О внесении изменения и дополнения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1046. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2016 года № 13103. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-180/2020.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 04.11.2020 № ҚР ДСМ-180/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и подпунктом 6) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11304, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 23 июня 2015 года) следующее изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) cтандарт государственной услуги "Вызов врача на дом" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) cтандарт государственной услуги "Запись на прием к врачу" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) cтандарт государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) стандарт государственной услуги "Добровольное анонимное и обязательное конфиденциальное медицинское обследование на наличие ВИЧ-инфекции" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) cтандарт государственной услуги "Выдача справки с противотуберкулезной организации" согласно приложению 2 к настоящему приказу согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) cтандарт государственной услуги "Выдача справки с психоневрологической организации" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) cтандарт государственной услуги "Выдача справки с наркологической организации" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) стандарт государственной услуги "Выдача выписки из медицинской карты стационарного больного" согласно приложению 8 к настоящему приказу;

"Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1046 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 17 ақпанда № 13103 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № ҚР ДСМ-180/2020 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 04.11.2020 № ҚР ДСМ-180/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына және "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11304 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға тіркелу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "АИТВ-инфекциясының болуына ерікті анонимді және міндетті құпия медициналық тексеру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Туберкулезге қарсы ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Психоневрологиялық ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Наркологиялық ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Стационарлық науқастың медициналық картасынан үзінді көшірме беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;

9) стандарт государственной услуги "Выдача справки с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) стандарт государственной услуги "Выдача листа о временной нетрудоспособности с медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) стандарт государственной услуги "Выдача справки о временной нетрудоспособности медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) стандарт государственной услуги "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" согласно приложению 12 к настоящему приказу.";
дополнить приложением 12 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе Республики Казахстан "Әділет";
3 )размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАН
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________Е. Досаев
18 января 2016 год
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 28 декабря 2015 года № 1046
Приложение 12
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 27 апреля 2015 года № 272
Стандарт государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное
добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов
(части органов) после смерти в целях трансплантации"

9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымнан еңбекке уақытша жарамсыздық анықтамасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру және қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандарты бекітілсін.";
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 12-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он күннің ішінде мерзімдік баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
________________Е. Досаев
2016 жылғы 18 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1046 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2015 жылғы 27 сәуірдегі
№ 272 бұйрығына
12-қосымша
"Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның
тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім
беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандарты

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное, добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации" (далее - государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством здравоохранения и социального развития Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается медицинскими организациями, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю – 3 (три) рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания - не более 30 (тридцати) минут.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги:
1) справка о регистрации согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту либо справка об отказе в регистрации согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту;
2) справка о регистрации отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам бесплатно.
8. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу с 8.00 до 20.00 часов без перерыва, в субботу с 9.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно законодательству Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
документ, удостоверяющий личность услугополучателя;
заявление по форме, согласно приложению 4 или 5 к настоящему стандарту государственной услуги.

1. Жалпы ережелер
1. "Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру немесе қайтарып алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінішті қабылдау және нәтижесін беру мемлекеттік көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап – 3 (үш) жұмыс күні;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан аспайды.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
1) осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді тіркеу туралы анықтама не осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беруді тіркеуден бас тарту туралы анықтама;
2) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісімді қайтарып алуды тіркеу туралы анықтама.
7. Жеке тұлғаларға мемлекеттік көрсетілетін қызмет тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының Еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі - жұма аралығында сағат 8.00-ден бастап 20.00-ге дейін үзіліссіз сенбі күні – сағат 9.00-ден 14.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетiлген қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде көрсетіледі.
9. Көрсетілетін қызметті алушы өтініш берген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар:
қызмет алушының жеке басын куәландыратын құжат;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартына 4 немесе 5- қосымшаларға сәйкес өтініш.

3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия)
услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания
государственной услуги
10. Решения, действия (бездействие) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг обжалуются путем подачи жалобы на имя руководителя услугодателя или Министерства по адресу, указанному в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги, либо по адресу: 010000, г.Астана, улица Орынбор, 8, Дом Министерств, подъезд № 5.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя или Министерства с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу. После регистрации жалоба направляется руководителю услугодателя или Министерства для определения ответственного исполнителя и принятия соответствующих мер.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
11. В случае несогласия с результатами оказания государственной услуги, услугополучатель вправе обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги
12. В помещениях услугодателя предусмотрены условия для обслуживания услугополучателей с ограниченными возможностями (пандусы и лифты).
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства www.mzsr.gov.kz, раздел "Государственные услуги", а также интернет-ресурсах Управлений здравоохранения областей, а также городов Астана и Алматы.
14. Услугополучатель вправе получить информацию о порядке и статусе оказания государственной услуги по контактным телефонам услугодателя.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін
қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының
шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайға не 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесі, 8-үй, Министрліктер үйі, № 5-кіреберіс мекенжайы бойынша көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрлік басшысының атына шағым беріледі.
Шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны (мөртаңба, кіріс нөмірі мен күні) көрсетіле отырып, шағымның тіркелуі, көрсетілетін қызметті берушінің, немесе Министрліктің кеңесінде оның қабылданғанын растау болып табылады. Шағым тіркелгеннен кейін жауапты орындаушыны белгілеу және тиісті шаралар қабылдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің басшысына жіберіледі.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмысы күні ішінде қаралуға жатады. Көрсетілетін қызметті берушіге шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап почта арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілген қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметі көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілген қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.
11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілген қызметті алушы заңнамамен белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету ерекшеліктері
ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
12. Көрсетілетін қызметті берушінің үй-жайларында мүмкіндігі шектелген көрсетілетін қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар (пандустар мен лифтер) көзделген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары Министрліктің www.mzsr.gov.kz интернет-ресурсында, "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет" бөлімінде, сондай -ақ облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармаларының интернет-ресурсында орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушінің байланыс телефондары арқылы алуға құқығы бар.

15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе Министерства www.mzsr.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777, 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации"
Форма
Справка о регистрации согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации
Уважаемый (ая) ___________________________________________________
Ваше согласие на прижизненное добровольное пожертвование тканей
(части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях
трансплантации зарегистрировано.
Дата регистрации: "___" ____________ 20__ года.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя организации ПМСП _____________подпись /__________/
Печать организации ПМСП
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации"
Форма
Справка об отказе в регистрации согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации
Уважаемый(ая) __________________________________________________
Вам отказано в регистрации согласия на прижизненное добровольное
пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации.
Причина отказа ___________________________________________________
(наличие противопоказаний (ВИЧ/СПИД, гепатиты В и С, психические и
поведенческие расстройства, алкогольная и (или) наркотическая
зависимость)
Дата регистрации: "___" ____________ 20____года.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя организации ПМСП _____________ подпись /____________/
Печать организации ПМСП
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации"
Форма
Справка о регистрации отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации
Уважаемый(ая) __________________________________________________
Ваш отзыв согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей
(части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях
трансплантации зарегистрирован.
Дата регистрации: "___" ____________ 20____года.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя организации ПМСП _____________ подпись /__________/
Печать организации ПМСП
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации"
Форма
Заявление для регистрации отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации
Я, ________________________________________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица)
Дата рождения "___" _________ 19 _____г.р.
ИИН _____________________________________________________________
(№, дата выдачи документа, удостоверяющего личность, кем и
когда выдан)
Я отзываю данное мною ранее согласие на прижизненное добровольное
пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти для трансплантации.
Даю согласие на занесение, сбор, обработку и хранение моих
персональных данных.
_______________________________________________ /___________/
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица) подпись
"____" _____________ 20____г.
дата подписания
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Регистрация согласия или отзыва согласия
на прижизненное добровольное пожертвование
тканей (части ткани) и (или) органов (части органов)
после смерти в целях трансплантации"
Форма
Заявление
для регистрации согласия на прижизненное добровольное
пожертвование тканей (части ткани) и (или)
органов (части органов) после смерти в целях трансплантации
Я, __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица)
Дата рождения "___" _________ 19 ____г.р.
ИИН__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(документ, удостоверяющий личность: №, кем и когда выдан)
Выберите один из возможных вариантов:

15. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтамалық қызметтің байланыс телефондары Министрліктің www.mzsr.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген, Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777, 1414.
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын
(ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе қайтарып
алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін)
алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру туралы
анықтама
Құрметті ______________________________________________________
Сіздің транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін тіндерді
(тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) көзі
тірісінде еркін көңіл білдіру келісіміңіз тіркелді.
Тіркелген күні: 20____жылғы "___" ____________
МСАК ұйымы басшысының
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) __________________
қолы____________
МСАК ұйымының мөрі
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын
(ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе қайтарып
алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның
тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіру
келісіміңізді тіркеуден бас тарту туралы
анықтама
Құрметті ______________________________________________________
Сізге транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін тіндерді
тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіру келісіміңізді
тіркеуден бас тартылды.
Бас тарту себебі ______________________________________________
(қарсы көрсетілімдерінің болуы (АИТВ/ЖИТС, В және С
гепатиттері, психикалық және мінез-құлықтық бұзылулар, алкогольдік
және (немесе) есірткілік тәуелділік).
Тіркелген күні: 20____жылғы "___" ____________
МСАК ұйымы басшысының
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) __________________
қолы____________
МСАК ұйымының мөрі
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын
(ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе қайтарып
алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның
тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім
беруді қайтарып алуды тіркеу туралы
анықтама
Құрметті ______________________________________________________
Сізге транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін тіндерді
(тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісімді
қайтарып алу тіркелді.
Тіркелген күні: 20____жылғы "___" ____________
МСАК ұйымы басшысының
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) __________________
қолы ____________
МСАК ұйымының мөрі
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын
(ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе қайтарып
алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
4-қосымша
Нысан
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның
тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім
беру қайтарып алуды тіркеу үшін
өтініш
Мен, __________________________________________________________
(адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні 19___жылғы ___________ "____"
ЖСН ___________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжат: №, кім және қашан берген)
Мен транспланттау мақсатында қайтыс болғаннан кейін тіндерді
(тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне бұрын
берілген келісімімді қайтарып аламын.
Менің жеке деректерімді енгізуге, жинауға, өңдеуге және
сақтауға келісім беремін.
___________________________________________________ /_________/
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) қолы
20__ жылғы "___" _____________
қол қойылған күн
"Транспланттау мақсатында
азаматтан қайтыс болғаннан кейін
оның тіндерін және (немесе) ағзаларын
(ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі
туралы көзі тірісінде еркін көңіл
білдіруіне келісім беру немесе қайтарып
алуды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
5-қосымша
Нысан
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның
тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу
мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне
келісім беруді тіркеу үшін
өтініш
Мен, __________________________________________________________
тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні 19___ жылғы __________________ "_______"
ЖСН__________________________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжат: №, кім және қашан берген)
Өзіңізге ыңғайлы нұсқалардың бірін таңдаңыз:

1. Я подтверждаю, что в случае установленного факта моей смерти
любые мои внутренние органы и ткани могут быть взяты для
трансплантации.
2. Можно забрать все органы, кроме:
_____________________________________________________________________
3. Можно забрать только ___________________________________________
Даю согласие на занесение, сбор, обработку и хранение моих
персональных данных.
_______________________________________________ /______________/
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица) подпись
"____" _____________ 20____г.
дата подписания

1. Мен транспланттау үшін менің қайтыс болғаным туралы факті
белгіленген жағдайда менің кез келген ішкі ағзаларым мен тіндерімді
алуға болатынын растаймын.
2. Мыналардан басқа барлық ағзаларды алуға болады
_____________________________________________________________________
3. Тек қана _________________________________________ алуға болады
Менің жеке деректерімді енгізуге, жинауға, өңдеуге және
сақтауға келісім беремін.
__________________________________________ /_________/
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) қолы
20 __ жылғы "___" _____________
қол қойылған күн