О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2015 года № 5С-49-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2016 года № 5212
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2624588,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 519695,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7499,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17657,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2079735,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2658959,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4988,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15908,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10919,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7966,9 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7966,9 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47327,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
47327,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-13-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2016 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1231267,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 9860,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31.08.2016 № 6С-9-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
4. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 10919,1 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение бюджетных кредитов – 890,1 тысяч тенге.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-49-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 5212 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2624588,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 519695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7499,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17657,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2079735,8 мың теңге;
2) шығындар – 2658959,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4988,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15908,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10919,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7966,9 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 7966,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47327,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47327,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-13-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылғы аудандық бюджеттің көлемінде 1231267,0 мың теңге сомасында аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2016 жылғы ауданның жергілікті атқару органының резерві 9860,7 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 31.08.2016 № 6С-9-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде республикалық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес, нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 10919,1 мың теңге сомасында жоғарғы бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылған, оның ішінде бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу ескерілсін – 890,1 мың теңге.

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-11-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованного с районным маслихатом.
8. Утвердить прилагаемый объем затрат местных бюджетных программ села, сельских округов на 2016 год, согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 1148,0 тысяч тенге согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-11-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 8.
11. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата
Е.Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
В.Собеский
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
25 декабря 2015 год
Приложение 1
к решению
Астрханского
районного маслихата
от 25 декабря 2015

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-11-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбе бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
8. 6 қосымшаға сәйкес, берілген 2016 жылға арналған ауыл, ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының шығын көлемі бекітілсін.
9. 7 қосымшаға сәйкес, 1148,0 мың теңге сомасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2016 жылғы аудандық бюджет шығындарының құрамында трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-11-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Е.Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
В.Собеский
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
25.12.2015 ж.
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы

20279,1
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19683,1
003
Капитальные расходы государственного органа
596,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78912,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
77697,7
003
Капитальные расходы государственного органа
1214,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
159284,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
152484,9
022
Капитальные расходы государственного органа
6800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10252,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10252,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28266,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25297,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
761,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1875,7
015
Капитальные расходы государственного органа
331,5
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8580,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8580,0
02
Оборона
6957,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6957,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1990,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4747,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
220,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
897,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
897,5
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
897,5
04
Образование
1767914,2
464
Отдел образования района (города областного значения)

20279,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19683,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
596,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
78912,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77697,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1214,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
159284,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152484,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10252,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10252,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28266,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25297,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
761,1
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
331,5
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8580,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8580,0
02
Қорғаныс
6957,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
6957,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1990,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4747,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
220,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
897,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
897,5
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
897,5
04
Бiлiм беру
1767914,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

1712535,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15419,0
003
Общеобразовательное обучение
1404504,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19493,0
006
Дополнительное образование для детей
27206,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
97717,1
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14095,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
88374,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45725,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
55378,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
55378,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
90208,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23093,2
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23093,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65645,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20922,4
002
Программа занятости
14110,0
006
Оказание жилищной помощи
1450,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8322,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
276,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
134,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1297,2
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2409,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5710,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
362,4
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
8191,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2459,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1712535,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15419,0
003
Жалпы білім беру
1404504,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
19493,0
006
Балаларға қосымша білім беру
27206,7
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
97717,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14095,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
88374,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
45725,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
55378,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
55378,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
90208,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23093,2
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
23093,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65645,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20922,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14110,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1450,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8322,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
276,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
134,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1297,2
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2409,3
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5710,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
362,4
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8191,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2459,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

58486,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7649,2
004
Капитальные расходы государственного органа
100,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2019,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3718,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0,1
008
Развитие объектов спорта
0,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
91952,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8146,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8146,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14202,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14202,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12100,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12100,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57503,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7851,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1710,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
300,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46642,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10347,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10347,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10347,4
12
Транспорт и коммуникации
29354,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5429,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5429,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

58486,3
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7649,2
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2019,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3718,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
45000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0,1
008
Спорт объектілерін дамыту
0,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
91952,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8146,8
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8146,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14202,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14202,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12100,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12100,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57503,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7851,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1710,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
300,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46642,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай (залалсыздандырылған) зарарсыздандырылған және қайта өнделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10347,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10347,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10347,4
12
Көлік және коммуникация
29354,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5429,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5429,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8616,0
12
Транспорт и коммуникации
16393,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5304,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5304,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11089,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
11089,0
13
Прочие
35077,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23231,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23231,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11846,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11846,0
15
Трансферты
1452,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1452,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
1452,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению
Астраханского
районного маслихата
от 25 декабря 2015
года № 5С-49-3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-13-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
ВСЕГО
667176,2
Целевые текущие трансферты
651268,2
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2311,0
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
107,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2204,0
Аппарат акима района (города областного значения)
8823,0
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1700,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8616,0
12
Көлік және коммуникация
16393,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5304,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5304,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11089,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11089,0
13
Басқалар
35077,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23231,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23231,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11846,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11846,0
15
Трансферттер
1452,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1452,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1452,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Астрахан аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 5С-49-3 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-13-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
БАРЛЫҒЫ
667176,2
Нысаналы ағымдағы трансферттер
651268,2
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2311,0
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлемінің жаңа моделіне өту үшін, сондай-ақ олардың лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
107,0
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу деңгейінің артуына
2204,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
8823,0
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлемінің жаңа моделіне өту үшін, сондай-ақ олардың лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1700,0
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу деңгейінің артуына

1113,2
На содержание штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
277,3
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1521,5
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
237,5
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1284,0
Бюджетные кредиты
15908,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15908,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
15908,0
Приложение 5
к решению Астраханского
районного маслихата
от 25 декабря 2015
года № 5С-49-3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-13-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
ВСЕГО
197200,6
Целевые текущие трансферты
197200,6
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
806,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
806,7
Аппарат акима района (города областного значения)
1939,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
1939,7
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7253,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
7253,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1427,8
На выплату единовременной материальной помощи к 71 годовщине Победы в Великой Отечественной войне
686,8
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
741,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
919,6
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
919,6
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
146,8
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
146,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25940,0
На текущий ремонт дорог улиц села Астраханка
16971,0
На текущий ремонт подъездной дороги села Жалтыр
2489,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
6000,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан

1113,2
Ветеринария облысында жергілікті атқарушы органдарының штат санын қамтамасыз етуге
277,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1521,5
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлемінің жаңа моделіне өту үшін, сондай-ақ олардың лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
237,5
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу деңгейінің артуына
1284,0
Бюджеттік кредиттер
15908,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15908,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер
15908,0
Астрахан аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 5С-49-3 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-13-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
БАРЛЫҒЫ
197200,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
197200,6
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
806,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
806,7
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
1939,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
1939,7
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7253,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
7253,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1427,8
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71 жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
686,8
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
741,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
919,6
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
919,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
146,8
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
146,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25940,0
Астрахан ауылының көше жолдарын ағымдағы жөндеуге
16971,0
Жалтыр ауылының кірешек жолын ағымдағы жөндеуге
2489,8
Жылумен жабдықтандыратын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
6000,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін

479,2
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
628,7
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
628,7
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
593,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
593,0
Отдел образования района (города областного значения)
19189,6
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1280,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1125,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
16784,6
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
89627,9
Передача расходов детских юношеских спортивных школ
19096,0
Приобретение и установка искусственного покрытия для футбольного поля, легкоатлетических дорожек и трибун для зрителей
45000,0
На текущий ремонт стадиона в селе Астраханка
25000,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
531,9
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
375,6
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
375,6
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48028,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
46642,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1000,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
386,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
323,5
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
323,5
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 25 декабря 2015
года № 5С-49-3
Бюджетные программы села, сельских округов на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-13-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
Администратор бюджетных программ
Сумма тысяч тенге
Программа
Наименование
Всего
253628,7
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
71682,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18381,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3893,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
8054,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

479,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
628,7
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
628,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
593,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
593,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19189,6
Патронат тәрбиешілерге тапсырылған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге
1280,0
Негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерде электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1125,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
16784,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
89627,9
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептердің шығындарын тапсыру
19096,0
Футбол алаңы және жеңіл атлетика жолақтары үшін жасанды жабынды, көрермендерге трибуна сатып алу және орнату
45000,0
Астрахан ауылының стадионның ағымдағы жөндеуі
25000,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
531,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
375,6
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
375,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48028,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46642,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының (ірі және ұсақ қара мал) құнын өтеуге (50 %-ға дейін)
1000,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
386,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
323,5
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін
323,5
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С-49-3 шешіміне
6 қосымша
2016 жылға ауылдық округтердің, ауылдардың бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-13-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома мың теңге
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
253628,7
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
71682,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18381,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3893,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8054,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету