О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 152 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 10 ноября 2015 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 07 декабря 2015 года № 4627. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 105
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 105 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утвержении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 152 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3862, опубликованное 8 мая 2014 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменения:
в заголовке указанного решения на государственном языке слово "бекіту" заменить словом "белгілеу";
исключить абзац десять приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
И. Акжанов А.Ермагамбет

"Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 152 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 268 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 4627 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 105 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 105 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Әйтеке би аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 152 "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауында "бекіту" сөзі "белгілеу" сөзімен ауыстырылсын;
қосымшасындағы оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: хатшысы:
И. Акжанов А. Ермағамбет