Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Хобдинского района
Постановление Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 29 октября 2015 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4598. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 20 мая 2019 года № 103.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 20.05.2019 № 103 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Хобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Хобдинского района согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов информациоными стендами, щитами и тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ж.Ергалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Согласовано:
Председатель районной
территориальной комиссии
Р.Жолдыбаева
Приложение
к постановлению акимата
района от 29 октября 2015 года
№ 261
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Хобдинского района
Наименование сельских округов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Акрапский
стенд перед зданием Акрапского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Тауелсиздик, 35, в селе Акрап
2
Бегалинский
стенд перед зданием Калиновского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Казахстан, 82, в селе Калиновка
3
Бестауский
стенд перед зданием Бестауского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 15, в селе Бестау
4
Булакский
стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Балдырган" государственного учреждения "Хобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу улица К.Байсеитова, 3, в селе Алия
стенд перед зданием государственного учреждения "Талдысайская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица А.Молдагуловой, 5, в селе Талдысай
стенд перед зданием государственного учреждения "Булакская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Жастар, 15, в селе Булак
5
имени И.Билтабанова
стенд перед зданием сельского клуба имени И.Билтабанова государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 40, в селе имени И.Билтабанова
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа имени И.Билтабанова Хобдинского района", расположенного по адресу улица Астана, 34, в селе имени И.Билтабанова
стенд перед зданием государственного учреждения "Косоткельская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Абая, 32, в селе Косоткел
стенд перед зданием государственного учреждения "Байтакская начальная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Бейбитшилик, 6, в селе Байтак
6
Жарыкский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица Желтоксан, 4, в селе Жарык
стенд перед зданием государственного учреждения "Жарыкская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица К.Бекеева, 12, в селе Канай
7
Жарсайский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жарсайского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица Калинина, 31, в селе Жарсай
стенд перед зданием Карагандинского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Желтоксан, 19, в селе Караганда
стенд перед зданием Аксайского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, дом 43, в селе Аксай
8
Жиренкопинский
стенд перед зданием Жиренкопинского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Ардагер, 2, в селе Жиренкопа
9
Жанаталапский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица И.Пятковского, 17, в селе Жанаталап
10
Исатайский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Исатайского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу Астана, 5, в селе Жарсай
11
Кобдинский
стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Хобдинский районный Дом культуры" Хобдинского районного отдела культуры и развития языков, расположенного по адресу улица Абылхайырхана, 16, в селе Кобда
стенд перед зданием государственного учреждения "Хобдинская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Астана, 70, в селе Кобда
стенд перед зданием государственного коммунального предприятия "Хобдинская районная центральная больница", расположенного по адресу улица А.Иманова, 1, в селе Кобда
12
Қурсайский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Курсайского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица А.Молдагуловой, 48, в селе Курсай
13
Кызылжарский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица Астана, дом 21, в селе Кызылжар
стенд перед зданием Каракемерского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Тауелсиздик, 1, в селе Каракемир
14
имени И.Қурманова
стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя школа имени И.Курманова" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу Тауелсиздик, 4, в селе Егиндыбулак
стенд перед зданием Бегалинского фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия "Хобдинская районная центральная больница", расположенного по адресу улица Абая, 3, в селе Бегалы
15
Отекский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Отекского сельского округа Хобдинского района", расположенного по адресу улица Желтоксан, 67, в селе Отек
16
Сарбулакский
стенд перед зданием, Сарбулакского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков"расположенного по адресу улица Астана,38, в селе Сарбулак
17
Сугалинский

Қобда ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 261 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4598 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 20.05.2019 № 103 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, қосымшаға сәйкес Қобда ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Ауылдық округінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ақпараттық стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Ерғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
Р.Жолдыбаева
Кобда ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 қазандағы
№ 261 қаулысына қосымша
Қобда ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округінің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақрап
Ақрап ауылының Тәуелсіздік көшесі, 35 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Ақрап ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
2
Бегалы
Калиновка ауылының Қазақстан көшесі, 82 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Калиновка ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
3
Бестау
Бестау ауылының Астана көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Бестау ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
4
Бұлақ
Әлия ауылының К.Байсейітова көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
Талдысай ауылының Ә. Молдағұлова көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Талдысай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Бұлақ ауылының Жастар көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Бұлақ негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
5
И.Білтабанов атындағы
И.Білтабанов атындағы ауылының Астана көшесі, 40 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі И.Білтабанов атындағы ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
И.Білтабанов атындағы ауылының Астана көшесі 34 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Қосөткел ауылының Абай көшесі, 32 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қосөткел негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Байтақ ауылының Бейбітшілік көшесі, 6 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Байтақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
6
Жарық
Жарық ауылының Желтоқсан көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Қанай ауылының К.Бекеев көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Жарық негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
7
Жарсай
Жарсай ауылының Калинин көшесі, 31 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Жарсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Қарағанды ауылының Желтоқсан көшесі, 19 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қарағанды ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
Ақсай ауылының Астана көшесі, 43 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Ақсай ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
8
Жиренқопа
Жиренқопа ауылының Ардагер көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Жиренқопа ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
9
Жаңаталап
Жаңаталап ауылының И.Пятковский көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
10
Исатай
Жарсай ауылының Астана көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Исатай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
11
Қобда
Қобда ауылының Абылхаирхан көшесі, 16 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
Қобда ауылының Астана көшесі, 70 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қобда орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Қобда ауылының А.Иманов көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
12
Құрсай
Құрсай ауылының Ә.Молдағұлова көшесі, 48 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Құрсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Қызылжар
Қызылжар ауылының Астана көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Қаракемер ауылының Тәуелсіздік көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қаракемер ауылдық клуб ғимаратының алдындағы стенд
14
И.Құрманов атындағы
Егіндібұлақ ауылының Тәуелсіздік көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "И.Құрманов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Бегалы ауылының Абай көшесі, 3 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Бегалы фельдшерлік пункт ғимаратының алдындағы стенд
15
Өтек
Өтек ауылының Желтоқсан көшесі, 67 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Өтек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
16
Сарбұлақ
Сарбұлақ ауылының Астана көшесі, 38 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Сарбұлақ ауылдық клуб ғимаратының алдында
17
Сөгәлі

стенд перед зданием государственного учреждения "Средняя школа имени 15 лет Казахстана" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Абылайхана, 21, в селе Кок уй
стенд перед зданием государственного учреждения "Основная школа Кобланды" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Кобланды батыра, 15, в селе Когалы
18
Терисакканский
стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима административно-территориальной единицы села Терисаккан Хобдинского района", расположенного по адресу улица Астана, 10, в селе Терисаккан

Көк үй ауылының Абылайхан көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қазақстан 15 жылдық атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Көгалы ауылының Қобланды батыр көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қобланды негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
18
Терісаққан
Терісаққан ауылының Астана көшесі, 10 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Терісаққан ауылы әкімшілік – аумақтық бірлігі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд