Об утверждении Инструкции по учету, передаче и списанию сценическо-постановочных средств государственных театров и концертно-зрелищных организаций
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 388. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2015 года № 12630.
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии с подпунктом 35-3) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О культуре", подпунктом 344) пункта 15 Положения о Министерстве культуры и информации Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 866, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по учету, передаче и списанию сценическо-постановочных средств государственных театров и концертно-зрелищных организаций.
2. Департаменту по делам культуры и искусства Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление копий настоящего приказа для официального опубликования в информационно-правовой системе "Әділет" и периодическом печатном издании на электронном носителе с приложением бумажного экземпляра, заверенного гербовой печатью, для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, удостоверенных электронной цифровой подписью лица, уполномоченного подписывать настоящий приказ, с приложением бумажного экземпляра, заверенного гербовой печатью;
3) после официального опубликования размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр
культуры и спорта
Республики Казахстан
А.Мухамедиулы
Утверждена приказом
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 10 декабря 2015 года № 388
Инструкция
по учету, передаче и списанию сценическо-постановочных средств
государственных театров и концертно-зрелищных организаций

Мемлекеттік театрлар мен концерттік ойын-сауық ұйымдарының сахналық қойылым құралдарын есепке алу, беру және есептен шығару нұсқаулығын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 388 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 12630 болып тіркелді.
"Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабы 35-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 866 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 344) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік театрлар мен концерттік ойын-сауық ұйымдарының сахналық қойылым құралдарын есепке алу, беру және есептен шығару нұсқаулығы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мәдениет және өнер істері департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін электрондық тасымалдағышта елтаңбалы мөрмен куәландырылған қағаз данасын қоса бере отырып, Қазақстан Республикасы нормативті құқықтық актілерінің эталонды бақылау банкіне енгізу үшін осы бұйрыққа қол қоюға уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық түрдегі осы бұйрықтың көшірмелерін жолдауды;
3) осы бұйрықтың ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен соң он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларымен қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы ақпарат ұсынуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 388 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік театрлар мен концерттік ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым құралдарын есепке алу, беру және есептен шығару нұсқаулығы

Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящая Инструкция по учету, передаче и списанию сценическо-постановочных средств государственных театров и концертно-зрелищных организаций (далее – Инструкция) разработана в соответствии с подпунктом 35-3) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О культуре", подпунктом 344) пункта 15 Положения о Министерстве культуры и информации Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 866 и детализирует учет, передачу и списание сценическо-постановочных средств государственных театров и концертно-зрелищных организаций (далее – организации культуры).
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Сценическо-постановочные средства организации культуры состоят из предметов материального оформления спектаклей, концертных программ, представлений в организациях культуры.
Глава 2. Учет сценическо-постановочных средств
Сноска. Заголовок главы 2 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Учет количества сценическо-постановочных средств измеряется в единицах.
4. Учет сценическо-постановочных средств ведется материально-ответственным лицом соответствующих подразделений и бухгалтерской службой организации культуры (далее - материально-ответственное лицо).
5. Учет сценическо-постановочных средств осуществляется путем проведения учета поступлений и инвентарного учета сценическо-постановочных средств.
6. Учет поступлений сценическо-постановочных средств включает в себя следующие процедуры:
1) прием сценическо-постановочных средств. В ходе приема осуществляется сверка на наличие дефектов, повреждений и составляется акт о приеме по форме, согласно приложению 1 к настоящей Инструкции.
Акт о приеме составляется в двух экземплярах, один экземпляр акта остается в подразделении, осуществляющем комплектование сценическо-постановочных средств, другой экземпляр передается в бухгалтерию организации культуры;
2) внесение записей в книгу поступлений сценическо-постановочных средств (далее - книга поступлений), составленную по форме согласно приложению 2 к настоящей Инструкции. В книге поступлений вносятся сведения о каждом сценическо-постановочном средстве, отражающие его индивидуальные особенности, и присваивается шифр каждому сценическо-постановочному средству, состоящий из порядкового номера, аббревиатуры подразделения организации культуры, которое будет пользоваться данным сценическо-постановочных средств;

1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Осы мемлекеттік театрлар мен концерттік ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым құралдарын есепке алу, беру және есептен шығару нұсқаулығы (бұдан әрі – Нұсқаулық) "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабы 35-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 866 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 344) тармақшасына сәйкес әзірленді және мемлекеттік театрлар мен концерттік ойын-сауық ұйымдарының (бұдан әрі – мәдениет ұйымдары) сахналық-қойылым құралдарын есепке алу, беру және есептен шығаруды нақтылайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Мәдениет ұйымдарының сахналық-қойылым құралдары мәдениет ұйымдарындағы спектакльдердердің, концерттік бағдарламалардың, көріністердің материалдық безендіру заттарынан тұрады.
2-тарау. Сахналық-қойылым құралдарын есепке алу
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Сахналық-қойылым құралдарын есепке алу бірлікпен өлшенеді.
4. Сахналық-қойылым құралдарын есепке алу мәдениет ұйымының тиісті құрылымдық бөлімдеріндегі материалдық жауапты тұлғамен және бухгалтерлік қызметпен (бұдан әрі – материалдық жауапты тұлға) жүргізіледі.
5. Сахналық-қойылым құралдарын есепке алу сахналық-қойылым құралдарының түсу есебін және түгендеу есебін алу жолымен жүргізіледі.
6. Сахналық-қойылым құралдарының түсуін есепке алуға келесі рәсімдер кіреді:
1) сахналық-қойылым құралдарын қабылдау. Қабылдау барысында ақаулардың, зақым келуінің бар-жоқтығы тексеріледі және осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысанда қабылдау жөнінде акт жасалады.
Қабылдау жөніндегі акт екі данада жасалып, бір данасы сахналық-қойылым құралдарын жинақтайтын құрылымдық бөлімде қалады, басқа данасы мәдениет ұйымының бухгалтериясына беріледі;
2) осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес жасалған нысанда сахналық-қойылым құралдарын түсім кітабына енгізу (бұдан әрі - түсім кітабы). Түсім кітабына жеке ерекшелігі көрсетілген әр сахналық-қойылым құралы туралы мәлімет енгізіледі және аталған сахналық-қойылым құралын пайдаланатын мәдениет ұйымының құрылымдық бөлімінің қысқартылған атауы (аббревиатура), реттік санынан тұратын шифр беріледі.

3) присвоение шифра.
7. Учет сценическо-постановочных средств включает в себя ведение книги инвентарного учета (далее - книга учета), составленной по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции, и присвоением инвентарного номера каждому сценическо-постановочному средству.
Шифр и инвентарный номер сценическо-постановочного средства наносится краской (устойчивой по отношению к стиранию и химическому воздействию) или вышивается нитками в местах сценическо-постановочного средства не видных для зрителей.
8. Книга поступлений и книга учета до их заполнения прошнуровывается, листы пронумеровываются, подписывается материально-ответственным лицом и руководителем организации культуры и скрепляется печатью организации культуры.
9. Поступившему сценическо-постановочному средству повторно в организацию культуры после их временного пользования новые шифр и инвентарный номер не присваиваются, а вносятся записи в книгу учета (дата поступления, описание состояния сохранности сценическо-постановочного средства).
Глава 3. Передача и списание сценическо-постановочных средств
Сноска. Заголовок главы 3 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Сценическо-постановочные средства, неиспользуемые организацией культуры в текущем репертуаре безвозмездно передаются другим государственным организациям культуры, государственным учреждениям и учебным заведениям.
11. Передача сценическо-постановочных средств оформляется согласно акту приема-передачи по форме согласно приложению 4 к настоящей Инструкции.
12. Списание сценическо-постановочных средств производится в следующих случаях:
1) передачи на безвозмездной основе в соответствии с пунктом 10 настоящей Инструкции;
2) негодности сценическо-постановочного средства вследствие физического и морального износа, стихийного бедствия и аварии, либо если его восстановление экономически нецелесообразно и (или) невозможно.
13. Оформление гибели и уничтожения сценическо-постановочных средств, пришедшего в негодность вследствие физического и морального износа, в результате стихийных бедствий и аварий осуществляется в соответствии с Правилами оформления гибели и уничтожения отдельных видов государственного имущества, пришедшего в негодность вследствие физического или морального износа, в результате стихийных бедствий и аварий, утвержденными приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 721 "Об утверждении Правил оформления гибели и уничтожения отдельных видов государственного имущества, пришедшего в негодность вследствие физического или морального износа, в результате стихийных бедствий и аварий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33019).

3) шифр беру.
7. Сахналық-қойылым құралдарын есепке алу осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес жасалған нысанда түгендеу есебі кітабын жүргізу (бұдан әрі – есеп кітабы) және әр сахналық-қойылым құралына түгендеу нөмірін беру кіреді.
Сахналық-қойылым құралына шифр және түгендеу нөмірі бояу қолданылып енгізіледі (жууға және химиялық әсерге төзімді) немесе сахналық-қойылым құралдарының көрермендерге көрінбейтін жеріне жіппен тігіледі.
8. Түсім кітабы мен есеп кітабы толтырылардың алдында бауланады, парақтары нөмірленеді, мәдениет ұйымының басшысымен және материалдық жауапты тұлғамен қол қойылады және мәдениет ұйымының мөрі басылады.
9. Уақытша пайдаланылғаннан кейін мәдениет ұйымына қайта түскен сахналық-қойылым құралдарына жаңа шифр мен түгендеу нөмірі берілмейді, түсім кітабына жазбалар енгізіледі (түскен күні, сахналық-қойылым құралының сақталу жағдайының сипаттамасы).
3-тарау. Сахналық-қойылым құралдарын беру және есептен шығару
Ескерту. 3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Мәдениет ұйымының ағымдағы репертуарында пайданылмайтын сахналық-қойылым құралдары басқа мемлекеттік мәдениет ұйымдарына, мемлекеттік мекемелерге және оқу орындарына тегін беріледі.
11. Сахналық-қойылым құралдарын беру осы Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысанда қабылдау-беру актісіне сәйкес ресімделеді.
12. Сахналық-қойылым құралдарын есептен шығару келесі жағдайда жүргізіледі:
1) осы Нұсқаулықтың 10-тармағына сәйкес тегін беру;
2) сахналық-қойылым құралдарының физикалық немесе моральдық тозуынан жарамсыз болуы, дүлей зілзалалар мен авариялар салдарынан оны қайта қалпына келтіру экономикалық тұрғыдан мақсатқа сай емес және (немесе) мүмкін болмауы.
13. Дүлей зілзалалар мен авариялар салдарынан, физикалық немесе моральдық тозуынан жарамсыз болған сахналық-қойылым құралдарының бұзылуын және жойылуын ресімдеу "Дүлей зілзалалар мен авариялар салдарынан физикалық немесе моральдық тозуынан жарамсыз болған мемлекеттік мүліктің жекелеген түрлерінің бұзылуын және жойылуын ресімдеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 721 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33019 болып тіркелген) бекітілген Дүлей зілзалалар мен авариялар салдарынан физикалық немесе моральдық тозуынан жарамсыз болған мемлекеттік мүліктің жекелеген түрлерінің бұзылуын және жойылуын ресімдеу қағидасына сәйкес жүзеге асырылады.

Сноска. Пункт 13 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 17.01.2025 № 15-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к
Инструкции по учету, передаче и
списанию сценическо-постановочных
средств государственных театров
и концертно-зрелищных организаций
Форма
"Утверждаю"
Директор
__________________________________________
(полное наименование организации культуры)
" " _______ 20__ года
Акт приема
сценическо-постановочных средств в постоянное пользование
№
Настоящий акт составлен " " ______ 20 года в двух экземплярах о
том, что
______________________________________________________________ в лице
(наименование организации культуры)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (далее – Ф.И.О.), должность)
принял(а),
_____________________________________________________________________
(наименование подразделения)
______________________________________________________________ в лице
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должность)
передал в постоянное пользование следующие
сценическо-постановочные средства:
№ п/п
дата приемки
Шифр
Инвентарный номер
Наименование и краткое описание предмета, материал изготовления, размер, количество
состояние, наличие дефектов или повреждений
Название постановки (спектакль, концертная программа, театрализованное представление)
1
2
3
4
5
Всего по акту принято: _______________________________________ единиц
сценическо-постановочных средств
Основание: (дата, номер протокола комиссии)
Список прилагаемых документов (при наличии):
Подписи лиц, составляющих настоящий акт _____________________________
(Ф.И.О., подписи лица, сдавшего документы)
Приложение 2 к
Инструкции по учету, передаче и
списанию сценическо-постановочных
средств государственных театров
и концертно-зрелищных организаций
Форма
_____________________________________________________________________
(полное наименование организации культуры)
Книга поступлений сценическо-постановочных средств
№ п/п
Дата записи
Шифр
Источник и дата поступления, номер акта приема
Наименование и краткое описание
Количество
Материал изготовления, состояние
Размер, общий вес
Наименование подразделения или отдела принявшего
Название постановки (спектакль, концертная программа, театрализованное представление)
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
Приложение 3 к
Инструкции по учету, передаче и
списанию сценическо-постановочных
средств государственных театров
и концертно-зрелищных организаций
Форма
_____________________________________________________________________
(полное наименование организации культуры)
Книга учета сценическо-постановочных средств
№ п/п
Дата записи
Инвентарный номер
Источник и дата передачи
Наименование и краткое описание, материал изготовления, размер, общий вес
Количество
Название постановки (спектакль, концертная программа, театрализованное представление)
Наименование подразделения или отдела принявшего
ФИО, подписи лиц, сдавших/принявших
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
Приложение 4 к
Инструкции по учету, передаче и
списанию сценическо-постановочных
средств государственных театров
и концертно-зрелищных организаций
Форма
"Утверждаю"
Директор
__________________________________________
(полное наименование организации культуры)
" " _______ 20__ года
Акт приема-передачи
сценическо-постановочных средств в постоянное пользование
№
Настоящий акт составлен " " ____ 20 года в двух экземплярах о
том, что
_____________________________________________________________________
(наименование передаюшей организации/подразделения)
______________________________________________________________ в лице
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (далее – Ф.И.О.), должность)
передал в постоянное пользование следующие
сценическо-постановочные средства:
№ п/п
Дата передачи
Шифр
Инвентарный номер
Наименование и краткое описание предмета, материал изготовления, размер, количество
состояние, наличие дефектов или повреждений
Название постановки (спектакль, концертная программа, театрализованное представление)
1
2
3
4
5
______________________________________________________________ в лице
(наименование организации культуры)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должность)
принял (а).
Всего по акту передано: ____________ единиц сценическо-постановочных
средств
Основание: (дата, номер протокола комиссии)
Список прилагаемых документов (при наличии):
Подписи лиц, составляющих настоящий акт _____________________________
(Ф.И.О., подписи лица, сдавшего документы)

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 17.01.2025 № 15-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік театрлар мен концерттік
ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым
құралдарын есепке алу, беру және
есептен шығару нұсқаулығына
1-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Директор
_________________________________
(мәдениет ұйымының толық атауы)
20 жылғы " " _______
Сахналық-қойылым құралдарын тұрақты қолдануға қабылдау актісі №
Осы акт 20 жылдың " " ______ екі данада жасалды.
_____________________________________________________________________
(мәдениет ұйымының атауы)
_____________________________________________________________________
(аты-жөні, әкесінің аты (бар болса) (бұдан әрі – аты-жөні), қызметі)
қабылдады,
_____________________________________________________________________
(құрылымдық бөлімнің атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(аты-жөні, қызметі)
келесі сахналық-қойылым құралдары тұрақты қолдануға берілді
Р/с№
Берген күні
Шифр
Түгендеу нөмірі
Заттың атауы және қысқаша сипаттамасы, әзірленген материалы, өлшемі, саны
Жай-күйі, ақаудың, бүлінудің бар-жоқтығы
Қойылымның (спектакль, концерттік бағдарлама, театрландырылған көрініс) атауы
1
2
3
4
5
6
7
Акт бойынша барлығы: ____________________________________дана сахналық-қойылым құралдары қабылданды
Негіз: (күні, комиссии отырысының хаттамасы)
Қоса берілетін құжаттар тізімі (бар болса):
Осы актіні жасаған тұлғалардың қолдары_______________________________
(Аты-жөні, құжаттарды тапсырған тұлғалардың қолдары)
Мемлекеттік театрлар мен концерттік
ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым
құралдарын есепке алу, беру және есептен
шығару нұсқаулығына
2-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(мәдениет ұйымының толық атауы)
Сахналық-қойылым құралдарының түсім кітабы
Р/с №
Жазба күні
Шифр
Қайдан түсті және түскен күні, қабылдау актісінің нөмірі
Атауы және қысқаша сипаттамасы
Саны
Әзірленген материалы, күйі
Өлшемі, жалпы салмағы
Қабылдаған құрылымдық бөлімнің немесе бөлімнің атауы
Қойылымның (спектакль, концерттік бағдарлама, театрландырылған көрініс) атауы
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
Мемлекеттік театрлар мен концерттік
ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым
құралдарын есепке алу, беру және есептен
шығару нұсқаулығына
3-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(мәдениет ұйымының толық атауы)
Сахналық-қойылым құралдарының есеп кітабы
Р/с №
Жазба күні
Түгендеу нөмірі
Қайдан түсті және берілген күні
Атауы және қысқаша сипаттамасы, әзірленген материалы, өлшемі, жалпы салмағы
Саны
Қойылымның (спектакль, концерттік бағдарлама, театрландырылған көрініс) атауы
Қабылдаған құрылымдық бөлімнің немесе бөлімнің атауы
Қол қойған, тапсырған/қабылдаған тұлғалардың аты-жөні
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
Мемлекеттік театрлар мен концерттік
ойын-сауық ұйымдарының сахналық-қойылым
құралдарын есепке алу, беру және есептен
шығару нұсқаулығына
4-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Директор
________________________________
(мәдениет ұйымының толық атауы)
20 жылғы " " ____________
Сахналық-қойылым құралдарын тұрақты қолдануға қабылдап алу-беру актісі №
Осы акт 20 жылдың " " _____________________ екі данада жасалды
_____________________________________________________________________
(тапсырушы ұйым/бөлімнің атауы)
_____________________________________________________________________
(аты-жөні, әкесінің аты (бар болса) (бұдан әрі – аты-жөні), қызметі)
келесі сахналық-қойылым құралдары тұрақты қолдануға берілді
Р/с№
Берген күні
Шифр
Түгендеу нөмірі
Заттың атауы және қысқаша сипаттамасы, әзірленген материалы, өлшемі, саны
Жай-күйі, ақаудың, зақым келудің бар-жоқтығы
Қойылымның (спектакль, концерттік бағдарлама, театрландырылған көрініс) атауы
1
2
3
4
5
6
7
_____________________________________________________________________
(қабылдаушы ұйымның атауы)
_____________________________________________________________________
(аты-жөні, қызметі)
қабылдады.
Акт бойынша барлығы: _____________________________________ дана сахналық-қойылым құралдары берілді
Негіз: (күні, комиссия отырысының хаттамасы)
Қоса берілетін құжаттар тізімі (бар болса):
Осы актіні жасаған тұлғалардың қолдары_______________________________
(Аты-жөні, құжаттарды тапсырған тұлғалардың қолдары)