Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 09 октября 2015 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2015 года № 4574. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 апреля 2016 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27.04.2016 № 173.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли по Каргалинскому району, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ізтілеу Қ.

Қарғалы ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 09 қазандағы № 337 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қарашада № 4574 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 27.04.2016 № 173 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8 және 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар, қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Ізтілеуге жүктелсін.