающей организации заявки с приложением неполного перечня документов, указанных в пункте 8 настоящих Правил, возвращает заявку в течении трех рабочих дней на доработку;
3) ежедекадно, составляет и утверждает сводный акт по объемам фактической реализации зерноперерабатывающим организациям зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
4) по утвержденным сводным актам по объемам фактической реализации зерноперерабатывающим организациям зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов, на основе указанных в них объемов и размера средств на частичное возмещение, установленного в соответствии с пунктом 7 настоящих Правил, определяет объемы причитающихся бюджетных средств;
5) в пределах установленных для каждой зерноперерабатывающей организации объемов фактической реализации зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов составляет сводную ведомость для выплаты средств на частичное возмещение стоимости приобретенного зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов в целях регулирования внутреннего рынка по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам;

6. Мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстары астығының өткізу құнына сатып алу бағасы, астықты сақтау жөніндегі шығыстар, агенттің комиссиялық сыйақысы кіреді.
7. Ішінара өтеуге арналған қаражат мөлшері 1 тонна астықтың нарықтық бағасы мен халықтың әлеуметтік осал топтары үшін қолжетімді баға бойынша ұн және нан өндіруді қамтамасыз ететін 1 тонна астық бағасы арасындағы айырмашылыққа сүйене отырып айқындалады.
2. Ішінара өтеуге арналған қаражатты төлеу тәртібі
8. Ішінара өтеуге арналған қаражатты алу үшін астық өңдеу ұйымдары ай сайын, 10-күнге дейін облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ауыл шаруашылығы басқармасына:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ішкі нарықты реттеу мақсатында сатып алынған мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары астығының құнын ішінара өтеуге қаражат алуға арналған өтінімді (бұдан әрі - өтінім);
2) агенттің астық өңдеу ұйымдарына астықты жеткізу актілерінің көшірмелерін, кассалық кіріс ордерлерін, банктің төлем тапсырмаларын;
3) мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарынан астық жеткізуге агентпен жасалған шарттардың нотариалдық куәландырылған көшірмелерін ұсынады.
9. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ауыл шаруашылығы басқармасы:
1) осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген құжаттардың келіп түсуіне қарай, ұсынылған құжаттарды келіп түскен сәтінен бастап үш жұмыс күні ішінде тексереді;
2) астық өңдеу ұйымынан осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес тізімі қоса берілген өтінім келіп түскен жағдайда, өтінімді үш жұмыс күні ішінде қайта пысықтауға қайтарады;
3) онкүндік сайын, астық өңдеу ұйымдарына мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстары астығының нақты өткізілген көлемі бойынша жиынтық актіні осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасайды және бекітеді;
4) астық өңдеу ұйымдарына мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстары астығының нақты өтікізілген көлемі жөніндегі бекітілген жиынтық акт бойынша оларда көрсетілген ішінара өтеуге арналған қаражаттың осы Қағидалардың 7-тармағына сәйкес белгіленген көлемі мен мөлшері негізінде тиесілі бюджет қаражатының көлемін анықтайды;
5) әрбір астық өңдеу ұйымы үшін мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарының астығын өткізудің нақты белгіленген көлемінің шегінде осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарынан ішкі нарықты реттеу мақсатында сатып алынған астықтың құнын ішінара өтеуге қаражат төлеуге арналған жиынтық ведомость жасайды;

6) обеспечивает выплату средств на частичное возмещение зерноперерабатывающим организациям не позднее десяти календарных дней с момента подачи зерноперерабатывающими организациями соответствующей заявки с приложением документов, указанных в пункте 8 настоящих Правил.
10. Перечисление причитающихся бюджетных средств на частичное возмещение на банковские счета зерноперерабатывающих организаций осуществляется Управлением сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам бюджетной программы, путем представления в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате в 2-х экземплярах и счетов к оплате.
11. Управление сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным, и не позднее 25 декабря соответствующего года представляет в акимат области, города республиканского значения и столицы информацию об объемах выплаченных средств на частичное возмещение.
12. Управление сельского хозяйства области, города республиканского значения и столицы обеспечивает контроль за целевым использованием зерноперерабатывающими организациями зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов, а также за соблюдением зерноперерабатывающими организациями предельного уровня цен на муку, произведенную из зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов.
Приложение 1
к Правилам частичного возмещения
зерноперерабатывающим
организациям стоимости
приобретаемого ими зерна
государственных реализационных
и государственных стабилизационных
ресурсов зерна в целях регулирования
внутреннего рынка
Форма
Заявка
на получение средств на частичное возмещение стоимости
приобретенного зерна государственных реализационных и
государственных стабилизационных ресурсов зерна
в целях регулирования внутреннего рынка
1. __________________________________, действующая на основании
(зерноперерабатывающая организация)
_____________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице первого руководителя _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
настоящим просит выделить средства на частичное возмещение стоимости
приобретенного зерна государственных реализационных и государственных
стабилизационных ресурсов в количестве ________ тонн.
2. Краткое описание цели использования ______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

6) астық өңдеу ұйымдары осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген құжаттармен қоса тиісті өтінімді берген сәттен бастап күнтізбелік он күннен кешіктірмей, астық өңдеу ұйымдарына ішінара өтеуге арналған қаражат төлеуді қамтамасыз етеді.
10. Астық өңдеу ұйымдарының банктік шоттарына тиесілі ішінара өтеуге арналған бюджет қаражатын аударуды облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ауыл шаруашылығы басқармасы бюджеттік бағдарлама төлемдері бойынша дербес қаржыландыру жоспарларына сәйкес аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлеуге берілетін шоттардың тізілімін 2 данада және төлеуге берілетін шоттарды ұсыну жолымен жүзеге асырады.
11. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ауыл шаруашылығы басқармасы есептік айдан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей және тиісті жылдың 25 желтоқсанынан кешіктірмей облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың әкімдігіне төленген ішінара өтеуге арналған қаражаттың көлемі туралы ақпаратты ұсынады.
12. Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың Ауыл шаруашылығы басқармасы астық өңдеу ұйымдарының мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстары астығының мақсатты пайдаланылуын, сондай-ақ астық өңдеу ұйымдарының мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарының астығынан өндірілген ұн бағасының шекті деңгейін сақтауын бақылауды қамтамасыз етеді.
Астықты қайта өңдеу ұйымдары
ішкі нарықты реттеу мақсатында
сатып алатын мемлекеттік өткізілетін
және мемлекеттік тұрақтандыру астық
ресурстары астығының құнын оларға
ішінара өтеу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Ішкі нарықты реттеу мақсатында сатып алынған мемлекеттік
өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру астық ресурстары
астығының құнын ішінара өтеуге қаражат алуға арналған
өтінім
1. __________________________________________________________________
(құрылтай құжаты)
негізінде әрекет ететін _____________________________________________
(астық өңдеу ұйымы)
атынан бірінші басшы ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған жағдайда),
лауазымы)
осымен мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру
ресурстарынан _________ тонна көлемде сатып алынған астықтың құнын
ішінара өтеуге қаражат бөлуді сұрайды.
2. Пайдалану мақсатының қысқаша сипаттамасы:
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________

3. К заявке прилагаются:
копии счета-фактуры, платежных документов;
справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Юридический адрес и банковские реквизиты:
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись, печать (при
наличии))
Приложение 2
к Правилам частичного возмещения
зерноперерабатывающим
организациям стоимости
приобретаемого ими зерна
государственных реализационных и
государственных стабилизационных
ресурсов зерна в целях регулирования
внутреннего рынка
Форма
Утверждаю
Руководитель Управления
сельского хозяйства
___________________________
___________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии), подпись, печать)
"___" ________ 20 ___ года
Сводный акт
по объемам фактической реализации зерноперерабатывающим
организациям зерна государственных реализационных и
государственных стабилизационных ресурсов
за период с "___" ________ по "___" ________ 20 ___ года
Наименование зерноперерабатывающей организации
Фактически приобретено зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов, тонн
с начала года
за период _____
1
2
Итого
______________________________________ ______________________________
(Должность ответственного исполнителя) (фамилия, имя, отчество (при
его наличии)
Приложение 3
к Правилам частичного возмещения
зерноперерабатывающим
организациям стоимости
приобретаемого ими зерна
государственных реализационных и
государственных стабилизационных
ресурсов зерна в целях регулирования
внутреннего рынка
Форма
Утверждаю
Руководитель Управления
сельского хозяйства
___________________________
___________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии), подпись, печать)
"__" ________ 20 ___ года
Сводная ведомость
для выплаты средств на частичное возмещение стоимости
приобретенного зерна государственных реализационных и
государственных стабилизационных ресурсов
в целях регулирования внутреннего рынка
за период с "___" ________ по "___" ________ 20 ___ года
Наименование зерноперерабатывающей организации
Фактически приобретено зерна государственных реализационных и государственных стабилизационных ресурсов, тонн
Причитающаяся сумма средств на частичное возмещение с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы, тенге
Подлежит к оплате,тенге
с начала года
за период _______
1
2
Итого
______________________________________ ______________________________
(Должность ответственного исполнителя) (фамилия, имя, отчество (при
его наличии)

3. Өтінімге мыналар қоса беріледі:
шот-фактураның, төлем құжаттарының көшірмесі;
нөмірін көрсете отырып, банктік шоттың бар-жоғы туралы банк анықтамасы.
Құқықтық мекенжайы және банктік деректемелері:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған жағдайда), қолы, мөрі (бар
болған жағдайда))
Астықты қайта өңдеу ұйымдары
ішкі нарықты реттеу мақсатында
сатып алатын мемлекеттік өткізілетін
және мемлекеттік тұрақтандыру астық
ресурстары астығының құнын оларға
ішінара өтеу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Бекітемін
_________________________ Ауыл
шаруашылығы басқармасының
бастығы
______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол бар болған жағдайда),
қолы, мөрі)
20 __ жылғы "___" _________
20 ___ жылғы "___" ____________ - 20 ___ жылғы "___" _________
аралығындағы кезең үшін астық өңдеу ұйымдарына
мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру
ресурстары астығының нақты өткізілген көлемі бойынша
жиынтық акт
Астық өңдеу ұйымының атауы
Мемлекеттік өткізілген және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарынан нақты сатып алынған астық, тонна
жыл басынан бастап
__________
кезеңі үшін
1
2
Жиыны
__________________________________ _______________________________
(жауапты орындаушының лауазымы) (тегі, аты, әкесінің аты (ол бар
болған жағдайда)
Астықты қайта өңдеу ұйымдары
ішкі нарықты реттеу мақсатында
сатып алатын мемлекеттік өткізілетін
және мемлекеттік тұрақтандыру астық
ресурстары астығының құнын оларға
ішінара өтеу қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Бекітемін
__________________________ Ауыл
шаруашылығы басқармасының бастығы
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар
болған жағдайда), қолы, мөрі)
20 __ жылғы "___" _________
20 ___ жылғы "___" ___________ - 20 ___ жылғы "___" _________
аралығындағы кезең үшін мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік
тұрақтандыру ресурстарынан ішкі нарықты реттеу мақсатында сатып
алынған астықтың құнын ішінара өтеуге қаражат
төлеуге арналған жиынтық ведомость
Астық өңдеу ұйымының атауы
Мемлекеттік өткізілетін және мемлекеттік тұрақтандыру ресурстарынан нақты сатып алынған астық, тонна
Жыл басынан бастап ішінара өтеуге арналған қаражаттың тиесілі сомасы, теңге
Жыл басынан бастап төленгені, теңге
Тиесілі сома қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны, теңге
жыл басынан бастап
_______
кезеңі үшін
1
2
Жиыны
________________________________________ ________________________
(жауапты орындаушысының лауазымы) (тегі, аты, әкесінің аты
(ол бар болған жағдайда))