Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аккольском районе
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № С 48-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 августа 2015 года № 4924. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 августа 2016 года № С 5-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.08.2016 № С 5-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аккольском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Аккольского
районного
маслихата
Н.Калашникова
Секретарь Аккольского
районного
маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района Т.К.Едигенов
1 июля 2015 года
Приложение к решению
Аккольского районного маслихата

Ақкөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындарын анықтау туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № С 48-12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 тамызда № 4924 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № С 5-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.08.2016 № С 5-3 (ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Калашникова
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
1 шілде 2015 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың