Об утверждении Правил размещения информации на интернет-портале открытых бюджетов
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1271. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12803. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 30 апреля 2021 года № 149.
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и общественного развития РК от 30.04.2021 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется приказом Министра информации и коммуникаций РК от 23.07.2018 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью второй пункта 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "О доступе к информации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила размещения информации на интернет-портале открытых бюджетов.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется приказом Министра информации и коммуникаций РК от 23.07.2018 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Қазанғап Т.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.

Ашық бюджеттер интернет-порталында ақпарат орналастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1271 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12803 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 149 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 30.04.2021 № 149 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 23.07.2018 № 328 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпаратқа қол жеткізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 3-тармағы екінші тарауына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ашық бюджеттер интернет-порталында ақпарат орналастыру қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 23.07.2018 № 328 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті (Т.Б. Қaзaнғaп) қамтамасыз етсін:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпараттық орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналасуын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалу барысы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Касымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
30 декабря 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
____________ М. Кусаинов
30 декабря 2015 года
Утверждены
приказом исполняющего
обязанности Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 декабря 2015 года № 1271
Правила размещения информации на интернет-портале
открытых бюджетов
Общие положения
1. Настоящие Правила размещения информации на интернет-портале открытых бюджетов (далее – Правила) определяют порядок размещения государственными органами на интернет-портале открытых бюджетов бюджетной отчетности, консолидированной финансовой отчетности, результатов государственного аудита и финансового контроля, а также размещения проектов бюджетных программ и отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год для публичного обсуждения.
2. В настоящих Правилах под автоматизированным рабочим местом интернет-портала открытых бюджетов (далее – Портал) понимается предоставляемое оператором информационно-коммуникационной инфраструктуры "электронного правительства" (далее – оператор) приложение, предназначенное для управления настройками и контентом, который размещается на интернет-портале открытых бюджетов.
3. Все иные понятия и сокращения, используемые в настоящих Правилах, употребляются в том значении, в котором они указаны в Бюджетном кодексе Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года (далее – Кодекс), законах Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "Об общественных советах", от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле", от 16 ноября 2015 года "О доступе к информации", от 24 ноября 2015 года "Об информатизации".
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Министра информации и коммуникаций РК от 23.07.2018 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Порядок размещения информации на интернет-портале
открытых бюджетов
4. Центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета размещает на Портале бюджетную отчетность, указанную во втором, третьем абзацах подпункта 3), втором абзаце подпункта 4) (в части годового отчета об исполнении республиканского бюджета за соответствующий финансовый год) пункта 1 статьи 124 Кодекса.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму жөніндегі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 30 желтоқсан
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
_____________ М. Құсайынов
2015 жылғы 30 желтоқсан
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1271 бұйрығымен бекітілді
Ашық бюджеттер интернет-порталында ақпарат орналастыру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ашық бюджеттер интернет-порталында ақпарат орналастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) мемлекеттік органдардың ашық бюджеттер интернет-порталында бюджеттік есептілікті, шоғырландырылған қаржылық есептілікті, мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау нәтижелерін орналастыру, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалардың жобаларын және бюджеттік бағдарламаларды көпшілік талқылау үшін өткен қаржылық жыл бойынша бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы есептерді орналастыру тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда ашық бюджеттер интернет-порталының (бұдан әрі - Портал) автоматтандырылған жұмыс орны "электрондық үкімет" ақпараттық-коммуникациялық инфрақұрылым операторымен (бұдан әрі - Оператор) ұсынылатын қосымшаны білдіреді, ол ашық бюджеттер интернет-порталына орналастырылатын контентті және күйлеулерді басқаруға арналған.
3. Осы Қағидаларда пайдаланылатын барлық өзге ұғымдар мен қысқартулар Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінде (бұдан әрі – Кодекс), Қазақстан Республикасының "Қоғамдық кеңестер туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы, "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы, "Ақпаратқа қол жеткізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы және "Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы заңдарында көрсетілген мағынада пайдаланылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 23.07.2018 № 328 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Ашық бюджеттер интернет-порталында ақпарат орналастыру тәртібі
4. Бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган Порталға Кодекстің 124-бабы 1-тармағының 3) тармақшасының екінші, үшінші абзацтарында және 4) тармақшасының екінші абзацында (тиісті қаржы жылында республикалық бюджетті орындау туралы жылдық есеп бөлігінде) көрсетілген бюджеттік есептілікті орналастырады.

Администраторы республиканских бюджетных программ размещают на Портале консолидированную финансовую отчетность, указанную в статье 118 Кодекса, не позднее 1 мая года, следующего за отчетным.
Администраторы бюджетных программ размещают на Портале бюджетную отчетность, указанную в седьмом, восьмом абзацах подпункта 2) пункта 1 статьи 124 Кодекса.
Бюджетная отчетность размещается на Портале в течение пятнадцати рабочих дней по истечении сроков ее формирования.
Годовой отчет об исполнении республиканского бюджета за отчетный финансовый год размещается на Портале по истечении месяца после его утверждения.
Бюджетная отчетность и консолидированная финансовая отчетность размещаются на Портале на казахском и русском языках.
Администраторы бюджетных программ размещают на Портале информацию согласно статье 67-1 Кодекса.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра информации и коммуникаций РК от 23.07.2018 № 328 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Администраторы бюджетных программ размещают на Портале информацию о результатах государственного аудита и финансового контроля в течение пятнадцати рабочих дней после их получения от органов государственного аудита и финансового контроля.
6. Администраторы бюджетных программ размещают бюджетную отчетность, консолидированную финансовую отчетность, проекты бюджетных программ и отчеты о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год через автоматизированные рабочие места, предоставленные оператором.
Центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета размещает или передает оператору для дальнейшего размещения на портале бюджетную отчетность посредством информационных систем центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета.
Администраторы бюджетных программ определяют структурные подразделения и сотрудников, осуществляющих размещение (передачу) информации на Портал через информационные системы и работу с автоматизированным рабочим местом.
Оператор проводит обучение уполномоченных сотрудников государственных органов использованию автоматизированного рабочего места для размещения на Портале бюджетной отчетности, консолидированной финансовой отчетности, результатов государственного аудита и финансового контроля, проектов бюджетных программ и отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год.
7. На Портале размещаются бюджетная отчетность, консолидированная финансовая отчетность, результаты государственного аудита и финансового контроля, проекты бюджетных программ и отчеты о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год, не содержащие информацию с ограниченным доступом.

Республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері Порталға Кодекстің 118-бабында көрсетілген шоғырландырылған қаржылық есептілікті есептік жылдан кейінгі жылдың 1 мамырынан кешіктірмей орналастырады.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері Порталға Кодекстің 124-бабының 1-тармағы 2) тармақшасының жетінші, сегізінші абзацтарында көрсетілген бюджеттік есептілікті орналастырады.
Бюджеттік есептілікті Порталда оны қалыптастыру мерзімдері өткеннен кейін он бес жұмыс күні ішінде орналастырады.
Тиісті қаржы жылына республикалық бюджеттің орындалуы туралы жылдық есеп Порталға бекіткеннен кейін ай өткен соң орналастырылады.
Бюджеттік есептілік және шоғырландырылған қаржылық есептілік қазақ және орыс тілдерінде орналастырылады.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Кодекстің 67-1-бабына сәйкес Порталға ақпарат орналастырады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 23.07.2018 № 328 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері Порталға мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау нәтижелері туралы ақпаратты мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарынан алғаннан кейін он бес жұмыс күн ішінде орналастырады.
6. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері Порталға бюджеттік есептілікті, шоғырландырылған қаржылық есептілікті, бюджеттік бағдарламалар жобаларын, оператормен ұсынылған өткен қаржы жылындағы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді орналастырады.
Бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті орган бюджеттік есептілікті орналастырады немесе оны Порталда одан әрі орналастыру үшін бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті органның ақпараттық жүйесі арқылы операторға береді.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілігі ақпаратты Порталда ақпараттық жүйе арқылы орналастыруды (беруді) және автоматтандырылған жұмыс орнымен жұмысты жүзеге асыратын құрылымдық бөлiмшелерді және қызметкерлерді айқындайды.
Оператор мемлекеттік органдардың уәкілетті қызметкерлерің Порталға бюджеттік есептілікті, шоғарландырылған қаржы есептілігін, мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау нәтижелерін, бюджеттік бағдарламалар жобаларын және өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді орналастыру үшін автоматтандырылған жұмыс орнын пайдалануды оқытуды жүргізеді.
7. Порталға қол жеткізу шектелген ақпаратты қамтымайтын бюджеттік есептілік, шоғырландырылған қаржылық есептілік, мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау нәтижелері, бюджеттік бағдарламалар жобалары өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептер орналастырылады.

3. Порядок обсуждения проектов бюджетных программ, отчетов о
реализации бюджетных программ за истекший финансовый год
на интернет-портале открытых бюджетов
8. Администраторы бюджетных программ размещают на Портале проекты бюджетных программ, отчеты о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год.
Проекты бюджетных программ для публичного обсуждения размещаются администраторами бюджетных программ до их предоставления на заседания общественных советов при администраторах бюджетных программ (при их наличии), но не позднее 15 мая текущего финансового года.
Срок нахождения на Портале проектов бюджетных программ для публичного обсуждения не может быть менее десяти рабочих дней со дня их размещения на Портале.
9. При размещении на Портале проектов бюджетных программ пользователям информации предоставляется возможность голосовать "за" и "против" проектов бюджетных программ.
10. Отчеты о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год размещаются на Портале администраторами бюджетных программ до их предоставления на заседания общественных советов при администраторах бюджетных программ (при их наличии), но не позднее 1 апреля года, следующего за отчетным.
Срок нахождения на Портале отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год для публичного обсуждения не может быть менее десяти рабочих дней со дня их размещения на Портале.
11. Проекты бюджетных программ и отчеты о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год предоставляются на казахском и русском языках.
К отчетам о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год дополнительно размещаются фотоматериалы, подтверждающие факты реализации бюджетных инвестиционных проектов.
12. К размещенным для публичного обсуждения проектам бюджетных программ и отчетам о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год принимаются предложения от зарегистрированных на веб-портале "электронного правительства" пользователей информации.
13. В предложении пользователя информации указывается не более тысячи символов. При направлении предложений к выбранной структурной части проектов бюджетных программ и отчетов реализации бюджетных программ не допускается использование нецензурной лексики, оскорбительных выражений, размещения рекламы, спама и иной информации, не относящейся к выбранному проекту бюджетной программы или отчету о реализации бюджетной программы за истекший финансовый год.

3. Ашық бюджеттер интернет-порталында өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептер, бюджеттік бағдарламалар жобаларын талқылау тәртібі
8. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілігі Порталда өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді, бюджеттік бағдарламалар жобаларын орналастырады.
Көпшілік талқылауға арналған бюджеттік бағдарламалар жобаларын бюджеттік бағдарламалар әкімшілері оларды бюджеттік бағдарламалар әкімшілері жанындағы қоғамдық кеңестер отырысына (егер бар болса) ұсынғанға дейін, бірақ ағымдағы қаржы жылының 15 мамырынан кешіктірмей орналастырады.
Порталда көпшілік талқылауға арналған бюджеттік бағдарламалар жобаларының болу мерзімі оларды Порталға орналастырған күннен бастап он жұмыс күнінен кем болмауы тиіс.
9. Порталға бюджеттік бағдарламалар жобаларын орналастыру кезінде ақпаратты пайдаланушыларға бюджеттік бағдарламалар жобаларын "келісемін" және "қарсымын" деген дауыс беру мүмкіндіктері беріледі.
10. Өткен қаржы жылындағы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді Порталға бюджеттік бағдарламалар әкімшілері оларды бюджеттік бағдарламалар әкімшілері жанындағы қоғамдық кеңестер (егер бар болса) отырысына ұсынғанға дейін, бірақ келесі есептік жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен кешіктірмей орналастырады.
Көпшілік талқылау үшін өткен қаржы жылындағы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептердің Порталда болу мерзімі олар Порталға орналастырылған күннен бастап он жұмыс күнінен кем болмауы тиіс.
11. Өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептер және бюджеттік бағдарламалар жобалары қазақ және орыс тілдерінде ұсынылады.
Өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерге бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру фактілерін растайтын фотоматериалдар қосымша орналастырылады.
12. Көпшілік талқылау үшін орналастырылған бюджеттік бағдарламаларға және өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерге "электрондық үкімет" веб-порталында тіркелген ақпаратты пайдаланушылардың ұсыныстары қабылданады.
13. Ақпаратты пайдаланушының ұсынысында мыңнан аспайтын символ көрсетіледі. Бюджеттік бағдарламалар жобаларының және өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептердің таңдалған құрылымдық бөлігіне ұсыныстарды жіберген кезде балағат сөздерді, қорлайтын сөздерді, жарнаманы, спамды пайдалануға және таңдалған бюджеттік жобасына немесе өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есепке қатысты емес өзге де ақпаратты пайдалануға жол берілмейді.

14. Предложения пользователей информации к проектам бюджетных программ и отчетам о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год не требуют удостоверения электронной цифровой подписью при условии наличия у пользователей информации учетной записи на веб-портале "электронного правительства".
15. Оператор в рамках осуществления информационного наполнения веб-портала "электронного правительства" проводит мониторинг соблюдения установленных условий к размещению результатов государственного аудита и финансового контроля, проектов бюджетных программ и отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год на Портале.
16. Оператор в течение двух рабочих дней осуществляет проверку предложений пользователей информации и принимает решение о публикации предложений либо об отказе в публикации с обоснованием принятого решения.
17. По истечении срока размещения для публичного обсуждения проектов бюджетных программ и отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год на Портале, автоматически формируется отчет по результатам публичного обсуждения размещенных документов, который направляется администраторам бюджетных программ для дальнейшего использования в работе.
18. Отчет о завершении публичного обсуждения проектов бюджетных программ, отчетов о реализации бюджетных программ за истекший финансовый год создается по форме, согласно приложению к настоящим Правилам.
Приложение
к Правилам размещения
информации на интернет-портале
открытых бюджетов
Форма
Отчет
о завершении публичного обсуждения
проектов бюджетных программ, отчетов о реализации
бюджетных программ за истекший финансовый год
"_______________________________________________"
(наименование документа)
Дата формирования отчета:
Всего голосов "за" проект:
Всего голосов "против" проекта:
Всего предложений:
Всего голосов "за" (предложения):
Всего голосов "против" (предложений):
Тип бюджета:
Код и наименование администратора бюджетной программы:
Охватываемые года:
Руководитель бюджетной программы:
№ п/п
Дата размещения
Структурная часть документа
Текст предложения пользователя информации
Текст ответа государственного органа
Количество голосов "за" предложения
Количество голосов "против" предложения
1
2
3
4
5
6
7

14. Бюджеттік бағдарламалар жобаларына және өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерге ақпаратты пайдаланушылардан ұсыныстар ақпарат пайдаланушыларда "электрондық үкімет" веб-порталында есепті жазбасы болған жағдайда, электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландыруды талап етпейді.
15. "Электрондық үкімет" веб-порталын ақпараттық толтыруды жүзеге асыру шеңберінде оператор Порталға мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау нәтижелерін, бюджеттік бағдарламалар жобаларын және өткен қаржы жылындағы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді орналастыруға белгіленген шарттардың орындалуына мониторинг жүргізеді.
16. Оператор екі жұмыс күні ішінде ақпаратты пайдаланушылардың ұсыныстарын тексеруді жүзеге асырады және ұсыныстарды жариялау немесе қабылданған шешімнің жариялаудан бас тарту туралы негіздемесі бар шешімді қабылдайды.
17. Бюджеттік бағдарламалар жобалары және өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламалардың іске асырылуы туралы есептерді көпшілік талқылау үшін Порталға орналастыру мерзімі аяқталғаннан кейін орналастырылған құжаттарды көпшілік талқылау нәтижелері бойынша есеп жасалады, ол оны әрі қарай жұмыста пайдалану үшін бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне жіберіледі.
18. Бюджеттік бағдарламалар жобаларын, өткен қаржы жылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы есептерді көпшілік талқылаудың аяқталғаны туралы есеп осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады.
Ашық бюджеттер интернет-порталында
ақпарат орналастыру қағидаларына
қосымша
Нысан
Бюджеттік бағдарламалар жобаларын, өткен қаржы жылы бюджеттік
бағдарламаларды іске асыру туралы есептерді көпшілік
талқылаудың аяқталғаны туралы есеп
"_______________________________________________"
(құжаттың атауы)
Есепті жасау күні:
Жобаға "келісемін" дауыстарының барлығы:
Жобаға "қарсымын" дауыстарының барлығы:
Ұсыныстардың барлығы:
"Келісемін" дауыстарының барлығы
(ұсыныстар):
"Қарсымын" дауыстарының барлығы
(ұсыныстар):
Бюджет түрі:
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің коды мен
атауы:
Қамтылатын жылдар:
Бюджеттік бағдарлама басшысы:
р/с
Орналастыру күні
Құжаттың құрылымдық бөлігі
Ақпаратты пайдаланушының ұсынысының мәтіні
Мемлекеттік органның жауабының мәтіні
"Келісемін" дауыстары ның саны (ұсыныстар):
"Қарсымын" дауыстары ның саны (ұсыныстар):
1
2
3
4
5
6
7