О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 5С-42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 октября 2015 года № 5027
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4517, опубликовано 8 января 2015 года в газете «Арқа ажары», 8 января 2015 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 764 338,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 543 359,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 705 370,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 270,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 512 337,2 тысяч тенге;
2) затраты – 129 314 170,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 977 494,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 691 715,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 714 220,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 222 498,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 223 000,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 502,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 749 825,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 749 825,1 тысяч тенге.»;
2) пункты 8 и 9 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 656 444,6 тысячи тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - 650 162,7 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета - 6 281,9 тысяча тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2015 год в сумме 320 000 тысяч тенге.»;

Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 5С-42-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 5027 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 тіркелген, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 764 338,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 543 359,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 705 370,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 270,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 512 337,2 мың теңге;
2) шығындар – 129 314 170,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 977 494,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 691 715,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 714 220,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 222 498,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 223 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 502,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 749 825,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 749 825,1 мың теңге.»;
2) 8 және 9 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
«8. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 656 444,6 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, соның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу - 650 162,7 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 6 281,9 мың теңге.
9. 2015 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 320 000 мың теңге сомасында бекітілсін.»;

3) приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Е.Мащинская
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Д.Нурмулдин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Акмолинской области                        С.Кулагин
21.10.2015
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
21.10.2015
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

3) көрсетілген шешімнің 125 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы                                   Е.Мащинская
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Д.Нұрмолдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының
әкімі                                      С.Кулагин
21.10.2015
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Б.Малғаждаров
21.10.2015
Ақмола облыстық мәслихатының

5 840 101,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 942 146,5
029
Методическая работа
70 078,1
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
147 003,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
803 455,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
409 797,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
847 124,4
271
Управление строительства области
3 319 067,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 977 398,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
341 669,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 004 684,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
779 676,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 008,0
5
Здравоохранение
27 109 191,8
253
Управление здравоохранения области
23 074 267,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
104 809,5
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
120 670,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
522 332,0
006
Услуги по охране материнства и детства
82 507,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 200,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
246 732,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 479 419,5
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

5 840 101,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 942 146,5
029
Әдістемелік жұмыс
70 078,1
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 003,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
803 455,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
409 797,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
847 124,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 319 067,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 977 398,0
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
341 669,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 004 684,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
779 676,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 008,0
5
Денсаулық сақтау
27 109 191,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 074 267,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 809,5
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
120 670,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
522 332,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
82 507,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 200,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
246 732,2
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 479 419,5
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

481 714,5
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 530,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
711 821,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 425,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
453,8
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 014,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
279 327,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
388 912,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
174 678,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
74 730,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
549 947,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
821 159,0
029
Областные базы спецмедснабжения
69 017,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
10 392,5
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
681 561,1
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 285 264,5
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
434 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 274 796,0
271
Управление строительства области
4 034 924,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 963 049,5
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 874,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 953 957,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области

481 714,5
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 530,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
711 821,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 425,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
453,8
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 014,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
279 327,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
388 912,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174 678,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
74 730,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
549 947,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
821 159,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 017,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
10 392,5
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
681 561,1
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 285 264,5
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
434 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 274 796,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 034 924,2
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
3 963 049,5
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
71 874,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 953 957,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 753 541,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 240,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
509 176,3
003
Социальная поддержка инвалидов
220 533,4
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
696 684,4
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
941,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
261 346,6
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 895,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
68 870,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 405,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
62 992,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 408,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 807,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
409 507,5
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 025,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 806,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 000,0
261
Управление образования области
1 082 573,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 044 867,0
037
Социальная реабилитация
37 706,3
263
Управление внутренней политики области
34 243,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

2 753 541,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 240,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
509 176,3
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
220 533,4
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
696 684,4
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
941,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261 346,6
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 895,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 870,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 405,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 992,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 408,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 807,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
409 507,5
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 025,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 806,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 082 573,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 044 867,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 706,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 243,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

34 243,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 196,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 196,0
270
Управление по инспекции труда области
71 297,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 235,8
003
Капитальные расходы государственного органа
7 061,3
271
Управление строительства области
106,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
106,9
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 084 626,5
253
Управление здравоохранения области
3 254,5
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 254,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 820,9
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 820,9
261
Управление образования области
2 320,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 320,0
271
Управление строительства области
3 998 243,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
331 870,9
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38 277,4
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 735 609,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 833 609,2
062
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
41 277,0
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17 600,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

34 243,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 196,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 196,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
71 297,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 235,8
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
7 061,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
106,9
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 084 626,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 254,5
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 254,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 820,9
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 820,9
261
Облыстың білім басқармасы
2 320,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 320,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 998 243,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
331 870,9
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
38 277,4
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 609,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 833 609,2
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 277,0
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
17 600,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

6 078 987,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
56 042,2
005
Капитальные расходы государственного органа
4 034,3
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 240 105,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
540 319,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 575,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 860,0
076
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
18 225,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 791 316,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
275 385,1
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 393 942,4
259
Управление архивов и документации области
271 163,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
21 629,6
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
231 310,6
005
Капитальные расходы государственного органа
6 181,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 042,0
262
Управление культуры области
1 032 248,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
44 764,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
227 105,6
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
213 105,4
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
388 701,7
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
70 970,6
011
Капитальные расходы государственного органа
2 056,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 545,0
263
Управление внутренней политики области
582 185,9
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне

6 078 987,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 042,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 034,3
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 240 105,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
540 319,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 575,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 860,0
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
18 225,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 791 316,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
275 385,1
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 393 942,4
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
271 163,2
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 629,6
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
231 310,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 181,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 042,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 032 248,9
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 764,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
227 105,6
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
213 105,4
007
Театр және музыка өнерін қолдау
388 701,7
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
70 970,6
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 056,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 545,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
582 185,9
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 314,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 142 041,6
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
72 108,6
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
610 302,0
006
Охрана животного мира
26 891,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
298 517,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
115 108,0
013
Капитальные расходы государственного органа
779,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 336,0
255
Управление сельского хозяйства области
16 590 617,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
123 827,0
002
Поддержка семеноводства
166 508,3
003
Капитальные расходы государственного органа
975,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 418,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
3 571,5
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 786 270,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 068,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4 120 199,5
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
100 010,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 068 698,6
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
30 477,4
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
128 670,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
143 778,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

1 314,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 142 041,6
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 108,6
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
610 302,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
26 891,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
298 517,0
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
115 108,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
779,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
18 336,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 590 617,5
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
123 827,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
166 508,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
975,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 418,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
3 571,5
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 786 270,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
144 068,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4 120 199,5
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
100 010,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 068 698,6
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
30 477,4
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
128 670,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
635 737,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
143 778,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 017 773,0
011
Капитальные расходы государственного органа
84,7
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
545 203,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 000 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 112 767,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
100,0
13
Прочие
5 107 399,9
253
Управление здравоохранения области
52 810,1
049
Текущее обустройство моногородов
52 810,1
257
Управление финансов области
2 713 380,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
320 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 393 380,0
261
Управление образования области
72 833,8
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
72 833,8
262
Управление культуры области
2 678,6
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
2 678,6
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 599 848,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 425 285,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
100 000,0
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
46 563,0
068
Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
13 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
438 177,9
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
438 177,9
271
Управление строительства области
90 520,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
90 520,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
137 151,5

1 017 773,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84,7
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
545 203,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 112 767,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
100,0
13
Басқалар
5 107 399,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 810,1
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
52 810,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 713 380,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
320 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 393 380,0
261
Облыстың білім басқармасы
72 833,8
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72 833,8
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 678,6
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 599 848,0
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 425 285,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
100 000,0
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
46 563,0
068
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
13 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
438 177,9
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
438 177,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
90 520,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
90 520,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
137 151,5

5 215 397,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временногохранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
65 377,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
52 563,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
62 404,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 508 863,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
13 724,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
566 863,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
566 863,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
935 364,0
271
Управление строительства области
903 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 127,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
849 500,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
31 737,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
31 737,0
12
Транспорт и коммуникации
4 525 386,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 525 386,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 341,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
721 930,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 463 519,0
011
Капитальные расходы государственного органа
146,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 192 550,0

5 215 397,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
65 377,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
52 563,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
62 404,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 508 863,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
13 724,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
748 127,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
566 863,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
566 863,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
935 364,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
903 627,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 127,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
849 500,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
31 737,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 737,0
12
Көлiк және коммуникация
4 525 386,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 525 386,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 341,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
721 930,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 463 519,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
146,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 192 550,0

от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма
1
Всего
13 213 443,6
Целевые текущие трансферты
9 699 999,5
в том числе:
Аппарат акима области
12 000,0
На капитальные расходы акимата города Кокшетау
12 000,0
Управление образования области
1 000 872,7
На текущее обустройство моногородов
72 833,8
На капитальные расходы объектов образования
519 368,3
На приобретение и установку окон в средней школе № 11 города Кокшетау
5 220,3
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
105 521,7
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
90 810,1
На приобретение электронных учебников для школ
24 250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
83 672,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65 265,5
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
15 649,0
На текущий ремонт Мамайской средней школы Енбекшильдерского района
1 190,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области" Чаглинской средней школе Зерендинского района
17 091,2
Управление культуры области
2 678,6
На текущее обустройство моногородов
2 678,6
Управление физической культуры и спорта области
264 139,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
210 255,0
На капитальные расходы объектов спорта
23 884,0
На приобретение и установку искусственного покрытия для футбольного поля Целиноградского района
30 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
137 631,5
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
130 631,5
На возмещение ущерба, пострадавшим гражданам от стихийного бедствия природного характера, Ерейментаускому району
7 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 387 760,6
На ремонт автомобильных дорог
2 112 767,7
На текущее обустройство моногородов
274 992,9
Управление строительства области
17 600,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17 600,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3 791 316,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3 606 870,2
На текущий ремонт системы водоснабжения
184 446,3
Управление архитектуры и градостроительства области
44 046,3
На разработку градостроительной документации
44 046,3
Управление ветеринарии области

2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сумма
1
Барлығы
13 213 443,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9 699 999,5
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
12 000,0
Көкшетау қаласы әкімдігінің күрделі шығындарына
12 000,0
Облыстың бiлiм басқармасы
1 000 872,7
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
72 833,8
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
519 368,3
Көкшетау қаласындағы № 11 орта мектебіне терезелерді сатып алуға және орнатуға
5 220,3
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
105 521,7
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
90 810,1
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
24 250,0
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
83 672,8
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 265,5
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
15 649,0
Еңбекшілдер ауданының Мамай орта мектебінің ағымдағы жөндеуі
1 190,0
Зеренді ауданының Чаглинка орта мектебіне «Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге
17 091,2
Облыстың мәдениет басқармасы
2 678,6
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
2 678,6
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
264 139,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
210 255,0
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
23 884,0
Целиноград ауданының футбол алаңы үшін жасанды жабынды сатып алуға және орнатуға
30 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
137 631,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
130 631,5
Ерейментау ауданының табиғи апаттан зардап шеккен азаматтарының шығындарының орнын толтыруға
7 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 387 760,6
Автомобиль жолдарын жөндеуге
2 112 767,7
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
274 992,9
Облыстың құрылыс басқармасы
17 600,0
Коммуналдық тұрғын-үй қорына тұрғын үйлер сатып алуға
17 600,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 791 316,5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 606 870,2
Сумен жабдықтауды ағымдағы жөндеуге
184 446,3
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
44 046,3
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
44 046,3
Облыстың ветеринария басқармасы

748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
69 031,0
Управление финансов области
1 293 827,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
1 293 827,3
Целевые трансферты на развитие
3 513 444,1
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
100,0
На развитие транспортной инфраструктуры
100,0
Управление строительства области
3 219 733,5
На строительство и реконструкцию объектов образования
1 551 737,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
376 883,2
На развитие объектов спорта
94 487,6
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
90 257,9
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
303 959,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
41 277,0
На строительство жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для ликвидации паводковой ситуации в Целиноградском районе
155 676,5
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
412 668,7
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
154 509,2
На развитие объектов благоустройства города Кокшетау
38 277,4
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
293 610,6
На развитие коммунального хозяйства
57 770,0
На развитие объектов в рамках Щучинско-Боровской курортной зоны
18 225,5
На увеличение уставного капитала юридических лиц
217 615,1

748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
69 031,0
Облыстың қаржы басқармасы
1 293 827,3
Төмен тұрған бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға
1 293 827,3
Нысаналы даму трансферттерi
3 513 444,1
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
100,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
100,0
Облыстың құрылыс басқармасы
3 219 733,5
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
1 551 737,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
376 883,2
Спорт объектiлерiн дамытуға
94 487,6
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
90 257,9
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
303 959,0
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе)
41 277,0
Целиноград ауданында тасқын жағдайын жою үшін тұрғын үйлердің және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысына
155 676,5
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
412 668,7
Көкшетау қаласының инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
154 509,2
Көкшетау қаласының абаттандыру объектілерін дамытуға
38 277,4
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
293 610,6
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
57 770,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағы аясындағы объектілерді дамытуға
18 225,5
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
217 615,1