О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 13 августа 2015 года № 5С-40-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 августа 2015 года № 4955
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4517, опубликовано 8 января 2015 года в газете «Арқа ажары», 8 января 2015 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 127 578 066,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 137 715,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 026 682,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 410 469,2 тысяч тенге;
2) затраты – 128 127 899,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 011 133,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 691 715,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 680 582,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 222 498,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 223 000,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 502,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 783 463,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 783 463,7 тысячи тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Ж.Камелиденов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Д.Нурмулдин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Акмолинской области                        С.Кулагин
13.08.2015
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
13.08.2015
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 5С-40-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 тамызда № 4955 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 тіркелген, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 127 578 066,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 137 715,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 026 682,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 410 469,2 мың теңге;
2) шығындар – 128 127 899,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 011 133,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 691 715,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 680 582,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 222 498,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 223 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 502,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 783 463,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 783 463,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ж.Камелиденов
Ақмола
облыстық мәслихатының
хатшысы                                    Д.Нұрмолдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының
әкімі                                      С.Кулагин
13.08.2015
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Б.Малғаждаров
13.08.2015
Ақмола облыстық мәслихатының

5 704 075,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 942 146,5
029
Методическая работа
70 078,1
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
147 003,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
803 455,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
408 529,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
856 027,6
271
Управление строительства области
3 273 248,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 931 579,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
341 669,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 004 791,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
779 783,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 008,0
5
Здравоохранение
27 112 452,9
253
Управление здравоохранения области
23 077 375,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
104 809,5
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
120 670,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
522 332,0
006
Услуги по охране материнства и детства
82 507,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 200,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
246 732,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 497 577,5
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

5 704 075,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 942 146,5
029
Әдістемелік жұмыс
70 078,1
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 003,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
803 455,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
408 529,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
856 027,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 273 248,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 931 579,0
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
341 669,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 004 791,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
779 783,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 008,0
5
Денсаулық сақтау
27 112 452,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 077 375,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 809,5
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
120 670,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
522 332,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
82 507,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 200,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
246 732,2
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 497 577,5
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

474 410,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 530,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
701 821,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 552,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
453,8
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 014,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
279 327,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
422 912,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
174 678,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
41 601,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
549 947,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
832 257,0
029
Областные базы спецмедснабжения
69 017,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
12 222,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
687 921,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 276 442,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
430 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 267 587,0
271
Управление строительства области
4 035 077,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 963 203,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 874,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 035 525,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области

474 410,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 530,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
701 821,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 552,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
453,8
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 014,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
279 327,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
422 912,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174 678,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
41 601,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
549 947,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
832 257,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 017,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
12 222,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
687 921,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 276 442,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
430 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 267 587,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 035 077,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
3 963 203,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
71 874,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 035 525,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 754 265,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 340,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
504 735,3
003
Социальная поддержка инвалидов
220 533,4
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
696 684,4
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
261 346,6
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 895,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
68 870,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 158,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
62 992,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 408,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 807,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
409 507,5
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 025,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
146 059,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 000,0
261
Управление образования области
1 161 088,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 123 382,5
037
Социальная реабилитация
37 706,3
263
Управление внутренней политики области
34 243,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
34 243,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 196,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

2 754 265,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 340,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
504 735,3
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
220 533,4
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
696 684,4
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261 346,6
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 895,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 870,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 158,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 992,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 408,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 807,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
409 507,5
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 025,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
146 059,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 161 088,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 123 382,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 706,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 243,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
34 243,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 196,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

12 196,0
270
Управление по инспекции труда области
73 624,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 748,8
003
Капитальные расходы государственного органа
7 876,0
271
Управление строительства области
106,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
106,9
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 219 383,0
253
Управление здравоохранения области
1 127,5
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 127,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 820,9
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 820,9
261
Управление образования области
7 531,7
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 531,7
262
Управление культуры области
1 319,7
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 319,7
271
Управление строительства области
4 210 827,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
499 884,0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50 000,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 766 817,2
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 854 325,9
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
39 800,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 996 756,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 559,3
005
Капитальные расходы государственного органа
4 034,3
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 240 105,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

12 196,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
73 624,8
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 748,8
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
7 876,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
106,9
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 219 383,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 127,5
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 127,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 820,9
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 820,9
261
Облыстың білім басқармасы
7 531,7
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 531,7
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 319,7
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 319,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 210 827,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
499 884,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 766 817,2
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 854 325,9
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
39 800,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 996 756,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 559,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 034,3
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 240 105,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер

115 108,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 056,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 336,0
255
Управление сельского хозяйства области
16 614 776,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
116 309,0
002
Поддержка семеноводства
574 308,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 418,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 223,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 191 085,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 068,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
82 200,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 438 826,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
12 727,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
128 670,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
143 778,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 930,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 210 021,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
956 210,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
956 210,0
719
Управление ветеринарии области
888 110,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

115 108,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 056,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
18 336,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 614 776,0
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
116 309,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
574 308,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 418,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 223,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 191 085,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
144 068,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
82 200,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 438 826,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
12 727,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
128 670,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
635 737,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
143 778,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 930,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 210 021,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
956 210,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
956 210,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
888 110,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

257
Управление финансов области
2 708 380,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
315 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 393 380,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
128 457,9
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
128 457,9
261
Управление образования области
72 833,8
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
72 833,8
262
Управление культуры области
2 678,6
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
2 678,6
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 599 848,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 425 285,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
100 000,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
59 563,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
438 185,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
438 185,0
271
Управление строительства области
90 520,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
90 520,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
125 871,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
125 871,0
14
Обслуживание долга
1 178,0
257
Управление финансов области
1 178,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

257
Облыстың қаржы басқармасы
2 708 380,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
315 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 393 380,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
128 457,9
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
128 457,9
261
Облыстың білім басқармасы
72 833,8
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 833,8
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 678,6
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 599 848,0
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 425 285,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 563,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
438 185,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
438 185,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
90 520,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
90 520,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
125 871,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
125 871,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 178,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 178,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

от 13 августа 2015 года № 5С-40-4
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
12 594 572,5
Целевые текущие трансферты
9 089 534,7
в том числе:
Управление образования области
1 009 775,9
На текущее обустройство моногородов
72 833,8
На капитальные расходы объектов образования
522 249,9
На приобретение и установку окон в средней школе № 11 города Кокшетау
5 220,3
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
110 135,3
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
92 055,4
На приобретение электронных учебников для школ
24 250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
83 835,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65 265,5
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
15 649,0
На текущий ремонт Мамайской средней школы Енбекшильдерского района
1 190,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области" Чаглинской средней школе Зерендинского района
17 091,2
Управление культуры области
2 678,6
На текущее обустройство моногородов
2 678,6
Управление физической культуры и спорта области
264 596,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
210 255,0
На капитальные расходы объектов спорта
24 341,0
На приобретение и установку искусственного покрытия для футбольного поля Целиноградского района
30 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
137 631,5
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
130 631,5
На возмещение ущерба, пострадавшим гражданам от стихийного бедствия природного характера, Ерейментаускому району
7 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 394 870,1
На ремонт автомобильных дорог
2 119 870,1
На текущее обустройство моногородов
275 000,0
Управление строительства области
39 800,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
39 800,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3 707 862,3
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3 510 069,3
На текущий ремонт системы водоснабжения
197 793,0
Управление архитектуры и градостроительства области
44 791,0
На разработку градостроительной документации
44 791,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление ветеринарии области

2015 жылғы 13 тамыздағы № 5С-40-4
шешіміне 2 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,мың теңге
1
2
Барлығы
12 594 572,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9 089 534,7
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм басқармасы
1 009 775,9
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
72 833,8
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
522 249,9
Көкшетау қаласындағы № 11 орта мектебіне терезелерді сатып алуға және орнатуға
5 220,3
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
110 135,3
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
92 055,4
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
24 250,0
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83 835,5
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 265,5
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
15 649,0
Еңбекшілдер ауданының Мамай орта мектебінің ағымдағы жөндеуі
1 190,0
Зеренді ауданының Чаглинка орта мектебіне «Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге
17 091,2
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
2 678,6
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
264 596,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
210 255,0
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
24 341,0
Целиноград ауданының футбол алаңы үшін жасанды жабынды сатып алуға және орнатуға
30 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
137 631,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
130 631,5
Ерейментау ауданының табиғи апаттан зардап шеккен азаматтарының шығындарының орнын толтыруға
7 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 394 870,1
Автомобиль жолдарын жөндеуге
2 119 870,1
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
275 000,0
Облыстың құрылыс басқармасы
39 800,0
Коммуналдық тұрғын-үй қорына тұрғын үйлер сатып алуға
39 800,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 707 862,3
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 510 069,3
Сумен жабдықтауды ағымдағы жөндеуге
197 793,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
44 791,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
44 791,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ветеринария басқармасы

748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
69 031,0
Управление финансов области
414 627,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
414 627,3
Целевые трансферты на развитие
3 505 037,8
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
100,0
На развитие транспортной инфраструктуры
100,0
Управление строительства области
3 208 621,6
На строительство и реконструкцию объектов образования
1 505 918,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
397 599,9
На развитие объектов спорта
94 487,6
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
258 271,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
335 167,2
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
412 668,7
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
154 509,2
На развитие объектов благоустройства города Кокшетау
50 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
296 316,2
На развитие коммунального хозяйства
60 475,6
На развитие объектов в рамках Щучинско-Боровской курортной зоны
18 225,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц
217 615,1

748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
69 031,0
Облыстың қаржы басқармасы
414 627,3
Төмен тұрған бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға
414 627,3
Нысаналы даму трансферттерi
3 505 037,8
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
100,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
100,0
Облыстың құрылыс басқармасы
3 208 621,6
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
1 505 918,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
397 599,9
Спорт объектiлерiн дамытуға
94 487,6
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
258 271,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
335 167,2
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
412 668,7
Көкшетау қаласының инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
154 509,2
Көкшетау қаласының абаттандыру объектілерін дамытуға
50 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
296 316,2
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
60 475,6
Щучье-Бурабай курорттық аймағы аясындағы объектілерді дамытуға
18 225,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
217 615,1