Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 13 марта 2015 года № 3-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 01 апреля 2015 года № 3118.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с Илийской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Илийского района" Жаркынбекову Султан Данашевичу опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мусаеву Маден Токтарбаевичу.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Медеуов
Приложение 1 к постановлению акимата Илийского района от 13 марта 2015 года № 3-145 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе"
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Илийского района Алматинской области от 09.10.2024 № 609 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов в Илийском районе
1.По сельскому округу Отеген батыр:
1) село Отеген батыр, микрорайон "Арман", улица Шугыла, № 22а, стенд возле магазина "Арман";
2) село Отеген батыр, мкр. Гулдер, улица Ш. Кулымбаева, № 25/1, стенд возле магазина "Әдемі";
3) село Карасу, улица Конаева, № 7, стенд возле магазина "Елена".

Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 01 сәуірде № 3118 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Іле ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Жарқынбеков Сұлтан Данашұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мұсаев Мәден Тоқтарбайұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Медеуов
Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы "Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 3-145 қаулысына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 09.10.2024 № 609 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.Өтеген батыр ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, "Арман" ықшам ауданы, Шұғыла көшесі, № 22а, "Арман" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Өтеген батыр ауылы, Гүлдер ықшам ауданы, Ш. Құлымбаев көшесі, № 25/1, "Әдемі" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Қарасу ауылы, Қонаев көшесі, № 7, "Елена" дүкенінің жанындағы стенд.

2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Д. Кунаева, № 92, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро";
2) село Байсерке, улица Бейбитшилик, № 14 б, стенд возле здания гимназии № 28;
3) село Коктерек, улица Шалкиіз Жырау, № 11, стенд возле здания СШ № 21;
4) село Али, стенд возле остановки по улице Е.Беделбаева;
5) село Байсерке, улица Аркабая, 68 А, стенд возле здания филиала акционерного общества "Казпочта".
3. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, стенд на пересечении улиц Тын дала и А.Отарбаева;
2) село Н. Тлендиева, стенд на пересечении улиц Арман и А.Исаева;
3) село Косозен, улица Жильникова, № 89, стенд возле магазина "Кошалко".
4. По сельскому округу Байкент:
1) село Байкент, стенд на пересечении улиц Ю. Гагарина и Бейбітшілік.
5. По сельскому округу Аксай:
1) село Аксай, улица Достык, № 10, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Екпенды, улица Шевченко, № 29, возле СШ №2;
3) село Жаугашты, улица Абая, № 15, стенд возле магазина "Алишер".
6. По сельскому округу А.Токпанова:
1) село А.Токпанов, стенд на пересечении улиц Б. Сейдалиева и А. Кисанова;
2) село Жайнак, улица К.Кушелекова, № 57, стенд возле магазина "Мухамеджанов".
7. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Тауелсиздик, № 150, стенд возле магазина "Диана";
2) село Коккайнар, улица Астана, № 14, стенд возле магазины "Уашпаев" и "Береке";
3) село Толе би, улица М.Маметовой, № 36, стенд возле здания сельского фельдшерского пункта;
4) село Жапек Батыр, улица К. Алтаева, № 42, стенд возле здания сельского ветиринарного пункта.
8. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, на пересечении улиц Д.Конаева и Ж.Барибаева.
9. По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1", стенд на пересечении улиц Алатау и Абылай хана;
2) поселок Боралдай, улица Космонавтов, № 96, стенд возле магазина "Асем";
3) поселок Боралдай, улица Аэродромная, № 96, стенд возле магазина "Удобный".
Приложение 2 к постановлению акимата Илийского района от 13 марта 2015 года № 3-145 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе"
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Илийского района Алматинской области от 03.02.2025 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Илийском районе

2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 92, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, №14 б, № 28 гимназия ғимаратының жанындағы стенд;
3) Көктерек ауылы, Шалкиіз Жырау көшесі, 11 А, № 21 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Әли ауылы, Е. Беделбаев көшесіндегі аялдама жанындағы стенд.
5) Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68 А, "Қазпошта" акционерлік коғамының филиалы ғимаратының жанындағы.
3. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Ә. Отарбаев және Тың дала көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Н.Тілендиев ауылы, Арман және Ә. Исаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Қосөзен ауылы, Жильников көшесі, № 89, "Кошалко" дүкенінің жанындағы стенд.
4. Байкент ауылдық окургі бойынша:
1) Байкент ауылы, Ю. Гагарин және Бейбітшілік көшелерінің қиылысында орналасқан стенд.
5. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылы, Достық көшесі, № 10, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 29, №2 орта мектептің алды;
3) Жауғашты ауылы, Абай көшесі, № 15, "Алишер" дүкенінің жанындағы стенд.
6. А.Тоқпанов ауылдық округі бойынша:
1) А.Тоқпанов ауылы, Б. Сейдалиев және А. Қисанов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Жайнақ ауылы, Қ. Күшелеков көшесі, № 57, "Мұхамеджанов" дүкенінің жанындағы стенд.
7. Ашыбұлақ ауылдық округ бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 150, "Диана" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, № 14, "Уашпаев" және "Береке" дүкендерінің жанындағы стенд;
3) Төле би ауылы, М. Мәметова көшесі, № 36, ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жәпек батыр ауылы, Қ. Алтаев көшесі, № 42, ауылдық ветиринариялық пункті ғимаратының жанындағы стенд.
8. Күрті ауылдық округі бойынша:
1) Ақши ауылының Д.Қонаев пен Ж.Бәрібаев көшесінің қиылысында орналасқан стенд.
9. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы, Алатау және Абылай хан көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Боралдай кенті, Космонавтов көшесі, № 96, "Әсем" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Боралдай кенті, Аэродромная көшесі, № 96, "Удобный" дүкенінің жанындағы стенд.
Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы "Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй- жайлар беру туралы" № 3-145 қаулысына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 03.02.2025 № 14 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар

1. По сельскому округу Отеген батыр:
1) село Отеген батыр, улица Титова № 16, актовый зал средней школы №7.
2) село Отеген батыр, улица Ажимуратова № 12, актовый зал средней школы № 13.
3) село Карасу, улица Рыскулбекова № 38, актовый зал лицея № 24.
2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Бейбитшилик № 14 б, актовый зал гимназий № 28.
2) село Али, улица Бухар жырау № 2, актовый зал средней школы № 22.
3. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, улица Бейбитшилик № 9, сельский дом культуры.
2) село Косозен, улица Абая № 1, актовый зал средней школы № 14.
3) село Нургиса Тилендиева, улица Алматы № 32, актовый зал средней
школы № 26 .
4. По сельскому округу Байкент:
1) село Байкент, "3-микрорайон" № 13, районный дом культуры.
5. По сельскому округу Аксай:
1) село Аксай, улица Достык №10, сельский дом культуры.
2) село Екпинди, улица Кобылан батыра № 45, актовый зал средней школы
№ 48, им.Т.Айбергенова.
3) село Жаугашты, улица Абая № 3, актовый зал средней школы № 27.
6. По сельскому округу А.Токпанова:
1) село А.Токпанов, улица Б.Сейдалиева № 117, актовый зал средней
школы № 42.
2) село Жайнак, улица Школьная № 4, актовый зал средней школы
№ 31.
7. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Молдагулова № 14, актовый зал средней школы № 19.
2) село Жапек батыра, улица К.Алтаева № 138 А, актовый зал средней школы № 31.
3) село Коккайнар, улица Байтерек № 97 А, актовый зал средней школы № 44.
4) село Толе би, улица А.Карсакбаева № 16 А, актовый зал средней школы № 37.
8. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, улица Д. Кунаева № 31, сельский дом культуры.
9.По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, улица Бостанова № 1, актовый зал средней школы № 17.
2) поселок Боралдай, улица Аэродромная № 4 Г, актовый зал средней школы № 23.
3) поселок Боралдай, улица Байзакова № 59, актовый зал средней школы № 40.

1. Өтеген батыр ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі № 16, № 7 орта мектептің акті залы.
2) Өтеген батыр ауылы, Әжімұратов көшесі № 12, № 13 орта мектептің акті залы.
3) Қарасу ауылы, Рысқұлбеков көшесі № 38, № 24 лицейдің акті залы.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 14 б, № 28 гимназияның акті залы.
2) Али ауылы, Бұқар жырау көшесі № 2, № 22 орта мектептің акті залы.
3. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі № 9, ауылдық мәдениет үйі.
2) Қосөзен ауылы, Абай көшесі № 1, № 14 орта мектептің акті залы.
3) Нұрғиса Тілендиев ауылы, Алматы көшесі № 32, № 26 орта мектептің акті залы.
4. Байкент ауылдық округі бойынша:
1) Байкент ауылы, "3-ықшам аудан", № 13, аудандық мәдениет үйі.
5. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылы, Достық көшесі № 10, ауылдық мәдениет үйі.
2) Екпінді ауылы, Қобыланды батыр көшесі № 45, Т. Айбергенов атындағы № 48 орта мектептің акті залы.
3) Жауғашты ауылы, Абай көшесі № 3, № 27 орта мектептің акті залы.
6. А.Тоқпанов ауылдық округі бойынша:
1) А.Тоқпанов ауылы, Б.Сейдалиев көшесі № 117, № 42 орта мектептің акті залы.
2) Жайнақ ауылы, Школьная көшесі № 4, № 31 орта мектептің акті залы.
7. Ашыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Молдағұлов көшесі № 14, № 19 орта мектептің акті залы.
2) Жапек батыр ауылы, Қ.Алтаев көшесі № 138 А, №36 орта мектептің акті залы.
3) Көкқайнар ауылы, Байтерек көшесі № 97А, № 44 орта мектептің акті залы.
4) Төле би ауылы, А.Қарсақбаев көшесі № 16А, № 37 орта мектептің акті залы.
8. Күрті ауылдық округі бойынша:
1). Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі № 31, ауылдық мәдениет үйі.
9. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, Бостанов көшесі № 1, № 17 орта мектептің акті залы
2) Боралдай кенті, Аэродромная көшесі № 4 Г, № 23 орта мектептің акті залы.
3) Боралдай кенті, Байзаков көшесі № 59, № 40 орта мектептің акті залы.