О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 07 декабря 2015 года № 50-285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3603
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 971 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2014 года № 2964, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 10 января 2015 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 29 января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 февраля 2015 года № 3030, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 24 февраля 2015 года № 22), в решение Алматинского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 мая 2015 года № 3181, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 9 июня 2015 года № 65), в решение Алматинского областного маслихата от 27 августа 2015 года № 48-274 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 сентября 2015 года № 3375, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 17 сентября 2015 года № 106), в решение Алматинского областного маслихата от 29 октября 2015 года № 49-280 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 ноября 2015 года № 3522, опубликованного в информационно-правовой системе "Адилет" 13 ноября 2015 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "282 472 067" заменить на цифры "281 933 952", в том числе по:

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 50-285 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3603 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 108–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 30 қарашасындағы Қазақстан Республикасының Заңына және "2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 971 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне (2014 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2964 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне (2015 жылғы 06 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3030 тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпандағы № 22 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне (2015 жылғы 28 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3181 тіркелген, 2015 жылғы 9 маусымдағы № 65 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-274 шешіміне (2015 жылғы 4 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3375 тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 106 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 49-280 шешіміне (2015 жылғы 4 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3522 тіркелген, 2015 жылғы 13 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
"Кірістер" "282 472 067" саны "281 933 952" санына ауыстырылсын,
соның ішінде:

"налоговым поступлениям" цифры "27 735 862" заменить на цифры "29 526 326";
"неналоговым поступлениям" цифры "2 622 420" заменить на цифры "2 622 808";
"поступлениям трансфертов" цифры "252 101 285" заменить на цифры "249 772 318", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "63 748 786" заменить на цифры "61 044 845";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифры "188 352 499" заменить на цифры "188 727 473", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "59 838 263" заменить на цифры "58 872 401", в том числе на:
"образование" цифры "8 142 376" заменить на цифры "7 997 627";
"здравоохранение" цифры "37 287 368" заменить на цифры "36 847 709";
"социальную помощь" цифры "972 942" заменить на цифры "922 609";
"изъятие земельных участков для государственных нужд" цифры "1 956 231" заменить на цифры "1 498 074";
"организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов" цифры "434 306" заменить на цифры "411 372";
"содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства" цифры "1 001" заменить на цифры "381";
"оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов" цифры "5 246 967" заменить на цифры "5 325 967";
строку "проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации 14 131 тысяча тенге" исключить;
"субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" цифры "184 442" заменить на цифры "163 891";
после строки "возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях 534 387 тысяч тенге" дополнить следующей строкой:
"субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения 11 118 тысяч тенге";
строку "субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса 31 986 тысяч тенге" исключить;

"салықтық түсімдер бойынша" "27 735 862" саны "29 526 326" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "2 622 420" саны "2 622 808" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "252 101 285" саны "249 772 318" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "63 748 786" саны "61 044 845" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" "188 352 499" саны "188 727 473" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "59 838 263" саны "58 872 401" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беруге" "8 142 376" саны "7 997 627" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "37 287 368" саны "36 847 709" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "972 942" саны "922 609" санына ауыстырылсын;
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға" "1 956 231" саны "1 498 074" санына ауыстырылсын;
"елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге" "434 306" саны "411 372" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға" "1 001" саны "381" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге" "5 246 967" саны "5 325 967" санына ауыстырылсын;
"дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге 14 131 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға" "184 442" саны "163 891" санына ауыстырылсын;
"агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге 534 387 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға 11 118 мың теңге";
"агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға 31 986 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;

строку "поддержку использования возобновляемых источников энергии 8 860 тысяч тенге" исключить;
"поддержку предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" цифры "2 434 625" заменить на цифры "2 520 625";
"реализацию мероприятий в рамках программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы" цифры "100 107" заменить на цифры "150 107";
"целевые трансферты на развитие" цифры "25 703 091" заменить на цифры "27 043 927", в том числе на:
"строительство объектов образования" цифры "8 039 491" заменить на цифры "8 866 789";
"проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий" цифры "372 903" заменить на цифры "304 566";
"проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" цифры "521 854" заменить на цифры "513 734";
"проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "503 771" заменить на цифры "430 259";
"развитие системы водоснабжения и водоотведения" цифры "806 890" заменить на цифры "1 324 390";
"развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифры "1 154 912" заменить на цифры "1 259 948";
"развитие коммунального хозяйства" цифры "94 378" заменить на цифры "89 506";
"развитие индустральной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" цифры "1 426 263" заменить на цифры "1 366 773";
"на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы" цифры "507 241" заменить на цифры "612 574".
2) "Затраты" цифры "294 427 282" заменить на цифры "291 692 627";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "4 206 419" заменить на цифры "4 135 020", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифры "5 358 546" заменить на цифры "5 285 448";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "1 152 127" заменить на цифры "1 150 428";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "(-) 21 175 908" заменить на цифры "(-) 18 907 969";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "21 175 908" заменить на цифры "18 907 969".
в пункте 4:
цифры "63 387 906" заменить на цифры "60 665 906";
цифры "59 813 370" заменить на цифры "55 813 370";
после строки "Карасайскому району 3 574 536 тысяч тенге" дополнить следующими строками:
"Коксускому району 1 146 000 тысяч тенге;
городу Капшагай 132 000 тысячи тенге.";
в пункте 5:
цифры "51 274 489" заменить на цифры "50 503 172";
цифры "1 961 358" заменить на цифры "1 944 358";

"жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға 8 860 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"Бизнестiң жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға" "2 434 625" саны "2 520 625" санына ауыстырылсын;
"Моноқалаларды дамыту 2012–2020 жылдар" бағдарламасы шеңберінде ағымдағы шараларды іске асыруға" "100 107" саны "150 107" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "25 703 091" саны "27 043 927" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беру объектілерін салуға" "8 039 491" саны "8 866 789" санына ауыстырылсын;
"халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге" "372 903" саны "304 566" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға" "521 854" саны "513 734" санына ауыстырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға" "503 771" саны "430 259" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "806 890" саны "1 324 390" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "1 154 912" саны "1 259 948" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға" "94 378" саны "89 506" санына ауыстырылсын;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға" "1 426 263" саны "1 366 773" санына ауыстырылсын;
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға" "507 241" саны "612 574" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "294 427 282" саны "291 692 627" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "4 206 419" саны "4 135 020" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "5 358 546" саны "5 285 448" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1 152 127" саны "1 150 428" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "(-) 21 175 908" саны "(-) 18 907 969" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "21 175 908" саны "18 907 969" санына ауыстырылсын.
4- тармақтағы:
"63 387 906" саны "60 665 906" санына ауыстырылсын;
"59 813 370" саны "55 813 370" санына ауыстырылсын;
"Қарасай ауданы бойынша 3 574 536 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"Көксу ауданы бойынша 1 146 000 мың теңге;
Қапшағай қаласы бойынша 132 000 мың теңге.";
5- тармақтағы:
"51 274 489" саны "50 503 172" санына ауыстырылсын;
"1 961 358" саны "1 944 358" санына ауыстырылсын;

цифры "5 397 010" заменить на цифры "5 188 494";
цифры "3 872 882" заменить на цифры "3 772 882";
цифры "2 015 461" заменить на цифры "2 006 461";
цифры "3 709 895" заменить на цифры "3 429 895";
цифры "4 008 601" заменить на цифры "3 953 601";
цифры "2 962 482" заменить на цифры "2 909 482";
цифры "1 290 746" заменить на цифры "1 241 945";
в пункте 6:
цифры "12 247 646" заменить на цифры "12 123 275";
цифры "7 600 464" заменить на цифры "8 905 506";
цифры "4 647 182" заменить на цифры "4 636 217";
цифры "1 732 650" заменить на цифры "1 619 244";
цифры "3 738 602" заменить на цифры "3 727 637";
в пункте 7:
цифры "678 035" заменить на цифры "510 569";
цифры "45 061" заменить на цифры "63 636";
цифры "185 331" заменить на цифры "157 090";
в пункте 8:
цифры "37 287 368" заменить на цифры "36 847 709";
цифры "30 954 012" заменить на цифры "30 946 824";
цифры "6 321 351" заменить на цифры "5 888 880";
в пункте 10:
цифры "1 877 856" заменить на цифры "1 846 414";
цифры "364 005" заменить на цифры "356 747";
цифры "165 591" заменить на цифры "158 591";
цифры "687 830" заменить на цифры "686 480";
цифры "45 587" заменить на цифры "45 480";
цифры "251 952" заменить на цифры "251 084";
цифры "73 172" заменить на цифры "71 729";
цифры "25 935" заменить на цифры "12 519";
в пункте 15:
цифры "1 410 891" заменить на цифры "1 409 464";
в пункте 16:
цифры "17 277 774" заменить на цифры "17 944 083";
в пункте 17:
цифры "3 072 736" заменить на цифры "2 950 226";
цифры "4 582 033" заменить на цифры "4 529 249";
в пункте 18:
цифры "8 489 895" заменить на цифры "8 478 674";
в пункте 19:
цифры "4 139 767" заменить на цифры "4 618 870";
в пункте 20:
цифры "1 394 378" заменить на цифры "1 230 445";
в пункте 23:
цифры "1 956 231" заменить на цифры "1 498 074";
в пункте 24:
цифры "228 063" заменить на цифры "121 076";
в пункте 25:
цифры "4 222 036" заменить на цифры "4 298 022";
в пункте 29:
цифры "11 508 191" заменить на цифры "11 501 171".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.

"5 397 010" саны "5 188 494" санына ауыстырылсын;
"3 872 882" саны "3 772 882" санына ауыстырылсын;
"2 015 461" саны "2 006 461" санына ауыстырылсын;
"3 709 895" саны "3 429 895" санына ауыстырылсын;
"4 008 601" саны "3 953 601" санына ауыстырылсын;
"2 962 482" саны "2 909 482" санына ауыстырылсын;
"1 290 746" саны "1 241 945" санына ауыстырылсын;
6- тармақтағы:
"12 247 646" саны "12 123 275" санына ауыстырылсын;
"7 600 464" саны "8 905 506" санына ауыстырылсын;
"4 647 182" саны "4 636 217" санына ауыстырылсын;
"1 732 650" саны "1 619 244" санына ауыстырылсын;
"3 738 602" саны "3 727 637" санына ауыстырылсын;
7- тармақтағы:
"678 035" саны "510 569" санына ауыстырылсын;
"45 061" саны "63 636" санына ауыстырылсын;
"185 331" саны "157 090" санына ауыстырылсын;
8- тармақтағы:
"37 287 368" саны "36 847 709" санына ауыстырылсын;
"30 954 012" саны "30 946 824" санына ауыстырылсын;
"6 321 351" саны "5 888 880" санына ауыстырылсын;
10- тармақтағы:
"1 877 856" саны "1 846 414" санына ауыстырылсын;
"364 005" саны "356 747" санына ауыстырылсын;
"165 591" саны "158 591" санына ауыстырылсын;
"687 830" саны "686 480" санына ауыстырылсын;
"45 587" саны "45 480" санына ауыстырылсын;
"251 952" саны "251 084" санына ауыстырылсын;
"73 172" саны "71 729" санына ауыстырылсын;
"25 935" саны "12 519" санына ауыстырылсын;
15- тармақтағы:
"1 410 891" саны "1 409 464" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"17 277 774" саны "17 944 083" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"3 072 736" саны "2 950 226" санына ауыстырылсын;
"4 582 033" саны "4 529 249" санына ауыстырылсын;
18- тармақтағы:
"8 489 895" саны "8 478 674" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"4 139 767" саны "4 618 870" санына ауыстырылсын;
20- тармақтағы:
"1 394 378" саны "1 230 445" санына ауыстырылсын;
23- тармақтағы:
"1 956 231" саны "1 498 074" санына ауыстырылсын;
24- тармақтағы:
"228 063" саны "121 076" санына ауыстырылсын;
25- тармақтағы:
"4 222 036" саны "4 298 022" санына ауыстырылсын;
29- тармақтағы:
"11 508 191" саны "11 501 171" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
16. Возложить на руководителя Управления (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

15. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Басқарма басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Т. Жапаркул
Секретарь Алматинского
областного маслихата Е. Келемсеит
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от 7 декабря 2015 года № 50-285 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"

17. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Жапарқұл
Алматы облыстық
мәслихаттың хатшысы Е. Келемсеиіт
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-285 шешіміне 1-қосымша

013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 028 571
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
119 985
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
404 663
261
Управление образования области
650 332
015
Социальное обеспечение сирот, детей оставшихся без попечения родителей
592 785
037
Социальная реабилитация
57 547
271
Управление строительства области
78 491
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
78 491
2
Социальная помощь
994 313
256
Управление координации занятости и социальных программ области
994 313
003
Социальная поддержка инвалидов
447 120
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
546 853
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
340
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 632 420
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 528 298
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 488
007
Капитальные расходы государственного органа
2 834
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
12 519
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
21 331
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 056
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
247 353
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
34 951
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
73 253
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
118 772
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 028 571
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
119 985
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
404 663
261
Облыстың білім басқармасы
650 332
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
592 785
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 547
271
Облыстың құрылыс басқармасы
78 491
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
78 491
2
Әлеуметтiк көмек
994 313
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
994 313
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
447 120
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
546 853
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
340
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 632 420
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 528 298
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 488
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 834
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 519
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 331
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 056
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 353
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 951
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
73 253
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
118 772
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

914 741
263
Управление внутренней политики области
39 135
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 135
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 681
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 681
270
Управление по инспекции труда области
58 306
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
58 306
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 333 177
1
Жилищное хозяйство
9 322 699
251
Управление земельных отношений области
1 498 074
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 498 074
253
Управление здравоохранения области
2 674
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 674
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14 065
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 065
261
Управление образования области
14 519
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
14 519
273
Управление культуры, архивов и документации области
15 448
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
15 448
271
Управление строительства области
7 479 475
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 529 249
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 950 226
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
296 554
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

914 741
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 135
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 135
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 681
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 681
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
58 306
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 306
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 333 177
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 322 699
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 498 074
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 498 074
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 674
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 674
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14 065
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 065
261
Облыстың білім басқармасы
14 519
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 519
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
15 448
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 448
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 479 475
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 529 249
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 950 226
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
296 554
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

271
Управление строительства области
136 000
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
136 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 847 936
071
Развитие газотранспортной системы
4 436 564
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
411 372
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25 791 705
1
Сельское хозяйство
23 026 609
255
Управление сельского хозяйства области
20 663 583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
191 721
002
Поддержка семеноводства
469 741
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
500 290
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
131 388
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 078 201
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 130
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
81 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 215
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
137 199
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 509
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 875
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)

271
Облыстың құрылыс басқармасы
136 000
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
136 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 847 936
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
4 436 564
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
411 372
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25 791 705
1
Ауыл шаруашылығы
23 026 609
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 663 583
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 721
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
469 741
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
500 290
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
131 388
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 078 201
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 130
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
81 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 215
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
137 199
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 509
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 875
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау

6 697 693
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
299 482
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 855 807
4
Воздушный транспорт
550 755
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
550 755
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
550 755
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 330 262
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 330 262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55 155
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
42 205
011
Капитальные расходы государственного органа
405
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
44 017
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 786 870
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 281 610
13
Прочие
11 207 804
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 522 028
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 522 028
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
35 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
1 403
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 326 925
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
158 700
9
Прочие
8 685 776
120
Аппарат акима области
154 854
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
154 854
257
Управление финансов области
4 952 528
012
Резерв местного исполнительного органа области
654 506
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 298 022
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
143 721
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов

6 697 693
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
299 482
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 855 807
4
Әуе көлiгi
550 755
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
550 755
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
550 755
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
4 330 262
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 330 262
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 155
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
42 205
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
405
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
44 017
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 786 870
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 281 610
13
Басқалар
11 207 804
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 522 028
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 522 028
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
35 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 403
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 326 925
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
158 700
9
Басқалар
8 685 776
120
Облыс әкімінің аппараты
154 854
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
154 854
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 952 528
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
654 506
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 298 022
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143 721
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

21 370
19
город Текели
985
Приложение 5 к решению маслихата Алматинской области от 7 декабря 2015 года № 50-285 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 11 к решению маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на строительство объектов образования
тысяч тенге
Наименование района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
в том числе: из национального фонда
областной бюджет
Всего

21 370
19
Текелі қаласы
985
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-285 шешіміне 5-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 11 –қосымша
Білім беру объектілерін салуға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін насаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
соның ішінде:
республикалық бюджет
соның ішінде: Ұлттық қор есебінен
облыстық бюджет
Барлығы

1 230 445
1
Алакольский
1 889
2
Карасайский
118 029
3
Уйгурский
4 412
4
город Талдыкорган
1 106 115
Приложение 11 к решению маслихата Алматинской области от 7 декабря 2015 года № 50-285 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 18 к решению маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетов районов и городов на выкуп земельных участков для государственных нужд за счет средств из республиканского бюджета
Наименование района (города областного значения)
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 498 074
1
Енбекшиказахский
646 541
2
Илийский
33 422
3
Карасайский
249 026
4
Коксуский
13 838
5
Талгарский
555 247
Приложение 12 к решению маслихата Алматинской области от 7 декабря 2015 года № 50-285 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 19
к решению маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на землеустройство, проводимое при установлении границ, работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой, земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
Наименование района (города областного значения)
Сумма, тысяч тенге
Всего
121 076
1
Балхашский
1
2
Ескельдинский
495
3
Жамбылский
1 025
4
Илийский
35 942
5
Карасайский
68 387
6
Коксуский
510
7
Талгарский
12 700
8
город Капшагай
2 016
Приложение 13 к решению маслихата Алматинской области от 7 декабря 2015 года № 50-285 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 20 к решению маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на оплату труда в связи с внедрением новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
Наименование района (города областного значения)
Сумма , тысяч тенге
Всего

1 230 445
1
Алакөл
1 889
2
Қарасай
118 029
3
Ұйғыр
4 412
4
Талдықорған қаласы
1 106 115
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-285 шешіміне 11-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 18 –қосымша
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға республикалық бюджеттен аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала)
атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1 498 074
1
Еңбекшіқазақ
646 541
2
Іле
33 422
3
Қарасай
249 026
4
Көксу
13 838
5
Талғар
555 247
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-285 шешіміне 12-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 19 –қосымша
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға, ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстарына, елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыруға берілетін ағымдағы нысалы трансферттерді бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала)
атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
121 076
1
Балқаш
1
2
Ескелді
495
3
Жамбыл
1 025
4
Іле
35 942
5
Қарасай
68 387
6
Көксу
510
7
Талғар
12 700
8
Қапшағай қаласы
2 016
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-285 шешіміне 13-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 20 –қосымша
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы