Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества
Постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2015 года № А-10/466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2015 года № 5075
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 19 октября 2015 года № А-10/466
Критерии по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества
Сноска. Приложение - в редакции постановлением акимата Акмолинской области от 28.03.2016 № А-5/133 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности.
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи.
Приватизация в форме тендера

Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/466 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 5075 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/466
қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 28.03.2016 № А-5/133 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/б
Өлшемдердің атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру