О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2015 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2015 года № 2836. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 7 февраля 2019 года № 42-2
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 07.02.2019 № 42-2 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области 20.05.2016 № 3-4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 386 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области 20.05.2016 № 3-4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Меркенского районного маслихата Жамбылской области 20.05.2016 № 3-4 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам проектов договоров на продажу земельного участка.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Кажигалиева И. Ахметжанов

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 2836 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 ақпандағы № 42-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 07.02.2019 № 42-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 20.05.2016 № 3-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386 бабының 5 тармағына және 444 бабының 1 тармағына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 20.05.2016 № 3-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 20.05.2016 № 3-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешімінің орындалуына бақылау аудандық мәслихатының жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ғ. Қажығалиева І. Ахметжанов